Metamfetamina - wątek ogólny

Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 269 / 19 / 0

Tak tak kolego, walisz pół gieta methy w nos na start hehe dobre post roku, spróbuj czy nie słone bo może przeplacasz i to grubo :D
  • 16 / / 0

Nie będę się z Tb wyklócał... Pierwsze kreski walilem jak Ty jeszcze nie wiedziałeś o istnieniu czegoś takiego. Kiedy na meth mówiono Havel bo można go było dostać tylko z Czech. Chlopak lece od 11 lat i z niejednego pieca chleb jadłem... Ale nie ma się czym szczycić... Choć nie powiem większość to piękne wspomnienia... Dopóki jesteś nieświadomy problemu jest pięknie.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Pod czterema tonami węgla z Kolumbii ukryte było 225 kilogramów kokainy

Polscy marynarze ofiarami akcji kolumbijskich karteli narkotykowych? Kapitan Andrzej Lasota na początku sierpnia został aresztowany w porcie Altamira w Meksyku. Dowodził statkiem UBC Savannah, na którym znaleziono prawie 225 kilogramów czystej kokainy.
  • 269 / 19 / 0

po pół grama Pico na raz oszalałbyś a nie poszedł kolacje jeść czy książki czytać i to dzień w dzień...no ale co ja tam wiem.. :rolleyes:

• 1017 / 96 / 0

Czego się spodziewać po metce na pierwszy raz? Duże ma znaczenie tolerancja krzyżowa z resztą stimów? Za niedługo się przymierzam do testu, pewnie oral/sniff, iv ze stimami jeszcze sobie odpuszczam, waporyzację mi kumpel pokaże kiedyś na żywo. Brałem amfę, koks, MDMA, metkata, efedrynę, pseudoefedrynę, metylofenidat, byłbym wdzięczny za możliwie szczegółowe porównanie do którejś z tych substancji.
  • 16 / / 0

thcon22 pisze:
po pół grama Pico na raz oszalałbyś a nie poszedł kolacje jeść czy książki czytać i to dzień w dzień...no ale co ja tam wiem.. :rolleyes:
Też tak myślałem.... Jeszcze kiedyś podszedł bym do tego identycznie jak Ty. Do głowy by mi nie przyszło że tolerancja może wzrosnąć aż do tego stopnia. Przyznam że w pewnym momencie też zwątpiłem w swoje źródło aż zobaczyłem co się stalo z gościem któremu ogarniałem... Przykra sprawa ale jeżeli wpierdalasz codziennie bez umiaru magia znika :/
  • 16 / / 0

ChrisMoltisanti pisze:
Czego się spodziewać po metce na pierwszy raz? Duże ma znaczenie tolerancja krzyżowa z resztą stimów? Za niedługo się przymierzam do testu, pewnie oral/sniff, iv ze stimami jeszcze sobie odpuszczam, waporyzację mi kumpel pokaże kiedyś na żywo. Brałem amfę, koks, MDMA, metkata, efedrynę, pseudoefedrynę, metylofenidat, byłbym wdzięczny za możliwie szczegółowe porównanie do którejś z tych substancji.
Tego nie można z niczym porównać. Bomba jest inna niż wszystkie. Z doświadczenia wiem tyle że miksy są bezsensowne bo z pikiem wszystkie inne dragi tracą na mocy (nie wiem jak heroina)
  • 367 / 2 / 0

Jak by porównywać to bym powiedział, że kokaina bez clear headu tak się czuję po mecie
  • 132 / 4 / 0

Czy można meth porównać do apvp?
Czy meth bardziej schizuje niż alfa?

Mam 200mg kraj pochodzenia Anglia

Chce to sniffowac.
Walilem w życiu chyba wszystko procz meth

Od jakiej dawki zacząć?

Na zejŚcie które benzo bedzie.najlepsze?

Pozdrawiam
  • 702 / 54 / 0

Raczej a-pvp jest zdecydowanie bardziej schizująca.
  • 2989 / 89 / 0

Potwierdzam, brałem jedno i drugie, przedawkowywałem jedno i drugie. A-pvp ma gorzej.
Wróć do „Metamfetamina”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata