Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
  • 25 / 2 / 0
Hey userzy powiedzcie mi jak domowym sposobem najszybszym i najprostrzym zapalic sobie metylofenidat bo czytałem o tym na necie ze idzie i podobno daje strzał lepszy ale nie wiem jak się za to zabrać mam nieograniczony dostęp do MPH więc sprobowal bym sobie czegoś takiego

Przeniesiono do działu metylofenidatu. taurinnn
  • 1344 / 143 / 8
wydaje mi się że tak jak wiekszość takich rzeczy. w jakiej masz formie MPH?
Używaj @cbsz jeżeli chcesz bym odpisał

"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
  • 62 / 6 / 0
Z lufki takiej jak do DMT.
  • 256 / 8 / 0
Możesz znaleźć na YT własnoręcznie zrobiony sprzęt. Wyciągasz gwint z żarówki, wkładasz rurkę i lekko przypalasz w zasadzie to waporyzujesz podgrzewając żarówkę, wciągasz dym delikatnie przez rurkę. Ogólnie nie warto.
Uwaga! Użytkownik justrelax nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 594 / 35 / 0
nie próbowałem palić metylofenidadu tylko izopropylofenidat w meth pipe i paliło sie dobrze chociaż działanie dupy nie urywało
  • 2845 / 1567 / 34
To nie metamfetamina. Palić można ale to nie ma wtedy takiego efektu.
ultimate god mode return time for Dirty summer naughty edition narcotic trust high life y
Chapter 2 return of the power auuu hahahahahha lalalala
  • 1305 / 162 / 0
02 kwietnia 2020justrelax pisze:
Możesz znaleźć na YT własnoręcznie zrobiony sprzęt. Wyciągasz gwint z żarówki, wkładasz rurkę i lekko przypalasz w zasadzie to waporyzujesz podgrzewając żarówkę, wciągasz dym delikatnie przez rurkę. Ogólnie nie warto.


Dokładnie tak ja próbowałem palić

Mam formę cr

Wrzucałem kapsułki do zerówki i grzałem te wypełniacze się zaczęły palić fakt MPH się zwapoeyzowal ( charakterystyczny żółty płyn ), i smak było czuć (paliłem iph podobny,), ale jest krótko i delikatnie i żarówka się nie nadaje do ponownego użycia bo pozostają spalone wypełniacze
Uwaga! Użytkownik Anabolik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 15 / 1 / 0
testowałem dla mnie mocna pizda ale trzeba zrobic z tego base nie polecam jestem wrakiem od 3 lat mam ciągla psychikę wjebalem 4500 mg i balem sie ze umrę w piątek i zajdlem 13 tabletek i mnie karetka wziela na noc i dzien na odtrucie odpuście sobie to gówno dziecia adhd aghaaa
  • 4 / / 0
a co gdybym wsypal 40mg tych kuleczek z medikinetu cr do papierosa i podpalil? nie chce mi sie tego kruszyc a wole jakos szybko to na dworze ogarnac
  • 15 / 1 / 0
albo wstrzykiwać albo wciągać ewentualnie waporyzować nie da sie jarać ja dwa razy w kable strzeliłem ale nie przeczytałem ze to powoduje rozedmę płuc i tak czuje kaszlenie i flegmę i w płucach dziwne uczucie ale jak ktoś igłami go dostarcza to wspólczuje czuć się dobrze jescze krócej od sniffa ja narazie przy kartach i zwijce bym został po co palic nawet jak by sie dalo jak zęby by sie czarne zrobiły bardziej niz marker a do kabli płuca sobie rozjebać idzie
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Brazylijska policja: zniszczyliśmy pół tony kokainy znalezionej na polskim statku

Funkcjonariusze policji federalnej z miasta Sao Luis na północnym wschodzie Brazylii zniszczyli pół tony kokainy znalezionej w ubiegłem tygodniu na statku "Jawor" należącym do Polskiej Żeglugi Morskiej (PŻM).

[img]
Lokalna apteka powiązana z kartelem narkotykowym

Kartele narkotykowe odgrywają niezwykle dużą rolę w światowej dystrybucji i globalnym handlu fentanylem. Organizacje przestępcze pod przykrywką legalnych biznesów starają się wyprać brudne pieniądze, które pozyskały z transakcji na czarnym rynku.

[img]
Długotrwałe stosowanie marihuany nie powoduje istotnych zmian w funkcjonowaniu mózgu

Badanie opublikowane w czasopiśmie JAMA Network Open dostarcza dowodów na to, że regularne spożywanie produktów z medycznej marihuany przez dorosłych nie prowadzi do istotnych negatywnych zmian w strukturze czy funkcjonowaniu mózgu. Naukowcy z Harvard Medical School oraz McGovern Institute for Brain Research (MIT) przeprowadzili podłużne badanie, w którym analizowali dane z obrazowania mózgu (fMRI) pacjentów stosujących medyczną marihuanę oraz osób zdrowych niebędących użytkownikami.