- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Czy zażycie ketaminy wraz z kokainą jest jako-tako bezpieczne dla zdrowia ?
Z czym warto łączyć ketaminę ? A z czym nie powinno się jej łączy c?
Zapraszam do dyskusji :-)
Kanapka z Acodinem pisze: Z czym warto łączyć ketaminę
Qlimax 89 pisze: A czy przypadkiem nie wchodzi tu w grę zespół serotoninowy?? Wiem, że przy DXM tak (choć byli tacy co brali w rozsądnych dawkach i nie było problemów), ale jak to jest z Ketaminą to już głowy dać nie mogę...
Ketaminę i MDMA (razem) czasem spotyka się w pixach, często też spizgani ekstazyną rejwowcy wciągają kreski ketaminy. Stąd, głównie, moja wypowiedź że warto. Czy bezpiecznie - to w głównej mierze zależy od tego kto i jak zażywa.
Czy świadek może odmówić odpowiedzi na pytania w sprawie o narkotyki? Analiza art. 183 K.p.k.
Konsekwencje płynące z rozporządzenia MZ ograniczającego pacjentom dostęp do medycznej marihuany
Brazylijskie służby znalazły narkotyki na polskim statku. Ponad 100 kg kokainy
Brazylijska marynarka wojenna ujawniła na polskim statku "Polsteam Łebsko" 134 kilogramy kokainy. Narkotyki miały zostać przetransportowane do Maroka. Wiadomo, co dalej z polskim masowcem
Narkotykowy proceder w centrum przemyśla przerwany przez CBŚP
Funkcjonariusze CBŚP wspierani przez kontrterrorystów rozbili zorganizowaną grupę przestępczą powiązaną z pseudokibicami, która w centrum Przemyśla „w biały dzień” handlowała narkotykami. Zatrzymano dwóch mężczyzn i zabezpieczono narkotyki o wartości 1 mln PLN. Sprawę nadzoruje podkarpacki pion PZ Prokuratury Krajowej w Rzeszowie.
Syrop "przyjaciel matek". Dzieci spały jak zabite, niektóre nigdy się nie budziły
Syrop dla dzieci na bazie opium i alkoholu? A może preparaty z kokainą lub heroiną na różne dolegliwości? To produkty, które w minionych wiekach były powszechnie stosowane zarówno w uspakajaniu oraz leczeniu dzieci, jak i dorosłych. Dopiero z czasem okazało się, że preparaty te bardziej szkodziły niż pomagały.