Dział służący dyskusji nt. spraw, gdzie postawiony został zarzut z art. 53, 54, 61, 63, 65, 66 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
  • 15 / 3 / 0
Nie brałem adwokata, złożyłem jedynie wniosek o umorzenie warunkowe postępowania.
Ilość 5,8 uznano za "sporą". Sędzia podczas rozprawy orzekł że niewielka ilość to jeden góra dwa gramy, gdzie prokuratura może odstąpić od ścigania ale nie musi. Nawet i za 0,3 można nadal mieć sprawę.

Ja dostałem warunkowe umorzenie sprawy, 300 zł koszta sądowe + 800 zł kary (tj. mam to gdzieś wpłacić na rzecz organizacji blablabla), 2 lata nadzor kuratora oraz "zakaz przebywania w nieodpowiednich środowiskach".
Tj. jeśli podczas danej imprezy, domówki spożywane są jakiekolwiek narkotyki, a ktoś zgłosi tylko, lub zezna że tam byłem mam kolejną sprawę... Zapytałem sędzi co w takim wypadku mam robić jeśli zobaczę że ktoś spożywa jakiekolwiek narkotyki, przecież to nie jest ode mnie zależne, mam natychmiast opuścić dane towarzystwo i zgłosić to policji hehe. No rozwiązanie kurewsko logiczne :D

Kolega dostał 5 lat w zawiasach 5/1.5.... 300 zł ...

Btw. kolega który wpadł 2 miesiące przedemną z ilością 0,8 poddał się dobrowolnie karze i dostał zawiasy, uwaga: w tym samym sądzie i ten sam prokurator wnosił oskarżenie...

Także: nigdy nie poddawać się karze, ale składać wniosek u warunkowe umorzenie postępowania.

ja posiadałem 10 razy więcej niż kolega i dostałem warunkowe umorzenie, a kolega wyrok w zawieszeniu
  • 17 / 1 / 0
Oj to były czasy :)
To ja Astalawista.
Wariaty, pierwszego posta napisanego już prawie 15!!
I jak polrciałeś od 17 roku życia do 32. I przerobiles pewnie z 90% dragów i używek. Od dawna przypominam sobie niektóre alibi więcej.. to chyba będę to opisywał
Jeśli chcecie poczytać czemu nie. Porównanie moje pierwsze wpisy.. czytam i uwierzyć nie mogę, ale wtedy byłem redaktorem firmy z grami.

Do modernizacji, nie mogę odzyskać konta to było z 14 lat temu. Proszę o kontakt moda. Emeila chyba znam ale hasła nie.
  • 1051 / 100 / 3
Jest wątek o odzyskiwaniu kont to tam się zgłoś.
  • 2522 / 331 / 0
02 grudnia 2011AstaLaVista pisze:
A czy ustawa z 9 grudnia będzie mnie obejmować? Zostałem zatrzymany przed dniem uchwały.
A co to za ustawa co wchodzi 9 grudnia? Poprzedni post pisany był lata temu mam pytanko zmieniło się coś? Jak traktują osoby z maryhą dla siebie? Bo z tego co mi wiadomo od lat nic się nie zmieniło.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.