Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
Czy się nie boimy? oczywiście, że się boimy. Kto by się nie bał. Człowiek to taka istota, która ciągle się boi a mimo tego podejmuje najróżniejsze ryzyka. Inaczej by z domu nie wyszedł, obsrany, że go samochód przejedzie pierwszy napotkany.
Ponadto jak napisał @visitorQ najpierw będzie to badał, sprawdzał. Nikt nie jest nawet tu jakoś skrajnie nieodpowiedzialny
kitajce wyslali mi chyba witamine C , forse utopilem
Ale jakbys jakims cudem trafil jednak na autentyczny DXM Hbr to daj znac
Co mi jest? Po DXM podobno nie powinno być kaca, jakie leki mogłyby pomóc? (bez recepty)
A i jeszcze jedna sprawa troche z przymrużeniem oka. Jak radzicie sobie z sikaniem podczas dekszenia? Mam ten problem, że od zawsze miałem bardzo szybki metabolizm i w związku z tym szybko czuje parcie na pęcherz, a pełen pęcherz = dyskomfort i fatalne skutki w czasie tripa. A ostatnio jak chciałem wyjść do kibla to myślałem że umre.
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
CBŚP zlikwidowało kolejne laboratorium narkotyków. Zabezpieczono narkotyki o wartości ponad 28 mln
Funkcjonariusze CBŚP, przy wsparciu policjantów z KPP w Śremie, zlikwidowali na terenie powiatu śremskiego nielegalne laboratorium klofedronu. Zatrzymano dwóch podejrzanych i zabezpieczono znaczne ilości niebezpiecznych substancji.
92% czy 1,9%? Jak nagłówki zmieniają odbiór badań o marihuanie
W ostatnich tygodniach w medium Medonet pojawił się alarmujący nagłówek mówiący o „92% wyższym ryzyku poważnych zaburzeń psychicznych u młodych osób używających marihuany”. Taka liczba silnie działa na wyobraźnię i niemal automatycznie wywołuje emocjonalną reakcję czytelnika. Zanim jednak potraktujemy ją jako dowód nadciągającej katastrofy zdrowotnej, warto przyjrzeć się samemu badaniu, jego metodologii oraz temu, co w języku statystyki ta liczba faktycznie oznacza.
Endometrioza, opioidy i droga do macierzyństwa
Kamila mówi wprost, że gdyby nie terapia konopna, prawdopodobnie zdecydowałaby się na histerektomię (usunięcie macicy) jako ostateczne rozwiązanie. W jej ocenie poprawa jakości życia pozwoliła jej podjąć inne decyzje terapeutyczne i odzyskać nadzieję. Dziś uważa, że bez tej zmiany nie byłoby ciąży i nie byłoby Gabrysia.
