ODPOWIEDZ
Posty: 228 • Strona 23 z 23
  • 4895 / 841 / 0
Haha ja to samo w sumie jak zapomnę chusteczek a to się często zdarza, wtedy muszę strzelać z nocha xd ale nie strzelam w miejscach jak urząd miasta czy sklep xd
Uwaga! Użytkownik F6mGCrx3 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1160 / 289 / 12
zawsze to lepiej strzelać z nosa niż z dupy
Spoiler:
Uwaga! Użytkownik neurotoXXXsick jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5679 / 1151 / 43
Ja tak nie umiem.
Raz chciałem to się cały umazałem smarkami.
Przywykłem do tego gdy ktoś tak robi.
Ale jest to mega obrzydliwe.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 63 / 13 / 0
Kurwa jak zadowolony jestem z swojej pracy mam prawie swój prywatny kibel z którego korzysta jeszcze 6 osób poza mną a w firmie pracuje ponad 250 ha. mam tam tez umywalkę z ciepłą wodą i dużo papieru który mogę namoczyć i umyć sobie dupę po sraniu, bo jakby ktoś nie wiedział dalej dupę po sraniu się myje a nie wyciera papierem, papier jest to osuszenia, nie urobił bym 8 godzin w pracy z obsraną dupą kiedy w lecie pocę się jak świnia.
  • 5679 / 1151 / 43
Ja pierdole.
Zszokowało mnie to, że nie każdy tak robi.
Ludzie, ohydni jesteście ...
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 150 / 24 / 0
czyli waszym tokiem myslenia najlepiej po sraniu wyjsc z kabiny i zaczac myc dupe w umywalce gdzie kazdy moze wejsc %-D
dawka czyni truciznę
  • 63 / 13 / 0
Nie kurwa wyobraź sobie, że masz dwie pary drzwi najpierw jest umywalka a później kibel.
Z obsraną dupą wychodzisz przez pierwsze do umywalki bierzesz papier moczysz w wodzie wracasz zamykasz i nad kiblem mokrą ścierką wycierasz sobie odbyt dokładnie.
  • 5679 / 1151 / 43
Od biedy ślina daje rade.
Ja tam mam toaletę razem z umywalką.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 228 • Strona 23 z 23
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Mike Tyson dzieli się nietypowymi metodami treningowymi, obejmującymi środki psychodeliczne

Świat boksu jest gotowy na jedną z najbardziej niespodziewanych i kontrowersyjnych stroll roku. Mike Tysonlegenda wagi ciężkiej, stanie naprzeciwko Jake Paul w walce, która wzbudziła zarówno oczekiwania, jak i kontrowersje.

[img]
Związki zawarte w marihuanie mogą pomóc w zapobieganiu demencji

W obliczu globalnie rosnącej liczby przypadków demencji, naukowcy nieustannie poszukują sposobów na zapobieganie tej nieuleczalnej chorobie. Nowe badania wskazują na flawonoidy – naturalne związki chemiczne obecne m.in. w marihuanie, które mogą odegrać kluczową rolę w profilaktyce demencji.

[img]
Marihuana medyczna a mózg: brak negatywnego wpływu potwierdzony przez ACP

Marihuana medyczna jest coraz częściej wykorzystywana jako alternatywna forma terapii dla osób cierpiących na różne dolegliwości, takie jak przewlekły ból, lęk, depresja czy problemy ze snem. Pomimo rosnącej popularności, wokół jej użycia narosło wiele mitów i obaw, zwłaszcza dotyczących potencjalnych negatywnych skutków dla funkcji mózgowych. W społeczeństwie często utrzymuje się przekonanie, że używanie marihuany prowadzi do pogorszenia pamięci, zaburzeń kontroli impulsywnej oraz negatywnie wpływa na zdolność przetwarzania nagród.