Leki pomocne podczas nauki

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

• 3544 / 862 / 2

Adrafinil nadaje się doraźnie. Branie [skutecznych] dawek Adrafinilu dłużej niż tydzień może być hepatotoksyczne. Fenidaty w małych dawkach nadają się na codzień. Do stymulacji, a także niespania.

ALD-52 to świetny psychodelik. Szczerze mówiąc najbardziej nadaje się do nauki. Sądzę jednak, że dla osoby niedoświadczonej w psychodelikach, 20ug może być za dużo jak na efekt edukacyjny. Podziel znaczek na 9 części, to wyjdzie 11,11ug. IMO lepsza dawka.
  • 5376 / 893 / 2

Tylko przy fenidatach co jakis czas dobrze wrzucic releaser dla rozladowania, naladowanych (przeladowanych) akumulatorow.

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

USA. Asystentka nauczyciela sprzedała uczniom narkotyki. Jeden zmarł

Do zdarzenia doszło na Florydzie. 20-letnia Marina Deetz dała kilkunastoletnim uczniom fentanylu. W zamian 18-latek i 17-latek wręczyli jej kokainę i 50 dolarów. Następnie wspólnie zażyli zakazane substancje.
  • 164 / 5 / 0

Myślę o nabyciu na sesje: Phenibut, Adrafinil i PEA? jakieś za lub przeciw co do tych środków?
  • 174 / 10 / 0

Adderall, magnez B6, amfetamina...
  • 164 / 5 / 0

[mention]blackgoku[/mention] Z ciekawości chce spróbować 30mcg ALD-52, da się na takiej dawce uczyć?
  • 3544 / 862 / 2

Ja tak, ty nie. prosta odpowiedź. Ale zawsze możesz spróbować ;-)
  • 5376 / 893 / 2

04 stycznia 2018dyplomata pisze:
[mention]blackgoku[/mention] Z ciekawości chce spróbować 30mcg ALD-52, da się na takiej dawce uczyć?
Ty juz sam nie wiesz czego chcesz.
Mi dzis poszlo pol nalewki z ginkgo+ 18 torebek rumianku

Jutro ta sama opcja. :-D
  • 4 / / 0

01 stycznia 2018Stteetart pisze:
Tylko przy fenidatach co jakis czas dobrze wrzucic releaser dla rozladowania, naladowanych (przeladowanych) akumulatorow.
Wracam do mojego fenidatu i tak kminie co można lepiej zrobić. Stteetart, o jakim releaserze mówisz?
  • 325 / 12 / 0

jak walisz fenidaty albo inne NDRI przez X czasu to "wrzucić releaser" chodziło koledze zapewne o jakieś NDRA... amfetaminy, 3fpm, 4cmc(? tego nie wiem czy to NDRA czy jeszcze smyra sero). Coś w ten deseń.
  • 1198 / 95 / 0

efedryna zawsze działa do tego mocna kawa lub red-bul , nauka wchodzi na maxa.
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 779 uczestników Wejdź na czata