Johimbina

Reszta nie pasująca do powyższych

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1 / / 0

Zakupiłam yohę w kapsułkach, takie różowe opakowanie(nie wiem, czy mogę podać nazwę firmy), jak mnie po jakiejś godzinie wzięło... najpierw dreszcze, potem mega nudności takie, że aż sprowokowałam wymioty, żeby przeszło, telepałam się jak stary ćpun na głodzie, potem pod kołdrę, 20mg rolek (telepatię przeszło), bluza i ogrzewanie na full pomimo 18 stopni na dworze... patrzę z ciekawości na dawkę, a tam: 2,000 mg (2.2g) Pausinystalia yohime (bark) i normalnie zgon... zakładam, że to kora... czytałam zarówno tutaj, jak i na innych stronach, ze tak 5-10mg się tego bierze i max dawka to 18mg... ale HCl? Nie czaje, czemu mieliby sprzedawać sproszkowaną korę w kapsułkach... :cojest: Błagam, powiedzcie mi, ze taka dawka kory jest normalna, bo osiem godzin temu wzięłam i nadal mną telepie... Myślałam, ze to jakieś gowienko, które ma niby lekko stymulować trochę bardziej niż placebo, a tu takie coś... aż mi się fety odechciało, a od dłuższego czasu wącham bez przerwy... i tak, dorzuciłam jeszcze do tego fetę setkę, bo jestem głupia i w ciągu, chociaż feta na mnie działa jak placebo... za to ta yoha... %-D
  • 13 / 1 / 0

Yoszka HCL jest chyba bezpieczniejsza bo w sproszkowanej korze ilość johimbiny może sie rożnić ale moge sie mylić

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

"Syn Jezusa" tańczył na placu zabaw: W niebie sprzedają narkotyki?

Niestety nie wszyscy byli zadowoleni z tego objawienia i na miejsce zostali wezwani strażnicy miejscy.
  • 65 / 3 / 0

Z czym nie łączyć Joszki? Zopidem, Pregabalina, alprazolam...?
  • 991 / 132 / 0

DXM zdecydowanie.
  • 65 / 3 / 0

Mam nieotwartą paczkę po 5 mg HCl i teraz się zastanawiam... może warto spróbować zaczynając od jednej tabletki i stopniowio zwiększać do uzyskania odpowiedniego efektu.

------------------

EDIT: Przetestowane 15 mg .... trochę jednak telepie... na razie zostanę przy 10 mg i zobaczymy co dalej.... może tolerancja się zwiększy :) ogólnie w połączeniu z kofeiną daje kopa.

Scalono. taurinnn
Wróć do „Pozostałe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata