Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
  • 4444 / 654 / 0
Po 3mmc zarywalem do pielegniarek na toksykologii. Czulem sie jak nieposkromiony ruchacz.
Efektem bylo to , ze zapieto mnie w pasy, a jedna pigula wbila mi cewnik w taki sposob, ze nawet nie pamietam tego. Obudzilem sie z bolacym fiutem i wyrzutami sumienia. Juz nie bylem taki mocny . Czulem sie jak smiec.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 1904 / 171 / 0
^2 up
Szczere końdolencje :-D
  • 276 / 29 / 0
W czasie mojego ciągu byłam jednym, wielkim chodzącym przypałem.

- przyszłam do pracy (obsługa klienta) po 3-CMC. Chyba jedna z gorszych rzeczy w życiu, na które się skusiłam. Wiadomo, że b-k dają piękne uczucie, ale dopiero dopóki robisz coś, co lubisz, a kiedy zmuszasz się do czegoś przykrego, to cierpisz do potęgi. Dodam jeszcze potrzebę ciągłego tłumienia w sobie tej fazy, coś strasznego. Jak samo działanie się skończyło nadszedł kolejny problem - zjazd.
- próba rozmowy z rodzicami po naprawdę lipnym klefie. Bełkot zamiast słów, po chuja ja w ogóle wtedy wychodziłam z pokoju?! Powód rozmowy również był błahy, co ja najlepszego odpierdoliłam?!
- wzywanie karetki pogotowia bez logicznego powodu, ale w sumie prawie każdy tak miał xD
- niezliczona ilość różnorakich przypałów przy współlokatorze
- ogólnie wychodzenie z domu w takim stanie, że dosłownie każdy na ulicy widział, że coś jest ze mną nie tak, a sprzedawcy w sklepach podawali mi złe produkty, bo ni chuja nie potrafili mnie zrozumieć...
- odpisywanie i nawiązywanie kontaktów z ludźmi, których się tak naprawdę nie lubi. I weź to później odkręcaj...

...wolałabym się już nigdy w to nie bawić.
Uwaga! Użytkownik Syropik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 39 / 1 / 0
Przyszedłem do pracy z wypierdolonymi paczadłami po nocce z 4-CMC. Spóźniłem się i na starcie szef mnie wyczaił, wkurwił sie strasznie. wstyd jak chuj, już tam nie przyszedłem i po jakimś czasie zakończyliśmy współprace. Źle się wspomina ketonowy okres życia.
  • 14 / 1 / 0
16 kwietnia 2018ledzeppelin2 pisze:
Po 3mmc zarywalem do pielegniarek na toksykologii. Czulem sie jak nieposkromiony ruchacz.
Efektem bylo to , ze zapieto mnie w pasy, a jedna pigula wbila mi cewnik w taki sposob, ze nawet nie pamietam tego. Obudzilem sie z bolacym fiutem i wyrzutami sumienia. Juz nie bylem taki mocny . Czulem sie jak smiec.
Bolało później po cewniku?
  • 138 / 27 / 0
-Wbiłem na chatę do swojej Matki po paru nocach na mefedronie i klonazepamie bo miałem jej w czymś pomóc. Przez tę ostatnią substancję myślałem że jestem trzeźwy a byłem wystrzelony jak chuj... Oczywiście się domyśliła.
-Po gigantycznej ilości wódy przyjebałem z 200mg mewy i nie ogarniałem oraz miałem w chuj oczopląs przez co wchodziłem w duże lustra na parkiecie powieszone na ścianie bo myślałem że to drzwi, ochrona mnie ekspresowo wyjebała z klubu wstyd jak chuj już się tam nie pokazuje.

Więcej nie pamiętam ogólnie przypały u mnie wynikają z mixowania. Po Solo bk nie miałem przypałów.
Najwięcej chorych akcji to mam po meth/amfie bo akcje po bk to przy nich pikuś.
Uwaga! Użytkownik MefedronowyKoneser nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
HyperTuba dodaj film
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.