Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 494 • Strona 50 z 50
  • 112 / 8 / 0
Re: 2C-B-FLY
Nieprzeczytany post autor: yakubu86 »
Ja mam właśnie 2 tabsy po 10mg i chciałbym się dowiedzieć przed weekendem czy fajniej jest to polaczyć z 4CMC lub 3CMC (te obie substancje też mam). Czy lepiej same 2 tabsy zeżreć naraz i nie kombinować?
Fatal Error.
  • 4 / 1 / 0
jak sex po 2cb fly? Pała stoi ;)?
  • 2105 / 458 / 37
Seks po psychodelikach to indywidualna sprawa, jedni lubią inni nie, natomiast u mnie osobiście po fenylkach było większe pobudzenie seksualne niż np. po LSD czy grzybach. Stestuj i sprawdź samemu.
Lubisz koks?
  • 112 / 8 / 0
Re: 2C-B-FLY
Nieprzeczytany post autor: yakubu86 »
Na początku libido bylo lekko pobudzone ( tyle ze ja wczesniej 4cmc i 3cmc wąchałożarłem) ale czułem że było coś na rzeczy jak wchodziły 2 tabsy 2C-B-FLY. Potem już libido znikło po godzinie 👽
scalono - ds
Tak ogolnie to za słabe te pillsy są. Już drugi raz je jem to samo Ho-met coś tam coś tam. 8€ czyli okolo 40zyla za 1 tabse co niewiele da to troche slabo to wyglada.
Fatal Error.
ODPOWIEDZ
Posty: 494 • Strona 50 z 50
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.