Kokaina/designer cocaine a ADHD

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 7 Strona 1 z 1

ida

Rejestracja: 2010
  • 4 / / 0


Hej,
w kilku wątkach znalazłam informacja o tym, że ADHD zmienia percepcję speedów czy kokainy. Mam zdiagnozowane klasyczne, solidne ADHD, teraz już powoli w stadium dorosłym. Biorę Concertę (wolnouwalniająca się amfetamina), biorę inhibitory MAO (co zabawne, akurat takie iMAO z którymi MDMA się BARDZO źle komponuje i nie wolno).

I teraz pytanie: czy jest sens testować kokainę? Czy wydam siano żeby dowiedzieć się, że jestem jedną z tych, których nie kopie tylko raczej głaszcze i łaskocze?

Wiem, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi zapewne, ale może macie wiedzę, albo doświadczenie, albo chociaż podejrzenia? Może coś kokainapodobnego warto? Co myślicie?
Rejestracja: 2009
Użytkownik zbanowany
  • 1054 / 54 / 0


jadlem kiedys koko z moim znajomym, ktory ma ADHD. nie bierze juz lekow, ale kiedys bral. kiedy mnie wystrzelilo, on zlozyl rece na kolanach, a na jego twarzy malowal sie spokoj i wygladal raczej na czlowieka po opiatach. powiedzial, ze jest mu zajebiscie w opor i ze dostal flashbacka z okresu kiedy bral leki, czul zajebisty spokoj

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

„Chińskie ecstasy” - nowa śmiertelna moda w europejskich klubach

Śmierć młodego mężczyzny z powodu przedawkowania w jednym z paryskich klubów pod koniec sierpnia stała się przyczyną nowych dyskusji dotyczących tzw. „chińskiego ecstasy”.
Rejestracja: 2009
  • 1052 / 4 / 0


Branie tak silnego narkotyku, jakim jest kokaina w polaczeniu z ADHD to jest przestepswo popelniane na samym sobie!
Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
  • 1720 / 3 / 0


Chyba nie rozumiesz. ADHD ma zwiazek z dopamina w mozgu. Takie osoby, feta zamiast pobudzac, uspokaja, pozwala sie skupic - ogolnie jest lekiem na ADHD (chyba kazdy stymulant wplywajacy na dopamine bedzie).
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 8 / / 0


Napiszcie coś więcej na ten temat. Mam ADHD albo ADD. Afmetamina mnie uspokaja,wycisza,zamula ale zdarzało się że dawała mi efekt pobudzenia. Jak myślicie co bedzie się działo po koko? Opłaca mi się w ogóle to walic bo mamy taki plan z ziomkiem. Ale jeżeli ma mnie to nie zrobic to wole zrobic sztuke mefa solo bo wiem ze to mnie na 100% wyjebie. Co o tym myślicie ?

PcP

Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 2814 / 6 / 0


ida pisze:
Biorę Concertę (wolnouwalniająca się amfetamina)
Cud, zwłaszcza że Concerta to metylfenidat.
forest pisze:
Takie osoby, feta zamiast pobudzac, uspokaja, pozwala sie skupic - ogolnie jest lekiem na ADHD (chyba kazdy stymulant wplywajacy na dopamine bedzie).
Chorzy to nie dziwadła na których amfetamina działa odwrotnie...Dawka czyni trucizną.
Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1952 / 5 / 0


Ja mam ADD i fety muszę w huuuui wciąc żeby poczuć (kumple są wyrwani po 250mg, ja wciągam tego samego sortu 1,5g i siedzę na fotelu spokojnie), a koks na mnie działa nawet ok. 150 dobrego już czuję, a po 200 jestem bogiem. więc z doświadczenia wiem, że z koksem nie jest tak jak z fetą przy adhd
Posty: 7 Strona 1 z 1
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość