pMPHP/4-MPHP; PV-4

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 24 / 2 / 0

Przerobiłem tego kilkadziesiąt gram, i ten jebiący proszek z okresu przedwakacyjnego, i te kryształy, po ktorych rozkruszeniu i wciąnięciu chce się rzygać i mam dziwne odczucia. Owszem, stymulacja jest mocna, dosyć clearheadowa, ale SMRÓD, który unosi się od człowieka/miejsca przechowywania samarki/samej chusteczki z wysmarkanymi glutami jest okropny. Próbowałem ostatnio wapo, w skrócie klepie i to zdecydowanie mocniej i ciekawiej niż PiHP (mixowane w jednej bulbie daje stan który delikatnie przypomina starą kurwę pvp), ale ponownie- smród jest nie do znienienia, ciężko się topi, lubi zaschnąć i już więcej się nie ruszyć.
Zdecydowanie pv4 jest wydajniejsze niż APiHP, a także nie powoduje tej kompulsywnej potrzeby ciągłego, i ciągłego i ciągłego dopalania.

Miałem robione wszystkie próby wątrobowe w ciągu tygodnia od spożycia 10g, wszystkie były w normie. Może na dłuższą metę jest bardziej hepatoksyczne, albo odbije się za 5-10 lat (tja, bo dożyje)
  • 1709 / 126 / 0

Znów gramik w kilkanaście (kryształ), i znów niedosyt. Wapo, prócz małej kreski pod koniec sesji. Fizycznie całkiem spoko, na płuca jakoś specjalnie nie siada, z pikawą też wszystko ok. Oczywiście lekko mnie poryło, nie dało się wszystkiego ogarniać - zwłaszcza mentalnie, mnóstwo podłych, niebywale bluźnierczych i zwyrodniałych myśli kłębiących się w mózgu. Generalnie w późnych godzinach nocnych czułem się jak ostatnia kurwa, może dlatego że towaru zabrakło?
Zwały jako takiej nie ma, zasnąłem po tabletce olanzapiny (10 mg) i dziś czuję się już co najmniej nieźle.
Polecam waporyzację bezpośrednio z fify. Nabiłem duży kryształ i zwaporyzowałem, gdy się topi, trzeba skierować fifę do dołu bo kryształ spływa w kierunku ustnika, i powoli brać bucha, potem zatkać przód palcem i następny buch. Dobry sposób, nie trzeba mieć folii ani bulby, trochę wprawy i można brać naprawdę spore buchy, nic nie ucieka na boki jak przypadku nieumiejętnej waporyzacji z folii. No i sporo zostaje na fifie do opalenia.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Białoruś: 56-letni Polak skazany na 14 lat łagru w sprawie o narkotyki

Na Białorusi obywatel Polski został skazany na 14 lat pozbawienia wolności. Sąd w miejscowości Kamieniec w obwodzie brzeskim uznał, że przewoził on narkotyki.
  • 604 / 101 / 0

Wypróbowane: 10, 30 i 40 mg PV4. Opinia negatywna - po załadowaniu miało miejsce niemiłe zaskoczenie i zdumienie, bo działanie bardziej przypominało zjazd niż fazę (Parkinson, nierówna praca serca, rozkojarzenie), dobrze że przynajmniej obyło się bez aspektów paranoidalnych. Dalsze badania substancji wydają się bezcelowe.
Użytkownik nieaktywny
  • 1768 / 94 / 0

bezkresnyhedonizm pisze:
Przerobiłem tego kilkadziesiąt gram, i ten jebiący proszek z okresu przedwakacyjnego, i te kryształy, po ktorych rozkruszeniu i wciąnięciu chce się rzygać i mam dziwne odczucia. Owszem, stymulacja jest mocna, dosyć clearheadowa, ale SMRÓD, który unosi się od człowieka/miejsca przechowywania samarki/samej chusteczki z wysmarkanymi glutami jest okropny. Próbowałem ostatnio wapo, w skrócie klepie i to zdecydowanie mocniej i ciekawiej niż PiHP (mixowane w jednej bulbie daje stan który delikatnie przypomina starą kurwę pvp), ale ponownie- smród jest nie do znienienia, ciężko się topi, lubi zaschnąć i już więcej się nie ruszyć.
Zdecydowanie pv4 jest wydajniejsze niż APiHP, a także nie powoduje tej kompulsywnej potrzeby ciągłego, i ciągłego i ciągłego dopalania.

Miałem robione wszystkie próby wątrobowe w ciągu tygodnia od spożycia 10g, wszystkie były w normie. Może na dłuższą metę jest bardziej hepatoksyczne, albo odbije się za 5-10 lat (tja, bo dożyje)
Gdzies bylo wyjasnione, ze nie jest hepatoksyczne.
Badanie ktore przytaczaja na wiki okazalo sie ze to nie tylko kwestia pv4.
  • 874 / 12 / 0

mc3mmc pisze:
Przy 4f-mph wydaje się być wydajniejsze niżeli pv4. Dłuzej trzyma, mniejsze dawki. Pv4 polecam wszystkim tym którzy szukają zamiennika a-pvp.
jak dobrze, ze trafiłam akurat na Twoją opinię. Skoro polecasz pv-4 fanom alfy, to już wiem, że to nie dla mnie;)
Użytkownik nieaktywny
  • 769 / 35 / 0

Dokucza mi ten okropny smak po snifffie, Mój funfel, zas wkręcił się mocnawO.
zezarl mi polowe ilosci,
wpadl teraz z innym testerem, oatATNIe 0.2 - 0.3 odsprzedałem
Dawki; ponad zalecanego
Użytkownik zbanowany
  • 243 / 5 / 0

vortexxix pisze:
Wypróbowane: 10, 30 i 40 mg PV4. Opinia negatywna - po załadowaniu miało miejsce niemiłe zaskoczenie i zdumienie, bo działanie bardziej przypominało zjazd niż fazę (Parkinson, nierówna praca serca, rozkojarzenie), dobrze że przynajmniej obyło się bez aspektów paranoidalnych. Dalsze badania substancji wydają się bezcelowe.
W pełni się zgadzam, na mnie działało dokładnie ta sama. Nawet dawka progowa sprawiała, że łeb boli i chce się zwymiotować.
Ląduje w śmietniku. Ironicznie coś bardziej alfowego (a-pihp) działa na mnie bardzo przyjemnie.
Użytkownik nieaktywny
  • 376 / 30 / 0

Tak to prawda mdlosci,dzis doslownie zbadalem tego ciupke sniffem i powiem nie zebym plakal ale chcialo mi sie :kotz: a smrod potu to kulka intesiv i mocne drogie perfumy dopiero zabily to co unosilo sie z zapachem od mojego ciala po zastosowaniu tego w badaniach.
Stymulacja 15/10
  • 525 / 3 / 0

Dostałem w gratisie 1g PV-4 przy zamówieniu 3 i 4cmc. Jakie to ma działanie? Jest euforia? Jak wypada w porównaniu do 3/4cmc? Nie wiem, czy warto to brać.
  • 525 / 3 / 0

Przeczytałem wątek, wywalam to PV-4 do śmieci.
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 45 uczestników Wejdź na czata