Co powiedzieć lekarzowi

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 53 / 2 / 0

U mnie rodzinna tez wypisuje leki, teraz poszła na urlop i tez będę miał kape dlatego liczę że teraz w tym plb bedzie ktos wporządku.
Co mogę powiedzieć zeby mi zmienili leki, jakie ich minusy? Biorę:
Plastry melodyn 70
DHC 90
Bunondol 0,2

Bunondola zużyłem całego, był lekiem w razie bólu przebijającego ale nie działał nie ważne ile bym go nie zjadł...

Plastry czy transtec czy melodyn mi się odklejają caly czas i po plastrze mam takie chrosty na ciele.
Co jeszcze mógłbym powiedziec zeby mi te leki zmienili? Oczywiście tylko nie na tramadol bo po nim się źle czułem
  • 342 / 42 / 0

Radziłbym zmienić lekarza!

Gdybym ja się miał stosować do tego co w PLB mi doktorka powiedziała dzisiaj bym chyba miał wrzody na żołądku ze stosowania ketonalu.

Na szczęście mieszkam w GOPie i u nas jest mnóstwo przychodni. Poszedłem gdzie indziej i dostałem oxy po tym jak powiedziałem, że trampek to już dla mnie za mało po 10 latach jego stosowania. Tam otrzymałem fachową poradę. Także z mojej strony - zmień lekarza!

Dzieci z dworca ZOO na polskim podwórku – problem narkomanii w PRL

Niedawno na platformie HBO GO pojawił się serial „My, dzieci z dworca ZOO”, stanowiący ekranizację kultowej książki Christiane Very Felscherinow o tym samym tytule. Autorka przybliżyła w niej problem narkomani wśród młodzieży w Berlinie Zachodnim w latach 70. XX wieku. Jak kwestia ta wyglądała w PRL-u? Czym i na jaką skalę narkotyzowali się nasi dziadkowie?

Uzyskiwanie ekstraktów z konopi włóknistych - czy legalne?

Uzyskiwanie ekstraktów z konopi włóknistych było przedmiotem interpelacji poselskiej skierowanej do Ministra Zdrowia. Jakie przepisy regulują przetwórstwo konopi włóknistych w Polsce? Co ze stosowaniem leków przez pacjentów?
  • 53 / 2 / 0

Zaproponowala mi tapentadol, ale trochę drogi... Czy on jest opłacalny? I jeszcze nie wiem czy powiedziec ze dostałem ataku padaczki po Tramalu i wenlafaksynie dawno temu. Teraz ich nie biore, oczywiście mam badania eeg i mri głowy ze padaczki nie mam. Mówić jej o ataku ?
  • 565 / 48 / 0

Mów bo tapentadol chyba też może powodować drgawki .albo weź ta recepte wykup pojdziesz na następną wizyte i wymień je skutki uboczne z ulotki takie najbardziej uciążliwe i bedzie musiała ci zmienić lek chyba że to jakiś lekarz debil to co nie przekonasz do niczego bo tacy w PLN tez sie zdarzają.mowisz do takiego że cos nie działa A on udaje ze nie słyszy i dalej daje ci to samo A na koniec ci powie bierzesz recepte czy nie .niektórzy są poprostu Pojebani wtedy najlepiej zmienić plb i dobrze trafić na jakąś babkę bo faceci nie chcą zazwyczaj pisać kobiety łatwiej przekonać A jak masz dobry bajer to wczuje się w twoja sytuację i ci będzie chciała pomoc co jej powiesz to wypisze.ja w piątek mam wizyte w pl i bede chciał dostać trawe medyczna zobaczymy co mi powie pani doktor .mam bol chroniczny przewlekly wiec chyba nie powinno być problemu zobaczymy
  • 1566 / 391 / 0

CZy wypadnięty bark (wypadł juz 5 razy) z zaleceniem operacji w papierach, pozwoli wysępić coś? DHC czy oxy byłoby zajebiśćie, hehe.
  • 169 / 51 / 0

O oxy bym zapomnial. Z DHC jest ogromna loteria - wielu lekarzy mysli, ze jest ciagle na rpw albo ma stosunek jak do morfiny.
  • 1048 / 91 / 0

Zależy u jakiego lekarza i za ile. Była opcja za 40 zł, gdzie byś dostał na bank ale w tej chwili leki specjalne 100 zł przez nadmiar ćpunów lgnacych do tego pana
  • 2276 / 284 / 1

Z mojego doświadczenia wynika że kobiety są dużo częściej problematyczne niż faceci. Ja znam tylko jedna lekarkę która idzie zbajerowac na ładne oczy, elokwencję i wykształcenie.
Celowalbym w lekarzy między 45-60.

Niestety często ta zdegenerowana grupa zawodowa traktuje pacjenta jak idiotę i ignoruje przekaz z jego strony. Dlatego jestem zdania że trzeba chodzić i zmieniać jak obecny lekarz prowadzący jest ciężki we współpracy
  • 1566 / 391 / 0

08 kwietnia 2021Retrowirus pisze:
Niestety często ta zdegenerowana grupa zawodowa traktuje pacjenta jak idiotę i ignoruje przekaz z jego strony. Dlatego jestem zdania że trzeba chodzić i zmieniać jak obecny lekarz prowadzący jest ciężki we współpracy
Dokładnie, ja dopiero za szótym razem trafiłem na normalną i empatyczną psychiatrę, jak już byłem wjebany 2 lata w benzo, z czym mi bardzo pomogła i już parę lat współpracujemy.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 2246 uczestników Wejdź na czata