Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 4256 • Strona 425 z 426
  • 1 / 1 / 0
3city (szczególnie Gdynia) - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
  • 165 / 25 / 0
Myślisz, że jak ktoś nawet ma tam jakiegoś znajomego to poda ci kontakt? Ludzie, ogarnijcie się, przez forum nikt wam kontaktu nie poda, a już szczególnie komuś kto jest krótko na forum albo nie zna osobiście kogoś z forum kto by za was poświadczył.

@basmati to, że ty słyszałeś, że 10 lat temu nie było surowca nie znaczy, że nikt tego nie robi i nie na go w tych miastach, w których podałem. Znaczy Śląsk ogólnie, miasta konkretnego nie podam skąd ja akurat brałem, ale był bardzo dobry. Robił go gość co umiał też zrobić dobre piko.

Jak chcecie złapać kontakty to polecam jakikolwiek detoks, posiedzcie nawet dzień-dwa i zdobędziecie nowe kontakty wypisując się drugiego-trzeciego dnia z 1-3 osobami mającymi kontakty i pewnie od razu pojedziecie po towar:). Tylko czy to dobry pomysł zdobywać takie kontakty to już decyzję pozostawiam wam. I jak się z kimś skumacie po tym dniu-dwóch to jemu przede wszystkim rozpieprzycie detoks.
Ostatnio zmieniony 20 listopada 2025 przez Grzejnik80, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 12 / 5 / 0
Grzejnik, nie mam watpliwosci ze sloma dalej jest i wywar rowniez, nie na taka skale co kiedys of corso, ja tylko juz jaram i to statystycznie 1msc w roku. Zamiast na detox polecam instant opcje pod punkt mietka. Ja dzis sie kierowalem na malego rycerza w wawie ale pod galeria wiatraczne? Zagadalem ukrainke bo myslalem ze grzeje. Za piwo mnie zabrala 2min dalej. Towar lepszy niz kiedykolwiek z bram zlapalem. Pol kosc, troche pylu, jasny. Zero znizek przy 10 pestkach ale chuj. Calosc trwala 15min. Da sie? Daaaa :)
  • 19 / 1 / 0
Siemka ludziska, jak to jest z H w 3city. W Warszawie znam na pamięć każdą melinę i jestem w stanie nawet po paru latach nie brania zamotać to i owo. Problem pozostaje z Gda. Jest wszystko dostępne? Muszę wyjechać za pracą do tego miasta i zastanawiałem się czy jest możliwość coś przygrzać czy muszę zaopatrywać się w materiał u kolegów z Wwa?
  • 165 / 25 / 0
Jak jesteś typowym "ulicznkiem" jak sam siebie określasz to zarówno w Gda jak i Gdy bez problemu ogarniesz browna. Wawa, 3city i Wrocław to miasta gdzie zawsze- od początku jego wejścia w Polsce na rynek w roku 96-97 był, jest i zapewne będzie brown. Problem może być jednak z jakością- chociaż nie jest to żadna reguła, jak masz dostęp do bardzo dobrego/najlepszego z jakim miałeś do czynienia w wawie to jednak jakość w 3city może być różna. Poznasz tam zapewne różne osoby mające różny jakościowo towar i będziesz wiedział czy to to samo co w wawie czy jednak warto wziąć od "swoich" większą ilość raz na jakiś czas.
Ze znalezieniem nie powinieneś mieć problemu jeśli jak już mówiłem jesteś raczej typowym "ćpunem-ulicznikiem" a nie wyglądającym jak dzieciak o wyglądzie leszcza z ręką grubości chuja, którego prędzej za przeproszeniem wyjebią na hajs niż cokolwiek załatwią. Wiesz jak gadać, nie jesteś z pierwszej łapanki z twojej relacji, tak że powinieneś bez problemu załatwić. Pokręć się w pobliżu punktów metadonowych w Gda/Gdy, najlepiej wiadomo z samego rana jak wydają syrop i raczej bez problemu załatwisz. Jak masz jakieś benzo, najlepiej klony a z opio choćby buprę- chociaż na mietku to bupry nikt raczej nie będzie chciał nawet na "kiedyś" to możesz wziąć ze sobą i pokazać, że nie jesteś kimś podstawionym i poczęstować osobę, z którą wejdziesz w dobrą interakcję i za plusa-dwa i ze 2 jakieś lepsze piwa typu Tyskie/Lech/Żywiec (czy to w miarę dobre piwa to sprawa subiektywna, ogólnie dobre piwa to zaczynają się według koneserów od 10zł wzwyż, ale nie o tym dyskusja) niż najtańsze;) piwa, które zwykle takie osoby piją- bo wiadomo, że większość metadonowców wali głównie do niego piwa i benzo, głównie plusy, ale lorki czy alpra też będzie ok.
  • 13 / 3 / 0
Jak sytuacja we Wrocku?
  • 637 / 17 / 0
We Wro zawsze hel był i jest, chociaż sam nie ruszam już dość długo, to jakościowo jest kosmiczna różnica podobno. W niektórych miejscach sam wypełniacz, w innych całkiem dobry. Przynajmniej przyjaciel, który pali, tak mówił ostatnio.
  • 72 / 4 / 0
A jak sytuacja na Śląsku? Nie siedzę w opio już ale ciekawi mnie to, słyszałam o typie który kupił kawę rozpuszczalna myśląc że to Brown.
  • 344 / 43 / 0
@xaya2800
Raz w życiu byłem we Wrocku, turystycznie, nic tam nie kupowałem ale grzejników widziałem od chuja. O dziwo nie były to opio-dziadki a typki po dwadzieścia-parę lat wyglądający jak typowi fani nu metalu xD
Świat się zmienia, słońce zachodzi a wódka się kończy.
  • 1 / / 0
Siema. Wiecie moze jak sytuacja w Bydzi albo Toruniu, lub Inowroclawiu?
ODPOWIEDZ
Posty: 4256 • Strona 425 z 426
Newsy
[img]
Marihuana po reklasyfikacji: wciąż daleka droga do federalnej legalizacji w USA

Administracja Donald Trump ogłosiła wykreślenie marihuany z najbardziej restrykcyjnej kategorii federalnych substancji kontrolowanych. To ważna decyzja dla branży i inwestorów. Nie oznacza jednak, że Stany Zjednoczone zalegalizowały marihuanę rekreacyjną na poziomie federalnym. Do tego droga pozostaje długa i politycznie trudna. Po reklasyfikacji, zgodnie z zasadą „kupuj plotki, sprzedawaj fakty”, akcje firm z branży najpierw silnie wzrosły, a potem mocno spadły.

[img]
Mentzen radzi młodym, by pili alkohol i palili. "Nie piją (...), nie ma z tego dzieci"

Zdaniem Sławomira Mentzena młodzi ludzie powinni robić tylko trzy rzeczy: uczyć się, pracować i... pić alkohol. Swoimi przemyśleniami prezes Nowej Nadziei i lider Konfederacji podzielił się w środę, 20 maja, podczas spotkania z mieszkańcami Świebodzina.

[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.