Alfa-pirolidynoalkilofenony - zestawienie, knajpa

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 573 / 28 / 0

Na różowym forum pisano że ta alfa to oszustwo i bieda.

rrd

• 859 / 43 / 0

Ja natomiast znalazłem:
A-PVP CR (MOD)
Trivial Name: α-PHpP
Synonyms: α-pyrrolidinoheptiophenone, alpha-PHpP, a-PHpP, PV8
Full Chemical Name: 1-phenyl-2-(pyrrolidin-1-yl)heptan-1-one
Molecular Formula: C17H25NO
Molecular Mass: 259.4 g/mol

Ktoś próbował?

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Narkobiznes mimo pandemii

Podwoiła się liczba narkotyków, które w minionym półroczu CBŚP odebrało grupom przestępczym. Operacji było mniej, za to spektakularne.
  • 448 / 13 / 0

Przecież napisane jak byk, że to PV8. Żaden z tego zamiennik a-pvp, mierna namiastka. Jest o tym cały wątek.
  • 416 / 30 / 0

Siema.
Czy MDPHP jest norepinephrine-dopamine reuptake inhibitor, czy release agent?
Jeśli MDPV było reuptake inhibitor to MDPHP chyba też tak działa?
  • 392 / 71 / 0

wszystkie te ketony z dłuższym ogonkiem niż etylowym działają jako NDRI, w tym też heksylowym (ogonek 6-węglowy). te z krótkim ogonkiem etylowym są czystymi releaserami, np. metkat, 3mmc/4mmc, buf

WRB

Użytkownik nieaktywny
  • 735 / 29 / 0

PV - 8 bynajmniej sort który dostałem szału nie robi, poza kiblem strasznym w nosie. Co innego polecacie?
  • 62 / 4 / 0

4CL PVP ale ostro rozwala nos, po dwóch kreskach po 50mg krwotoki z nosa miałem przez 3 dni.
  • 1794 / 152 / 0

A co jest dobre do fapania z tych pirolidynek które się ostatnio pojawiły...?
  • 1359 / 44 / 0

Strzelam w ciemno, że a-PiHP się do tego nada. :diabolic: Nie wiem jak z MDPHP, ale też bym obstawiał tę substancję.
  • 3529 / 23 / 0

myślałem,że alfa wyrobi mi też tolerkę na 3 mmc a tu niespodzianka .3 mmc zadziałało jak na początku ,jest pięknie
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata