Tramadol - Problemy ze wzrokiem

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 58 Strona 6 z 6
Rejestracja: 2009
  • 262 / / 0


U mnie jak u większości, oczy rozjezdzaja się konkretnie, ale to tylko przy wyższych dawkach +600, myje też że pewien wpływ mają na to beżowy, które lecą razem z trampkiem. Czasem da się to opanować, a czasem przy tym rozjeżdżaniu noooduje sobie.
A i źrenice mam zawsze powiększone, a po kodzie lub DHC mam szpileczki.
Rejestracja: 2016
  • 4 / / 0


Mi na rozjeżdżające się oczy i brak możliwości skupienia wzroku w jednym miejscu pomaga kawa/energetyk, albo mała dawka klona pod język 0.5 powinno już wystarczyć.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Szokujące twierdzenia śledczych. El Chapo wykorzystywał seksualnie 13-latki?

El Chapo miał nazywać swoje ofiary mianem witaminek, ponieważ – jak twierdził – seks z młodymi dziewczętami dobrze wpływa na zdrowie i zapewnia witalne życie.
Rejestracja: 2011
  • 5673 / 440 / 0


Jak się wam rozjeżdża wzrok to przymknijcie jedno oko.Prawdę mówiąc, to problemy ze wzrokiem występują przeważnie na peaku tramca, wtedy najlepiej zamknąć oczy i oddać się noddingu.
Rejestracja: 2018
  • 1458 / 231 / 154


[mention]UJebany[/mention] U mnie nie zawsze to pomagało, ze względu na wadę i przebyte kilka operacji oczu.
Rejestracja: 2017
  • 1630 / 218 / 2


Te źrenice po trampku serio są większe, dawno temu (6 lat?) miałem sytuację, którą nawet chyba opisywałem na hajpie. Jechałem sobie autobusem strampkowany lekko, wpadło ze 3 typowych Sebków, siedziałem naprzeciwko nich, nagle jeden z nich tak się patrzy i mówi "o kolega dobrze zrobiony hehe", ja zdziwiony jak on to poznał, coś tam mówię "e chyba nie" zaskoczony a on "taaa a ja głupi jestem i nie widzę", skubany wyczaił. Coś tam powiedział jak wysiadałem "wariacik hehe". Ot taka anegdotka a propo oczu po trampku, jedyne opio które je (źrenice) rozszerza.
Rejestracja: 2017
  • 869 / 109 / 0


mi po dużych dawkach tramadol często powoduje takie rozmazanie wzroku i czuję tak jakby mi się oczy rozjeżdżały. podczas przysypek i słuchania muzyki jest to bardzo przyjemne, ale, gdy potrzeba być w formie to jest to uciążliwe. po innych opiatach raczej wzrok jest w normie, a w tym przypadku muszę przymykać jedno oko, aby zobaczyć np. godzinę na zegarze. w każdym razie nie jest to nic uciążliwego, a jedynie obserwacja moja.
Rejestracja: 2016
  • 488 / 43 / 0


Ze wzrokiem to jest przerąbane. Szczególnie przy dużych dawkach i po kilku godzinach od zarzucenia. Wzrok się rozejeżdża niesamowicie. Czasami to zmarszczone czoło i zamknięte oko nie pomaga. Kolejna zabójcza faza to zasypianie nie stojąco. Kurwa ile razy już wyjebałem glebę, ale nigdy mordy nie rozbiłem. Po prostu nagle lecisz jak Małysz do przodu. Dobrze że do przodu, a nie do tyłu. Chyba brzuszek mnie ratuje.
Rejestracja: 2018
  • 296 / 15 / 0


Tak, oczy się rozjezdzaja po tramadolu
Posty: 58 Strona 6 z 6
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości