3-MMC; Metafedron

Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 659 / 53 / 0

Wysyłają do PL?
  • 118 / 22 / 0

Szukałam info ale niestety nic nie znalazłam na ten temat

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Bydgoszcz: Matka podała dziecku dwukrotnie lek psychotropowy

Jak podaje TVN, w organizmie trzyletniego chłopca stwierdzono obecność leku psychotropowego Elenium. Stan dziecka był krytyczny. Lek podała mu jego matka, bo był niegrzeczny…
  • 5351 / 747 / 0

Z taka dyskusja to do dzialu sprzedawcy+.

Ps od kilku miesiecy Wam powtarzam (i nie tylko ja), zeby trzymac sie jak najdalej od rodzimych sklepow.
Co so reszty dyskusja do dzialu s+.
  • 118 / 22 / 0

No właśnie, nieważne jacy sprzedawcy, po prostu chciałam się podzielić moim szokiem jaka wielka różnica może być w jakości. Po tym holenderskim temacie ledwo jakiekolwiek skutki uboczne miałam w porównaniu z wcześniejszym. Jedynie trochę smarków z nosa, wcześniej tydzień obrzydliwej żółtej wydzieliny. Spałam dobrze, wstałam z akceptowalnym nastrojem.
Miałam powiedzieć na zawsze dowidzenia ketonom, ale jak jakość może być taka to można sobie okazjonalnie użyć
  • 250 / 21 / 0

jak ja lubię sobie zapodać tego 150mg oralnie , nawet nie jako bomba, tylko większy kryształ :) fajna substancja, dużo lepsza niż włodek.
Nagle chce się robić wszystko, gadać, i chce się życ :D

fety waliłem 150mg oralnie i 3mmc taka sama ilośc lepiej mnie robi :OO (to dziwne bo wg psychonaut wiki 150mg fety to heroic dose, a 3mmc to common) 3mmc daje lepsze eufo niż tylko pusta stymulacje
  • 716 / 114 / 0

To substancje o innym profilu działania. Wszystko robi lepiej niż feta, bo feta nie robi wcale.
  • 250 / 21 / 0

no i dlatego nie rozumiem dlaczego tyle ludzi jara się amfetaminą.
Dla mnie to jedna z najgorszych substancji jakie próbowałem.
  • 659 / 53 / 0

Podobno to co teraz zwykle jest sprzedawane koło prawdziwej amfetaminy nie leżało.
  • 3309 / 312 / 0

To 3mmc które można dostać w clearnecie przypomina sorry sprzed lat? Pytam, bo wiele osób jest niezadowolonych. Głöwnie pokolenie klefendrońskie. Czy to przez to , że chlory są mocniejsze ? Od ketonòw i stimôw miałem przerwe od kwietnia. Szczerze te, to nie prôbowałem nigdy tröjki. Czy oralnie jest to bardziej cywilizowana faza ? Warto się zainteresować ?
Wiele osöb uznaje za zajebistą sub a teraz jakby ludzie zawiedzeni są. To robi sieczkę w głowie. Mam wrażenie jakby ludzie gloryfikowali pobanowane substancje. Analogi analogöw môwili. Teraz nagle jak można dostać tröje to już nie jest takie och ah. Zakazany owoc najlepiej smakuje ?
A może to kwestia tego, że tym czym się ktoś rozdziewiczył to z tym ma najlepsze wspomnienia.
Mnie pierwsze sorry i razy na dziewiczym łbie jakie jadłem 4 cmc i 3 cmc z 2014/2015 od gienia czy fejköw , ruska wyjebywały w kosmos...
  • 716 / 114 / 0

@ledzeppelin2
Nie. Jest jak w przypadku mefa - niby to samo, a klepie chujowo. Chińczycy to jacyś magicy w robieniu ćpania %-D
Wróć do „Tolylopropanony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata