Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 18 • Strona 1 z 2
  • 1872 / 436 / 0
Pytanie jest proste czy osoba bedąca na ciągu klona od lat 6ciu jest w stanie się porobić się MDMA ?? Biorę od 1 do 3mg raz w ciągu doby przed snem. Czasami zdarza mi się wypić, zajarać lub wziąść jakiś opiat - wtedy wgl pomijam klona i nie biorę go w te dni albo biorę b. małe dawki rzędu 0.5mg. Co nie zmienia faktu że ciąg trwa bardzo długo. Także pytanie 1. Czy XTC wzięte w dowolnym momencie wgl zadziła ? A Może zadziała w jakiś zły bardzo niebezpieczny sposób? 2. PYtanie zakładając że benzo zmniejsza działanie XTC. Mogę niebrać te 48H z hakiem ( ale nie dłużej bo wiadomo co się zacznie ) i wtedy spróbować pigułę - może to by miało wiekszy sens ??
  • 4496 / 706 / 0
Zapewne będzie działanie znacząco osłabione.
"Czuje w ustach stres, miało nam się udać ale Bóg tam wie... czułem głód jak pies prawie z Lucyferem byłem już na cześć"
  • 965 / 81 / 0
@serotoninowy

Nie. I tak.
Jeśli długo nie brałeś XTC , porobi Cie srogo, trzymaj sie schematu - piguła - nie więcej i czekaj na efekty.
Osłabia ? Tak, ale pamiętaj , żeby w czasie pastylkowania nie zarzucać za dużo, będzie przyjemnie , pluszowo , miło , nawadniaj się - to ważne.
Jestem w ciągu 10 lat+ na klonazepamie i czasem jedna piguła potrafiła mnie zgnieść totalnie.

baw sie dobrze
dwe

Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
www.pajacyk.pl Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu [H]R Crew
  • 1872 / 436 / 0
Powiem więcej nigdy w życiu nie brałem prawdziwego MDMA a teraz mam opcję,Skoro kolega wyżej 10 lat leczy się klonami a dobre MDMA działa to taka informacja jest dla mnie nawagę złota ;D Ale jednak przed zażyciem nie będe brał 48h. Nocę przed prześpię dzieki trawiczku i browarkom. A Jak mimo wzięcia piguły zacznę odczuwac brak benzo cały czas beda pod ręką takze nic nie zaszkodzi spróbować ;D
  • 2105 / 458 / 37
Dzień po 1 mg i dwa dni po 2 mg klona cała pewna piguła na MDMA porobiła tak mocno, że musiałem na 40 min zejść z parkietu na dwór i pooddychać. Ostatnio nawet pare godzin przed wixapolem zjadłem 1 mg klona (już z większą tolerancją co prawda) i również pixa jebnęła na tyle dobrze, że pewna śliczna blondynka chciała mnie z parkietu ściągać i częstowała wodą. Jak dla mnie możesz brać bez obaw, najwyżej będzie trochę słabiej, ale skoro nie masz tolerancji na emkę to na pewno będziesz zadowolony.
Lubisz koks?
  • 2711 / 363 / 0
Benzodiazepiny we krwi utrzymują się około miesiąca. Zrób sobie minimum tydzień przerwy od benzo.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 1230 / 121 / 8
jak to faktycznie MDMA dobry sort to po prostu nie bierz klona przez 2 dni i trzepnie srogo. nie pij alkoholu w dzień brania.
Używaj @cbsz jeżeli chcesz bym odpisał

"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
  • 1872 / 436 / 0
dzięki za informacje. Wiem że większy problem jest jak ktoś bierze silne SSRI. klon to jednak benzodiazepina - narkotyk - działa póki jest we we krwi. Jak go w niej nie ma - nie działa proste - nie tak jak w przypadku wlasnie w działaniu grup leków : Snri albo
ssri i tym podobnych...
  • 1545 / 1579 / 0
zadziala...nawet dobrze, ze te klony beda gdzies tam jeszcze w tle dzialac. MDMA potrafi porobic, oj potrafi...
Uwaga! Użytkownik MaryJayDu nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2199 / 348 / 0
Pewnie, że zadziała.

Po 18-stce, na której waliłem kosmiczne dawki alprazolamu, etizolamu i alkoholu, wrzucałem w siebie na nieświadomce duże ilości MDMA i LSD,
waliłem dopóki mi się wszystko nie skończyło (a miałem duużo),MDMA, potem LSD, potem MDMA, LSD, MDMA, potem wjebałem z 7-8 listków do mordy, i potem znowu leciałem z MDMA, wyćpałem się jak nigdy, pod koniec było ciężko.. bardzo.

Co jakiś czas sobie wrzucałem piracetam i witaminki.
Tam..tutaj, jestem no tak, hehe xd
ODPOWIEDZ
Posty: 18 • Strona 1 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.