Leki pomocne podczas nauki

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 3523 / 554 / 0

Adrafinil nadaje się doraźnie. Branie [skutecznych] dawek Adrafinilu dłużej niż tydzień może być hepatotoksyczne. Fenidaty w małych dawkach nadają się na codzień. Do stymulacji, a także niespania.

ALD-52 to świetny psychodelik. Szczerze mówiąc najbardziej nadaje się do nauki. Sądzę jednak, że dla osoby niedoświadczonej w psychodelikach, 20ug może być za dużo jak na efekt edukacyjny. Podziel znaczek na 9 części, to wyjdzie 11,11ug. IMO lepsza dawka.
  • 4898 / 673 / 0

Tylko przy fenidatach co jakis czas dobrze wrzucic releaser dla rozladowania, naladowanych (przeladowanych) akumulatorow.

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

E-papierosy mogą być szkodliwe dla zębów. Powód jest dość zaskakujący

To, że papierosy są szkodliwe dla uzębienia jest niezaprzeczalnym faktem. "Zdrowsze" alternatywy w formie e-papierosów również mogą szkodliwe w tym kontekście. Jednak powód tego stanu rzeczy jest dość zaskakujący.
  • 164 / 5 / 0

Myślę o nabyciu na sesje: Phenibut, Adrafinil i PEA? jakieś za lub przeciw co do tych środków?
  • 174 / 9 / 0

Adderall, magnez B6, amfetamina...
  • 164 / 5 / 0

[mention]blackgoku[/mention] Z ciekawości chce spróbować 30mcg ALD-52, da się na takiej dawce uczyć?
  • 3523 / 554 / 0

Ja tak, ty nie. prosta odpowiedź. Ale zawsze możesz spróbować ;-)
  • 4898 / 673 / 0

04 stycznia 2018dyplomata pisze:
[mention]blackgoku[/mention] Z ciekawości chce spróbować 30mcg ALD-52, da się na takiej dawce uczyć?
Ty juz sam nie wiesz czego chcesz.
Mi dzis poszlo pol nalewki z ginkgo+ 18 torebek rumianku

Jutro ta sama opcja. :-D
  • 4 / / 0

01 stycznia 2018Stteetart pisze:
Tylko przy fenidatach co jakis czas dobrze wrzucic releaser dla rozladowania, naladowanych (przeladowanych) akumulatorow.
Wracam do mojego fenidatu i tak kminie co można lepiej zrobić. Stteetart, o jakim releaserze mówisz?
  • 307 / 10 / 0

jak walisz fenidaty albo inne NDRI przez X czasu to "wrzucić releaser" chodziło koledze zapewne o jakieś NDRA... amfetaminy, 3fpm, 4cmc(? tego nie wiem czy to NDRA czy jeszcze smyra sero). Coś w ten deseń.
  • 1181 / 92 / 0

efedryna zawsze działa do tego mocna kawa lub red-bul , nauka wchodzi na maxa.
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata