DXM - Wątek ogólny vol. 2 [REGULAMIN w pierwszym poście]

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 15 / 3 / 0

@visitorQ
Przyłączam sie do powyższej prośby
  • 41 / 5 / 0

Kupowaliście dexa przez internet? Jakiś proch czy tańsze tabsy?

"Większość Polaków chce legalizacji marihuany"

- Nieraz w Sejmie i poza nim zdarzało mi się zapalić z politykami dżointa i to nie ja częstowałem. Walczymy o legalność konopi i wygramy. Onet rozmawia z Andrzejem Dołeckim - działaczem społecznym, prezesem społecznej inicjatywy Wolne Konopie walczącej o legalizację marihuany w Polsce.

Ćwierć tony marihuany w transporcie ogórków. Zatrzymano dwie osoby

Prawie 250 kg marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 10 mln zł odkryli w ładunku ogórków na terenie Mosiny (nieopodal Poznania) funkcjonariusze z KWP w Poznaniu i Szczecinie. Na miejscu zatrzymano dwóch mężczyzn.
  • 337 / 66 / 0

@EvilDead @joachimm Widziałem DXM w proszku na chińskich portalach aukcyjnych stamtąd planuje zamówić jakąś małą ilość na próbe, dam znać jak się uda.
  • 18 / / 0

Nie boicie sie jesc dexa zamawianego z chuj wie kąd?Niby rozumiem ze nie kazdy wazy 7 dych i jedzenie go przy 100kg to spory wydatek ale dalej troche nie do pomyslenia dla mnie:0.Jednak jedzenie lekow z apteki daje poczucie bezpieczeństwa
  • 15 / 3 / 0

@ Sosaaaa Rozumiem, że do tej pory wszystkie substancje, jakie jadłeś, brałeś wyłącznie z aptek.

Czy się nie boimy? oczywiście, że się boimy. Kto by się nie bał. Człowiek to taka istota, która ciągle się boi a mimo tego podejmuje najróżniejsze ryzyka. Inaczej by z domu nie wyszedł, obsrany, że go samochód przejedzie pierwszy napotkany.

Ponadto jak napisał @visitorQ najpierw będzie to badał, sprawdzał. Nikt nie jest nawet tu jakoś skrajnie nieodpowiedzialny %-D
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 2081 uczestników Wejdź na czata