Tramadol - Problemy ze wzrokiem

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 755 / 2 / 0

Mi po każdej dawce Tramalu 300-500mg dzieją się dziwne rzeczy z oczami. Obraz mi się rozdwaja, nie mogę zogniskować wzroku, przymykam i zamykam oczy chwilami (co kończy się krótkimi noodami), generalnie jest to wkurwiające i męczące, bo nie mogę niczego przeczytać, obejrzeć; smsa piszę/odczytuję z zamkniętym jednym okiem. Też tak macie po trampku? Z reguły jadłem tramca z klonami, kilka razy z kodą, ostatnio, co by nie swędziało, dorzucam aviomarin.
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2017 przez Thirteen, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Zmiana nazwy tematu.
  • 1969 / 38 / 0

Mi się nawet tak robi po 150mg kodeiny.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Alkohol na lotnisku tylko dla lecących poza Polskę

Osoba, która podróżuje po kraju, może mieć problemy z zakupem alkoholu w sklepie wolnocłowym. Nawet tego droższego, z wliczoną akcyzą.
  • 755 / 2 / 0

Po kodzie nigdy nie miałem takich problemów z oczami, a brałem dawki do 750mg, ani po opium czy makiwarze.
Użytkownik nieaktywny
  • 1720 / 3 / 0

Po kodzie (opiatach ogolnie), to raczej tylko wzrok opada, i "utyka" gdzies na scianie. A po tramsie faktycznie jakis oczoplas sie zaczyna robic - czyzby dzialanie serotoninowe?
Użytkownik nieaktywny
  • 2519 / 9 / 0

Potwierdza, też dostaję takiego oczopląsu po tramadolu, o czym już wcześniej pisałem w wątku "tramadol przedawkowanie". Wzrok spierdala, nie można go na niczym skupić, zogniskować, żeby coś odczytać trzeba przymknąć jedno oko. Przejebane uczucie. Nie dostałem nigdy takiego czegoś po żadnym opiacie (koda, majka) Chociaż tramadol to opioid, a uczucie można porównać do tego po dużych dawkach DXM, czy Lorafenu, zolpidemu, czy nawet alkoholu. Mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi.

Ps. Właśnie leci 400mg do kody, zobaczymy jak tym razem oczy się zachowają :-D
  • 151 / / 0

ja nie mam żadnych problemów ze wzrokiem po Tramalu. Mogę nawet cały dzień czytać książkę i nadal jest wszystko ok. Nawet teraz - z czytaniem postów zero kłopotu. Gorzej z kodeiną, 300mg i oczy już się rozjeżdzają. Ledwo daje radę pooglądać telewizję. Zupełnie nie wiem więc o czym mówicie. Dziwnie indywidualny objaw.
Za to dziwi mnie wygląd moich oczu - przy wszelkich innych opiatach zawsze obserwowałem zwężenie źrenic. Jedynie to niemieckie cudo nie daje tego efektu - czyżby wina właśnie wyrzutu serotoniny?
Użytkownik nieaktywny
  • 1720 / 3 / 0

Ja przy wejsciu Tramalu zrenice mam rozjebane, ale nie jak po tryptaminach...

Przypalowe, bo wydawac by sie moglo ze dziala podobnie jak koda.
  • 577 / / 0

przy każdym opio wzrok szwankuje... szczególnie w większych dawkach ostrosć się psuje :) po latach człowiek się przyzwyczaja... nie są to jakies bynajmniej w moim przypadku mocne akcje bardziej chodzi o ostrosc widzenia cos z daleka przeczytać itp... ale tak tv książka czy do kompa bez problemu...
Użytkownik nieaktywny
  • 117 / / 0

W dużych dawkach pamiętam że też czytałem jednym okiem. Ale tak poniżej 500mg to nigdy nie miałem problemów. Wzrok trochę fazuje, ale przyjemnie.
  • 577 / / 0

no bo jak jest dobrze to nieprzeszkadza to człowiekowi i nie zwraca na to uwagi... to chyba oczywiste :D ale jak zgrzany czytam czy gram np na pleju to wzrok nie raz daje znac... czy to po trampku czy majce ogólnie po opio... wiadoimo w mniejszych dawkach słabiej...
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata