Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 74 / / 0
czy z kazdym nastepnym razem urojenia albo jakieś zaburzenia po używkach narastają?
doświadczyłam ostatnio takich pierwszy raz i bardzo źle sie czułam. jestem trochę lękową osobą i zastanawiam się czy jak moja głowa tak reaguje to moge w przyszlosci nabawic sie jakis powazniejszych zaburzeń?
  • 49 / 8 / 0
Wkręciła Ci sie ta feta i ślepota widzę ostro %-D na pewno przy nerwicach i skłonnościach do chorób psychicznych sobie nie pomagasz zaburzaniem i tak zachwianej w jakimś stopniu równowagi biochemicznej, ale też trzeba rozróżniać kiedy po prostu wjeżdża chwilowa korba, która jest indukowana czy to za dużą rają czy zmęczeniem/odwodnieniem/deprywacją snu misz masz mixuj dowoli co może być przyczyną, ale zachowując względne BHP brania danych substancji, idzie w dużym stopniu zredukować ewentualne konsekwencje, ważne to podchodzić na ile sie da z dystansem do jakiejś nagłej odklejki i uświadomić sobie, że to procek sie grzeje, a nie sam komp lata na trojanach i zmniejszyć troche settings z ultra na medium-high %-D ale moge pierdolić głupoty, u mnie się sprawdza w miare
  • 74 / / 0
róznie jest z tym
  • 169 / 21 / 0
Nie ogarniam jak można łączyć stimy i nerwice. Jak może to być przyjemne? Ale to takie moje troche prywatne zdanie.

Owszem. Najczęściej psychozy narastają, też dlatego, że narastają dawki narkotyku. Czy możesz się nabawić dajmy na to schizofrenii, depresji? Bo to rozumiem przez poważniejsze zaburzenia. Różnie. Niektórzy mają skłonność do chorób psychicznych (dajmy na to tata był schizofrenikiem) i szybko mu się pojawi po dragach, bo może polecieć w genach. Też możesz nie mieć skłonności. Tak czy inaczej długotrwałe branie narkotyków prowadzi do wzrostu tolerancji i osłabienia efektów. Czyli ćpam żeby żyć. Więc epizody depresyjne mogą się zdarzyć.

Wracając do psychozy? Norma jak grzejesz stymulanty w ciągach.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.