Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3437 • Strona 1 z 344
  • 55 / 7 / 0
3-benzoiloksy-8-tropano-2-karboksylan metylu; (1R,2R,3S,5S)-3-(benzoiloksy)-8-metylo-8-azabicyclo[3.2.1]oktano-2-karboksylan metylu
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kokaina

Brał juz ktoś z forumowiczów kokaine???? Jestem bardzo ciekawy doznań jakie występuja po kokainie. I w jakiej cenie zakupiliście ten specyfik. U mnie w bydgoszczy mam dostep do kokainy po około 150zł. Nie wiem jak czysta jest, ponieważ nigdy jej nie próbowałem. Chciałbym się dowiedziec jak to jest u was, po ile stoi i czy jest mocna.
Może ktoś już próbował brać dożylnie????
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 24 lutego 2012 przez surveilled, łącznie zmieniany 3 razy.
  • 1736 / 18 / 0
Nieprzeczytany post autor: Mr.LaTacha »
co ty chciałem wziąść na sylwestra ale ten koleś kóry mial zalatwić powiedzial że w huj mi nie radzi tego próbować w ogóle, bo później juz bede załątwiał na kazdą lepszą impreze, później coraz częsciej i częściej i sie skończe no chyba ze mam w huj silną wole...
Narazie wole nie próbować mam jeszcze w huj czasu przedemną - za młody jestem na taki nałóg ;) :)
Piotrek uczy, Piotrek radzi, Piotrek nigdy Cie nie zdradzi!
  • 21 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Broker »
Pierwszym razem poszło pół worka (na dwa baty w nos). Szybko się wchłania, po podaniu na dziąsło lub inną część jamy ustnej działa znieczulająco. Faza dość krótka (1 h) :-/ .
  • 55 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: rydzu »
A jakbys porównał tabletki z koksem????? Albo amfe z koksem???
  • 21 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Broker »
Nie ma porównania. Feta nieźle orze nie tylko ciało ale przede wszystkim mózg. Nie wiem jak u was ale ja miałem okropną zwałkę na fecie, dzień wycięty z życia, apatia, bladość na twarzy, na rękach widziałem każdą zyłę, oczy podkrążone, ciało jasne, zlane potem o specyficznym zapachu (taki chemiczny, aptekarski - przynajmniej miałem takie odczucie, być moze to wynik tego, że feta mogła być jeszcze gdzieś w nosie i tak się postrzegało zapach). Koks jest bardziej rozrywkowy, nie uruchamia takiej pustej, bezmyślnej agresji jak feta, koks potęguje każde doznanie i je słodzi. Zwałka nie taka straszna. Co to tabsów, jak wiemy nie każda pixa jest sobie równa, zawierają różne substancje. Ogólnie nie są takie złe ale też do koksu nie ma ich co porównywać. Najgorzej gdy oprócz MDMA (i ewentualnie fety) są naszprycowane jakimiś pchychodelikami. Wtedy o krzywe jazdy nie trudno. Pamietaj by nigdy nie łączyć substancji wyzwalających energię (meth lub zwłykał feta) z psychotropami - na 99 % bedziesz miał krzywe jazdy i Ci się w poperdoli w kufie. Znam to bo, mialem niejeden taki przypadek u ludzi na mojej dzielni. Pozdro
Ostatnio zmieniony 27 grudnia 2005 przez Broker, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1677 / 261 / 0
Na 100% kox od dilera będziesz miał wymieszany z fetą (która na 90% też będzie z czymś wymieszana), taki kraj. Ale powiedzmy, że będziesz tam miał 50% koko, to już będzie ok, możesz wciągać, faza euforyczna, dobrze miksuje się z MJ lub alkoholem, z MDMA nie ma sensu, a z amfetaminą masz już fabrycznie wymieszaną.

A crack z koko łatwo zrobić.
Największy przegryw na forum
  • 1736 / 18 / 0
Nieprzeczytany post autor: Mr.LaTacha »
kokaina wymieszana z fetą to shit bo niema prawie sensu zapierdalać takiego czegoś bo traci swój urok...
Jak sie kupuje od porzadnego dila to nie bedzie mieszał z fetą bo to bardzo łatwo poznać...

powiedzmy, że będziesz tam miał 50% koko,
50% koko to to ma jak dopływa do Europy ;)
Tak samo amfetyamina... mimo ze w naszym kraju jest bardzo dobrej jakości to średnia śmeirtelna dawka to 1gram... a ile osób juz zajebało wiecej niz 1g zyje?
Piotrek uczy, Piotrek radzi, Piotrek nigdy Cie nie zdradzi!
  • 291 / 36 / 0
Nieprzeczytany post autor: Nof »
Mr.LaTacha pisze:
Tak samo amfetyamina... mimo ze w naszym kraju jest bardzo dobrej jakości to średnia śmeirtelna dawka to 1gram... a ile osób juz zajebało wiecej niz 1g zyje?
Nie kwestionuje że tak nie jest, nawet sam przy zupełnym braku tolerancji na amfetamine zażyłem 0,5 'grama' żeby się poczyć naprawde mocno. Totalne oszukany materiał. Jednak zapewne znajdzie się dużo osób mogących zażyć dużo więcej niż 1 gram. Słowo - klucz to toleracnaja. LD50 jest wiarygodnym wyznacznikiem w stosunku do wszystkich poza ćpunami.
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2008 przez Mr.LaTacha, łącznie zmieniany 2 razy.
Uwaga! Użytkownik Nof nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 3437 • Strona 1 z 344
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.