Kapsaicyna

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1938 / 119 / 0

http://biuletynfarmacji.wum.edu.pl/1302 ... ienko.html opisane dzialanie oprocz endorfin ma też wpływ na zakończenia nerwów ,ktore wydzielają noradrenaline a dodatkowo wplywa na nadnercza by te wydzielaly adrenalinę.
Użytkownik nieaktywny
  • 657 / 84 / 0

nasionka będą, fotek raczej nie, bo zebrałem wszystko juz , jakieś pojedyńcze sztuki zostały, odzywaj sie , to sie zgadamy

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Hamilton i Burlington zezwalają na koncesjonowane sklepy z marihuaną

Radni miejscy po głosowaniu oświadczyli, że wydanie pozwoleń sklepom detalicznym “pomoże ograniczyć nielegalny rynek” i umożliwi mieszkańcom oraz turystom “dostęp do produktów objętych regulacjami”.
Użytkownik nieaktywny
  • 26 / / 0

W gazie pieprzowym znajdziemy kapsaicynę - 10% stężenie (oleoresin capsicum). Nie poleciłbym jednak forumowiczom używania tego do jedzenia :D taka ciekawostka
Użytkownik nieaktywny
  • 124 / 14 / 0

Czym szybko usunąć działanie kapsaicyny na narządach zewnętrznych np. na penisie.

(NIE ŚMIAĆ SIĘ %-D takie sytuacje się zdarzają!)
Użytkownik nieaktywny
  • 657 / 84 / 0

płyn do naczyń, mleko, alkohol, olej, a potem płyn do naczyń (płyn do naczyń działa w tym wypadku lepiej niz mydło)
  • 7 / 2 / 0

Sam hoduję papryczki i robię z nich sosy. Zrobiłem ostatnio sosik z trinidad scorpionów i bhut jolokia i zjadłem sobie beztrosko łyżkę stołową sosu. Piekło jak jasny skurwysyn diabeł dźgający całą twarz proszkiem ze szkła, ale zauważyłem że zacząłem czuć się inaczej, trochę jak po 2-3 piwach albo po 1 buszku dobrego palenia. Utrzymywał mi się taki stan nawet jak palenie w większości ustąpiło.
Warto z tym poeksperymentować jeszcze
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata