Kokaina - wątek ogólny

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 2542 Strona 1 z 255
Rejestracja: 2005
  • 54 / 3 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
3-benzoiloksy-8-tropano-2-karboksylan metylu; (1R,2R,3S,5S)-3-(benzoiloksy)-8-metylo-8-azabicyclo[3.2.1]oktano-2-karboksylan metylu
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kokaina

Brał juz ktoś z forumowiczów kokaine???? Jestem bardzo ciekawy doznań jakie występuja po kokainie. I w jakiej cenie zakupiliście ten specyfik. U mnie w bydgoszczy mam dostep do kokainy po około 150zł. Nie wiem jak czysta jest, ponieważ nigdy jej nie próbowałem. Chciałbym się dowiedziec jak to jest u was, po ile stoi i czy jest mocna.
Może ktoś już próbował brać dożylnie????
Ostatnio zmieniony 24 lutego 2012 przez surveilled, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii

 

Rejestracja: 2005
  • 1803 / 7 / 0

co ty chciałem wziąść na sylwestra ale ten koleś kóry mial zalatwić powiedzial że w huj mi nie radzi tego próbować w ogóle, bo później juz bede załątwiał na kazdą lepszą impreze, później coraz częsciej i częściej i sie skończe no chyba ze mam w huj silną wole...
Narazie wole nie próbować mam jeszcze w huj czasu przedemną - za młody jestem na taki nałóg ;) :)

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Stanął przed sądem za posiadanie narkotyków i... zapalił jointa (video)

20-latek pojawił się w sądzie w stanie Tennessee w USA w związku z zarzutami o posiadanie narkotyków. W pewnym momencie mężczyzna wyjął z kieszeni skręta i zapalił go na oczach sędzi. W ten sposób miał wyrazić swoje poparcie dla legalizacji marihuany.

 

Rejestracja: 2005
  • 21 / 1 / 0

Pierwszym razem poszło pół worka (na dwa baty w nos). Szybko się wchłania, po podaniu na dziąsło lub inną część jamy ustnej działa znieczulająco. Faza dość krótka (1 h) :-/ .

 

Rejestracja: 2005
  • 54 / 3 / 0

A jakbys porównał tabletki z koksem????? Albo amfe z koksem???

 

Rejestracja: 2005
  • 21 / 1 / 0

Nie ma porównania. Feta nieźle orze nie tylko ciało ale przede wszystkim mózg. Nie wiem jak u was ale ja miałem okropną zwałkę na fecie, dzień wycięty z życia, apatia, bladość na twarzy, na rękach widziałem każdą zyłę, oczy podkrążone, ciało jasne, zlane potem o specyficznym zapachu (taki chemiczny, aptekarski - przynajmniej miałem takie odczucie, być moze to wynik tego, że feta mogła być jeszcze gdzieś w nosie i tak się postrzegało zapach). Koks jest bardziej rozrywkowy, nie uruchamia takiej pustej, bezmyślnej agresji jak feta, koks potęguje każde doznanie i je słodzi. Zwałka nie taka straszna. Co to tabsów, jak wiemy nie każda pixa jest sobie równa, zawierają różne substancje. Ogólnie nie są takie złe ale też do koksu nie ma ich co porównywać. Najgorzej gdy oprócz MDMA (i ewentualnie fety) są naszprycowane jakimiś pchychodelikami. Wtedy o krzywe jazdy nie trudno. Pamietaj by nigdy nie łączyć substancji wyzwalających energię (meth lub zwłykał feta) z psychotropami - na 99 % bedziesz miał krzywe jazdy i Ci się w poperdoli w kufie. Znam to bo, mialem niejeden taki przypadek u ludzi na mojej dzielni. Pozdro
Ostatnio zmieniony 27 grudnia 2005 przez Broker, łącznie zmieniany 1 raz.

 

Rejestracja: 2005
  • 1656 / 205 / 0

Na 100% kox od dilera będziesz miał wymieszany z fetą (która na 90% też będzie z czymś wymieszana), taki kraj. Ale powiedzmy, że będziesz tam miał 50% koko, to już będzie ok, możesz wciągać, faza euforyczna, dobrze miksuje się z MJ lub alkoholem, z MDMA nie ma sensu, a z amfetaminą masz już fabrycznie wymieszaną.

A crack z koko łatwo zrobić.

 

Rejestracja: 2005
  • 1803 / 7 / 0

kokaina wymieszana z fetą to shit bo niema prawie sensu zapierdalać takiego czegoś bo traci swój urok...
Jak sie kupuje od porzadnego dila to nie bedzie mieszał z fetą bo to bardzo łatwo poznać...

powiedzmy, że będziesz tam miał 50% koko,
50% koko to to ma jak dopływa do Europy ;)
Tak samo amfetyamina... mimo ze w naszym kraju jest bardzo dobrej jakości to średnia śmeirtelna dawka to 1gram... a ile osób juz zajebało wiecej niz 1g zyje?

 

Nof

Rejestracja: 2005
Użytkownik nieaktywny
  • 291 / 18 / 0

Mr.LaTacha pisze:
Tak samo amfetyamina... mimo ze w naszym kraju jest bardzo dobrej jakości to średnia śmeirtelna dawka to 1gram... a ile osób juz zajebało wiecej niz 1g zyje?
Nie kwestionuje że tak nie jest, nawet sam przy zupełnym braku tolerancji na amfetamine zażyłem 0,5 'grama' żeby się poczyć naprawde mocno. Totalne oszukany materiał. Jednak zapewne znajdzie się dużo osób mogących zażyć dużo więcej niż 1 gram. Słowo - klucz to toleracnaja. LD50 jest wiarygodnym wyznacznikiem w stosunku do wszystkich poza ćpunami.
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2008 przez Mr.LaTacha, łącznie zmieniany 2 razy.
Posty: 2542 Strona 1 z 255
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 805 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Lubiacy i 0 gości