Metamfetamina - wątek ogólny

Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 269 / 19 / 0

Tak tak kolego, walisz pół gieta methy w nos na start hehe dobre post roku, spróbuj czy nie słone bo może przeplacasz i to grubo :D
  • 16 / / 0

Nie będę się z Tb wyklócał... Pierwsze kreski walilem jak Ty jeszcze nie wiedziałeś o istnieniu czegoś takiego. Kiedy na meth mówiono Havel bo można go było dostać tylko z Czech. Chlopak lece od 11 lat i z niejednego pieca chleb jadłem... Ale nie ma się czym szczycić... Choć nie powiem większość to piękne wspomnienia... Dopóki jesteś nieświadomy problemu jest pięknie.

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Lepsze "sygnały dymne" dla inwestujących w marihuanę

Niewiele opcji inwestycyjnych zapowiada potencjalne wzloty i upadki oferowane przez branżę konopi indyjskich. Rynek trawki jest wyjątkowo atrakcyjny.
  • 269 / 19 / 0

po pół grama Pico na raz oszalałbyś a nie poszedł kolacje jeść czy książki czytać i to dzień w dzień...no ale co ja tam wiem.. :rolleyes:

• 1017 / 95 / 0

Czego się spodziewać po metce na pierwszy raz? Duże ma znaczenie tolerancja krzyżowa z resztą stimów? Za niedługo się przymierzam do testu, pewnie oral/sniff, iv ze stimami jeszcze sobie odpuszczam, waporyzację mi kumpel pokaże kiedyś na żywo. Brałem amfę, koks, MDMA, metkata, efedrynę, pseudoefedrynę, metylofenidat, byłbym wdzięczny za możliwie szczegółowe porównanie do którejś z tych substancji.
  • 16 / / 0

thcon22 pisze:
po pół grama Pico na raz oszalałbyś a nie poszedł kolacje jeść czy książki czytać i to dzień w dzień...no ale co ja tam wiem.. :rolleyes:
Też tak myślałem.... Jeszcze kiedyś podszedł bym do tego identycznie jak Ty. Do głowy by mi nie przyszło że tolerancja może wzrosnąć aż do tego stopnia. Przyznam że w pewnym momencie też zwątpiłem w swoje źródło aż zobaczyłem co się stalo z gościem któremu ogarniałem... Przykra sprawa ale jeżeli wpierdalasz codziennie bez umiaru magia znika :/
  • 16 / / 0

ChrisMoltisanti pisze:
Czego się spodziewać po metce na pierwszy raz? Duże ma znaczenie tolerancja krzyżowa z resztą stimów? Za niedługo się przymierzam do testu, pewnie oral/sniff, iv ze stimami jeszcze sobie odpuszczam, waporyzację mi kumpel pokaże kiedyś na żywo. Brałem amfę, koks, MDMA, metkata, efedrynę, pseudoefedrynę, metylofenidat, byłbym wdzięczny za możliwie szczegółowe porównanie do którejś z tych substancji.
Tego nie można z niczym porównać. Bomba jest inna niż wszystkie. Z doświadczenia wiem tyle że miksy są bezsensowne bo z pikiem wszystkie inne dragi tracą na mocy (nie wiem jak heroina)
  • 367 / 2 / 0

Jak by porównywać to bym powiedział, że kokaina bez clear headu tak się czuję po mecie
  • 132 / 4 / 0

Czy można meth porównać do apvp?
Czy meth bardziej schizuje niż alfa?

Mam 200mg kraj pochodzenia Anglia

Chce to sniffowac.
Walilem w życiu chyba wszystko procz meth

Od jakiej dawki zacząć?

Na zejŚcie które benzo bedzie.najlepsze?

Pozdrawiam
  • 702 / 53 / 0

Raczej a-pvp jest zdecydowanie bardziej schizująca.
  • 2972 / 84 / 0

Potwierdzam, brałem jedno i drugie, przedawkowywałem jedno i drugie. A-pvp ma gorzej.
Wróć do „Metamfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata