Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
ODPOWIEDZ
Posty: 2217 • Strona 219 z 222
  • 732 / 219 / 0
@begreen4fun

Szaman teraz telefonicznie obsługuje sprawdzoną klientelę xD
  • 47 / 5 / 0
@GermanskiOprawca
Dostałeś kompozycje czy coś innego zamawiasz?
  • 732 / 219 / 0
@begreen4fun

Pod koniec zeszlego roku kompo mi wysylal.
  • 47 / 5 / 0
@GermanskiOprawca
W zeszłym roku też dostawałem, spróbuj teraz coś zamówić :)
  • 732 / 219 / 0
@begreen4fun

Ja już tego nie chcę, bo mi ryje banię xD
  • 12 / / 0
Chciałem właśnie pierwszy raz coś z tam wziąć i ten kontakt nie działa na gg?
  • 4 / / 0
Chciałam zamówić ekstrakt z dream herb w shamanshopie, ale nie mogę się zarejestrować. Ten cały Szaman nie budzi zaufania. Czego on się tak boi, że aż zamknął sklep dla nowych klientów? Co on tam ma za tymi swoimi uszami? Smuteczek, pozostaje zamówić ekstrakt z kasztana snów za granicą. :<
  • 732 / 219 / 0
@Sara101

Pisz na maila, mam też do niego nr telefonu jak jesteś legitna xD
  • 119 / 3 / 0
W dziale "oszuści" możesz rozwinąć swoje podejrzenia
  • 23 / 2 / 0
Ja tam uważam, że Szaman wywiązuje się z zamówień bo zawsze ostatecznie wszystko do mnie dociera, a kupuję tam od lat. Inna sprawa że czas realizacji bywa ostatnio różny, czasami naprawdę długi... Przypuszczam, że takie tempo realizacji ma jakieś obiektywne przyczyny, bo przecież w interesie sklepu leży raczej większa a nie mniejsza sprzedaż. Problemem jest dla mnie bardziej brak jednolitych standardów. Niekiedy 2V2 są bardzo mocne, innym razem bardzo słabe... Człowiek wolałby wiedzieć za co płaci.

Jeśli chodzi o etnobotanikę to znalazłem ostatnio w sieci inny polski sklep - nie wiem czy mogę wymienić nazwę - który oferuje takie produkty jak kanna 200:1, lactuca virosa 100:1 czy klip dagga 100:1. Trochę mnie kusi żeby przetestować. ale jeśli ktoś miał już do czynienia z tym sprzedawcą to chętnie poznałbym opinię - czy produkty należą do tych "działających", a jeśli tak to w jakich dawkach itd.
ODPOWIEDZ
Posty: 2217 • Strona 219 z 222
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.