Leki z niemieckich śmietników

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 6 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2008
  • 1113 / 110 / 0

Szukajcie, a znajdziecie %-D Są na naszych ziemiach odzyskanych, takie ryneczki, gdzie sprzedaje się różne śmieci przywożone z Niemiec - jakieś zepsute sprzęty RTV, jakieś gary, czy talerze. Ale zdarzają się też smakołyki :gun:
Kilkukrotnie kupowałem tramadol, różne benzo, czy starszej generacji antyhistaminy. Raz trafiłem na morfinę (nie wiele, ale jednak), no i na tylidynę.

Tylidyna to dla mnie, jak i pewnie dla większości Forumowiczów substancja bardzo egzotyczna. W życiu bym nie wpadł na to, że może to być coś fajnego, gdyby nie w składzie na opakowaniu "Naloxonhydrochlorid". Nie kurwa jak w cywilizowanym kraju jak Polska, czyli po łacinie, ewentualnie po angielsku, tylko po szwabsku: Naloxonhydrochlorid und Tilidinhydrochlorid.

Niby da się odszyfrować, ale jak się grzebie w tych lekach, to łatwo można coś ominąć - tylidyny kupiłem wtedy z 7g, a było jej znacznie więcej, ale nie chciałem kupować w ciemno jakiegoś chuj wie co (zapłaciłem za nią i za w chuj prometazyny i troche Tramalu jebane 8zł :D).

Teraz do rzeczy. Mam taki apel do smakoszy, wpisujcie szwabskie nazwy handlowe, ale też niemieckie nazwy substancji aktywnych różnych smakołyków. Nie tylko opio, ale też starych antyhistamin, benzo i różnych zamulaczy.

Zapraszam do zabawy.
Ja zacznę:
1. prometazyna
nazwa handlowa: Promethazin-neuraxpharm
to co powinno byc po łacinie: Promethazinhydrochlorid
2. Tlidyna
nazwa handlowa: Tilidin, Valoron,
to co powinno byc po łacinie: Tilidinhydrochlorid
Rejestracja: 2012
  • 173 / 10 / 0

i gdzie są takie przybytki? pierwsze słyszę, większe miasta czy raczej jakieś wsie i powiaty?

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

Naukowcy znaleźli potencjalne cele leczenia uzależnienia od alkoholu w chorobach wątroby

Choroba wątroby związana z alkoholem (ALD) jest śmiertelną chorobą dotykającą ponad 150 milionów ludzi na całym świecie, bez możliwości leczenia poza przeszczepem. Ale teraz zespół kierowany przez naukowców z Massachusetts General Hospital (MGH) odkrył kluczowe etapy molekularne w ALD, które mogą zapewnić cele w rozwoju terapii farmakologicznej. Ich prace zostały niedawno opublikowane w Proceedings of National Academy of Sciences (PNAS).
Rejestracja: 2007
  • 657 / 112 / 0

Bywałem dawniej na szrotach, których nam nie brakuje, jednak nigdy w życiu nie trafiłem tam na leki! Trafiłeś chyba na wyjątkowe miejsce, raczej rzadko zdarza się na tyle głupi szrociarz, żeby wystawiał takie specyfiki.
Rejestracja: 2008
  • 1113 / 110 / 0

Chuj tam. Uprzejmie proszę moderatora o wyjebanie tematu. Bez sensu i przypałowo.
Rejestracja: 2019
  • 47 / 3 / 0

Na Kottbusser Tor w Berlinie kupicie praktycznie każdy lek oprócz kodeiny generalnie. Ale trzeba uważać na Arabów i najpierw sprawdzać co ci dają, a potem płacisz.
Dzisiaj za darmo dostałam Tilidin od kolegi :)
A i mam pytanie, mam jedną tabsę Tilidinu, nie wiem ile mg (mój błąd), ale czy mogę wziąć skoro jestem na 15mg dawce metadonu? :cojest:
Rejestracja: 2020
  • 97 / 23 / 2

Sa takie targi, glownie w niedziele rano. Nie wiem czy niemieckie, po prostu ludzie pierdoly sprzedaja. Ludzie tam sprzedaja wszystko. W Krakowie na Hali Targowej jakies 15 lat temu kupowalem Tramal 96ml po 25zl za butle i rozne benzo. Normalnie miala babka wystawione obok innych rzeczy ten Tramal. Miala meza chorego na raka i co tydzien miala 3-4 butle Tramalu 96ml, ktore kupowalem i Tramal Retard 30x100mg. Pytalem ja o majke zeby zalatwila MST200 to powiedziala, ze zapyta. Nastepnym razem powiedziala, ze od tej lekarki nie dostanie i nie zalatwila ostatecznie. Obecnie nie ma tam nic z lekow, jak pogadasz z odpowiednimi ludzmi to zalatwia klony czy rolki za 50-60zl.
Posty: 6 Strona 1 z 1
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 1314 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości