Kapsaicyna

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 51 Strona 5 z 6
Rejestracja: 2017
  • 2242 / 1227 / 34

http://biuletynfarmacji.wum.edu.pl/1302 ... ienko.html opisane dzialanie oprocz endorfin ma też wpływ na zakończenia nerwów ,ktore wydzielają noradrenaline a dodatkowo wplywa na nadnercza by te wydzielaly adrenalinę.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 657 / 89 / 0

nasionka będą, fotek raczej nie, bo zebrałem wszystko juz , jakieś pojedyńcze sztuki zostały, odzywaj sie , to sie zgadamy

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Pojechali na interwencję domową, a w dziecięcej sypialni znaleźli uprawę konopi

Oleccy policjanci zatrzymali 38-latka podejrzanego o uprawę konopi. Mężczyzna wpadł po zgłoszeniu, że znęca się nad dziećmi.
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
  • 26 / 1 / 0

W gazie pieprzowym znajdziemy kapsaicynę - 10% stężenie (oleoresin capsicum). Nie poleciłbym jednak forumowiczom używania tego do jedzenia :D taka ciekawostka
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 124 / 16 / 0

Czym szybko usunąć działanie kapsaicyny na narządach zewnętrznych np. na penisie.

(NIE ŚMIAĆ SIĘ %-D takie sytuacje się zdarzają!)
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 657 / 89 / 0

płyn do naczyń, mleko, alkohol, olej, a potem płyn do naczyń (płyn do naczyń działa w tym wypadku lepiej niz mydło)
Rejestracja: 2018
  • 10 / 2 / 0

Sam hoduję papryczki i robię z nich sosy. Zrobiłem ostatnio sosik z trinidad scorpionów i bhut jolokia i zjadłem sobie beztrosko łyżkę stołową sosu. Piekło jak jasny skurwysyn diabeł dźgający całą twarz proszkiem ze szkła, ale zauważyłem że zacząłem czuć się inaczej, trochę jak po 2-3 piwach albo po 1 buszku dobrego palenia. Utrzymywał mi się taki stan nawet jak palenie w większości ustąpiło.
Warto z tym poeksperymentować jeszcze
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

W 2018 sobie siedząc oglądam mecz przeżuwając uszczknąwszy sobie kawałek po kawałku zwykłego jalapeño, bo lubię, w pokoju ciemno, wtem przerywam seans wyjściem na stronę. Patrzę i Widzę! Wzrokiem wyostrzonym jak u aparatu fotograficznego najnowszej generacji. Pytam, dlaczego wszystko jest takie niesamowite i niesamowicie trójwymiarowe! Mocno podkreślona ekspresja perspektywy. Do tego włączyła mi się lekka wena twórcza (flow) wraz z subtelną dezorientacją. Nazajutrz "trip" był na dworze; wszystko rzucało się w oczy (wraz ze szczegółami!) i wyglądało niewypowiedzianie wyraziście i ładnie. Ogółem włączała się obecność i świadomość.
Stosowane przeze mnie przez następny miesiąc wyrobiły sobie u mnie tolerancję chyba na swą pikantność. Ale po przerwie przy nowo nabytych piri-piri moc wróciła.
Rejestracja: 2019
  • 760 / 112 / 0

Witam czy Kapsaicyna w tabletkach też będzie działała tak euforycznie jak w papryczkach habanero?

NTM

Rejestracja: 2019
  • 11 / 1 / 0

Ja również mogę potwierdzić euforyczne działanie kapsaicyny ale jednak w moim przypadku ból jest silniejszy i nie czerpie z tego efektu takiej przyjemności jak inni.
Rejestracja: 2016
  • 2731 / 493 / 7

Czytałem o suplementacji kapsaicyny w kontekście redukcji tkanki tłuszczowej. Czy kapsaicyna może przynieść jeszcze jakieś efekty, gdy będzie regularnie spożywana? Niekoniecznie związane z tłuszczem, to mnie najmniej interesuje.
Posty: 51 Strona 5 z 6
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 1215 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości