Halucynacje

Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 194 / 30 / 0

Co mnie bardzo zaskoczyło - halucynacje dotykowe. Coś o czym, może nie nie wiedziałem, ale czego kompletnie się nie spodziewałem. Fajne zaskoczenie.
Było to znamię wkurwiających latających koło mnie prawdziwych trzmieli. Zakryłem się ubraniem tak, by żaden nie wleciał pod kurtkę/bluzę. Aż nagle zacząłem czuć jakieś wiercenie na plecach, typowo jakby jeden z nich tam się dostał. Delikatnie dotykam tego miejsca palcem i czuję gulę... Ściągam kurtkę, badam teren ponownie i nadal czuję. Ściągnąłem bluzę i ostatecznie koszulkę, oczywiście nic nie było. Coś podobnego zdarzyło się i drugi raz, ale tym razem nie dałem się kurwom trzmielom nabrać.
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 38 / 0

Raz brałem benzydaminę, i halucynacje należały do tych trwałych. Nawet jak wstałem i wyszedłem z pokoju, i wróciłem do niego po 30 minutach, to układ halunów był dalej w takim samym stanie jakim go zostawiłem :D

Częstochowscy policjanci zamieszani w handel dopalaczami?

Jak donosi dziś „Gazeta wyborcza”, we wtorek na polecenie Lubelskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury zatrzymanych zostało trzech policjantów z Częstochowy.
Wróć do „Benzydamina”
Na czacie siedzi 40 uczestników Wejdź na czata