tytoń - nikotyna - IQOS

Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Stymulanty

Posty: 6 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2015
  • 900 / 79 / 0

jak nie było wątku to rozpoczynam.

świetne uzupełnienie inhalacji tytoniu.
Rejestracja: 2008
  • 1042 / 69 / 0

Toś się rozpisał... Jak to wygląda w porównaniu do e-papierosów, jak wrażenia smakowo-zapachowe, jaki jest miesięczny koszt, itd...

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Lekarz odpowiada na pytania.

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Na pytania odpowiada lekarz specjalizujący się w wykorzystaniu konopi w medycynie.

40 Amerykanów umiera co miesiąc z powodu nowego, syntetycznego opioidu

Izotonitazen to nowy syntetyczny opioid, który nie został jeszcze objęty regulacjami. Liczba zgonów tymczasem rośnie.
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

Koszty używania IQOS'a przy można powiedzieć regularnym paleniu są o niebo tańsze w moim przypadku niż palenie zwykłych fajek (paliłem po paczkę dziennie), teraz jedno opakowanie heetów starcza mi nawet na 3 dni. Smak jest dość specyficzny, nie smakuje jak normalny, tradycyjny papieros aczkolwiek w moim odczuciu jest przyjemny i można się do niego przyzwyczaić. Sam od siebie najbardziej mogę polecić ciemnoniebieskie wkłady - najmocniejszy mentol, ale nie jest typowym chemicznym mentolem znanym np. z klikanych papierosów ;)
Rejestracja: 2011
  • 54 / 1 / 0

IQos smierdzą przy paleniu jak g00wno
Rejestracja: 2020
  • 1 / / 0

Po zmianie klasycznych fajek na iqos w moim przypadku koszt wychodzi odrobinę tańszy, bo mimo że palę tak jak wcześniej około dwóch paczek dziennie, to heetsy dostępne są bez akcyzy i ich cena to od dawna niezmiennie 14 zeta (potaniały nawet, na początku kosztowały 15), a fajki normalne mocno lecą w górę z ceną.
W moim przypadku zestaw kupiony został po tym jak ciężko było po fajkach dychać rano i pojawił się uporczywy kaszel i reszta tych wszystkich objawów, po których wszyscy mówią "taaa, pal więcej". Wybór padł na iqos, bo wydawał się najbliżej klasycznej fajki - tytoń to tytoń, nie jakiś płyn na kiju. Faktycznie wszystkie objawy ze strony ukladu oddechowego ustąpiły dość szybko i przez to iqos został ze mną.
Smaki są różne, najbardziej polecam granatowe, dają mentolem mocno, ale nie jest to mentol, który kojarzyć można w jakikolwiek sposób z analogicznych fajek. Czy śmierdzi? No trochę wali popcornem, ale mniej niż analogia zdecydowanie i szybko wietrzeje, także w robocie można zapalić i po minutowym przewietrzeniu nikt nie kojarzy, że coś było spalone.
Rejestracja: 2019
  • 2 / / 0

Bardzo dobra alternatywa dostałem na urodziny i jest ze mną do teraz klasycznych już nie kupuje leży paka ld fajne jest też to że jakos nie pale 1 za drugim tylko popalam więc na +++
Posty: 6 Strona 1 z 1
Wróć do „Stymulanty roślinne”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości