Kapsaicyna

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 51 Strona 5 z 6
Rejestracja: 2017
  • 2047 / 1174 / 34

http://biuletynfarmacji.wum.edu.pl/1302 ... ienko.html opisane dzialanie oprocz endorfin ma też wpływ na zakończenia nerwów ,ktore wydzielają noradrenaline a dodatkowo wplywa na nadnercza by te wydzielaly adrenalinę.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 657 / 89 / 0

nasionka będą, fotek raczej nie, bo zebrałem wszystko juz , jakieś pojedyńcze sztuki zostały, odzywaj sie , to sie zgadamy

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Skazani na więzienie za uprawę konopi dla wietnamskiej mafii

Na kary od 3 do 4 lat więzienia, skazał Sąd Okręgowy w Szczecinie, Polaka i czterech Wietnamczyków, za prowadzenie dwóch plantacji marihuany. Rosło na nich ponad 3,8 tys. krzewów konopi, z których po likwidacji uzyskano ponad 120 kg marihuany o czarnorynkowej wartości 2 milionów złotych.
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
  • 26 / 1 / 0

W gazie pieprzowym znajdziemy kapsaicynę - 10% stężenie (oleoresin capsicum). Nie poleciłbym jednak forumowiczom używania tego do jedzenia :D taka ciekawostka
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 124 / 16 / 0

Czym szybko usunąć działanie kapsaicyny na narządach zewnętrznych np. na penisie.

(NIE ŚMIAĆ SIĘ %-D takie sytuacje się zdarzają!)
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 657 / 89 / 0

płyn do naczyń, mleko, alkohol, olej, a potem płyn do naczyń (płyn do naczyń działa w tym wypadku lepiej niz mydło)
Rejestracja: 2018
  • 10 / 2 / 0

Sam hoduję papryczki i robię z nich sosy. Zrobiłem ostatnio sosik z trinidad scorpionów i bhut jolokia i zjadłem sobie beztrosko łyżkę stołową sosu. Piekło jak jasny skurwysyn diabeł dźgający całą twarz proszkiem ze szkła, ale zauważyłem że zacząłem czuć się inaczej, trochę jak po 2-3 piwach albo po 1 buszku dobrego palenia. Utrzymywał mi się taki stan nawet jak palenie w większości ustąpiło.
Warto z tym poeksperymentować jeszcze
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

W 2018 sobie siedząc oglądam mecz przeżuwając uszczknąwszy sobie kawałek po kawałku zwykłego jalapeño, bo lubię, w pokoju ciemno, wtem przerywam seans wyjściem na stronę. Patrzę i Widzę! Wzrokiem wyostrzonym jak u aparatu fotograficznego najnowszej generacji. Pytam, dlaczego wszystko jest takie niesamowite i niesamowicie trójwymiarowe! Mocno podkreślona ekspresja perspektywy. Do tego włączyła mi się lekka wena twórcza (flow) wraz z subtelną dezorientacją. Nazajutrz "trip" był na dworze; wszystko rzucało się w oczy (wraz ze szczegółami!) i wyglądało niewypowiedzianie wyraziście i ładnie. Ogółem włączała się obecność i świadomość.
Stosowane przeze mnie przez następny miesiąc wyrobiły sobie u mnie tolerancję chyba na swą pikantność. Ale po przerwie przy nowo nabytych piri-piri moc wróciła.
Rejestracja: 2019
  • 569 / 105 / 0

Witam czy Kapsaicyna w tabletkach też będzie działała tak euforycznie jak w papryczkach habanero?

NTM

Rejestracja: 2019
  • 11 / 1 / 0

Ja również mogę potwierdzić euforyczne działanie kapsaicyny ale jednak w moim przypadku ból jest silniejszy i nie czerpie z tego efektu takiej przyjemności jak inni.
Rejestracja: 2016
  • 2638 / 459 / 3

Czytałem o suplementacji kapsaicyny w kontekście redukcji tkanki tłuszczowej. Czy kapsaicyna może przynieść jeszcze jakieś efekty, gdy będzie regularnie spożywana? Niekoniecznie związane z tłuszczem, to mnie najmniej interesuje.
Posty: 51 Strona 5 z 6
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości