3-MMC; Metafedron

Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 659 / 53 / 0

Wysyłają do PL?
  • 120 / 25 / 0

Szukałam info ale niestety nic nie znalazłam na ten temat

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Handel narkotykami w mediach społecznościowych

Jak wynika z badań organizacji Volteface, dilerzy przenieśli się z ulic miast Wielkiej Brytanii do mediów społecznościowych. Do blisko jednej czwartej młodych ludzi dotarła już oferta kupna narkotyków za pośrednictwem internetu, a sytuacja pogarsza się z każdym miesiącem.
  • 5411 / 755 / 0

Z taka dyskusja to do dzialu sprzedawcy+.

Ps od kilku miesiecy Wam powtarzam (i nie tylko ja), zeby trzymac sie jak najdalej od rodzimych sklepow.
Co so reszty dyskusja do dzialu s+.
  • 120 / 25 / 0

No właśnie, nieważne jacy sprzedawcy, po prostu chciałam się podzielić moim szokiem jaka wielka różnica może być w jakości. Po tym holenderskim temacie ledwo jakiekolwiek skutki uboczne miałam w porównaniu z wcześniejszym. Jedynie trochę smarków z nosa, wcześniej tydzień obrzydliwej żółtej wydzieliny. Spałam dobrze, wstałam z akceptowalnym nastrojem.
Miałam powiedzieć na zawsze dowidzenia ketonom, ale jak jakość może być taka to można sobie okazjonalnie użyć
  • 250 / 21 / 0

jak ja lubię sobie zapodać tego 150mg oralnie , nawet nie jako bomba, tylko większy kryształ :) fajna substancja, dużo lepsza niż włodek.
Nagle chce się robić wszystko, gadać, i chce się życ :D

fety waliłem 150mg oralnie i 3mmc taka sama ilośc lepiej mnie robi :OO (to dziwne bo wg psychonaut wiki 150mg fety to heroic dose, a 3mmc to common) 3mmc daje lepsze eufo niż tylko pusta stymulacje
  • 727 / 122 / 2

To substancje o innym profilu działania. Wszystko robi lepiej niż feta, bo feta nie robi wcale.
  • 250 / 21 / 0

no i dlatego nie rozumiem dlaczego tyle ludzi jara się amfetaminą.
Dla mnie to jedna z najgorszych substancji jakie próbowałem.
  • 659 / 53 / 0

Podobno to co teraz zwykle jest sprzedawane koło prawdziwej amfetaminy nie leżało.
  • 3321 / 314 / 0

To 3mmc które można dostać w clearnecie przypomina sorry sprzed lat? Pytam, bo wiele osób jest niezadowolonych. Głöwnie pokolenie klefendrońskie. Czy to przez to , że chlory są mocniejsze ? Od ketonòw i stimôw miałem przerwe od kwietnia. Szczerze te, to nie prôbowałem nigdy tröjki. Czy oralnie jest to bardziej cywilizowana faza ? Warto się zainteresować ?
Wiele osöb uznaje za zajebistą sub a teraz jakby ludzie zawiedzeni są. To robi sieczkę w głowie. Mam wrażenie jakby ludzie gloryfikowali pobanowane substancje. Analogi analogöw môwili. Teraz nagle jak można dostać tröje to już nie jest takie och ah. Zakazany owoc najlepiej smakuje ?
A może to kwestia tego, że tym czym się ktoś rozdziewiczył to z tym ma najlepsze wspomnienia.
Mnie pierwsze sorry i razy na dziewiczym łbie jakie jadłem 4 cmc i 3 cmc z 2014/2015 od gienia czy fejköw , ruska wyjebywały w kosmos...
  • 727 / 122 / 2

@ledzeppelin2
Nie. Jest jak w przypadku mefa - niby to samo, a klepie chujowo. Chińczycy to jacyś magicy w robieniu ćpania %-D
Wróć do „Tolylopropanony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata