Etylomorfina; Dionina

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 5 / / 0

Ostatnio czytałem trochę Burroughsa,i w jednym z tekstów wspomina miłe chwile ze specyfikiem Codethyline Houde. Sprawdziłem, i okazało się że są to tabletki z etylomorfiną sprzedawane do dziś bez recepty pod nazwą Codethyline ERFA na terenie FR,DE,NL i innych.W opakowaniu jest 50 tabletek po 5 mg etylomorfiny bez żadnych dodatków,cena w aptekach internetowych to ok. 5 €.
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
  • 1903 / 124 / 0

W mojej szkole prowadzący ćwiczenia z analizy leków mówił, ze dionina to gówno jakich malo i dziwi sie, ze jeszcze jest używana w recepturze Na szczęście jest dostępna we francji w postaci leku tussipax, 15 tabletek, 10mg kody i tyle samo dioniny lub 10 tabletek i po 15mg wszystkiego. Tu na forum bylo info o tym, miło jakby ktoś zweryfikował. Cena miala oscylować miedzy 2 a 3 ojro.

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Przyznałeś się, że brałeś narkotyki? Możesz nigdy nie wjechać do USA

Narkotyki nie są już takim tematem tabu jak kilkanaście lat temu. Niektórym zdarza się nawet… „chwalić” zażywaniem ich w mediach społecznościowych. Jeśli jednak któraś z takich osób myśli o podróży do USA, lepiej niech tego nie robi
  • 230 / 4 / 0

Dobre gówno (jak ktoś lubi słabe opio), działa mocniej od kodeiny, niestety ciut krócej, równie przyjemne. Osoby które testowały i się im nie podobało miały IMO jakiś wałek wciśnięty.

EDIT: Czysta etylomorfina nie pali w gardło, w przeciwieństwie do tego co ktoś napisał powyżej, także ewidentny wał...
Użytkownik zbanowany
  • 165 / 1 / 0

Zauważyłem , że po wzięciu etylomorfiny jakby coś ściskało mi klatę, ciężej też mi się oddychało. Nie lubię tego środka ale na bezrybiu i rak ryba. Jak nie ma czegoś innego to trzeba ratować się tym :-/ Wpływ na to co piszę może miał fakt,że brałem lek w którym była dość duża dawka alkoholu a wiadomo że alkohol i opiaty mogą doprowadzić do depresji oddechowej. Jest to lek na kaszel i stosowany w takim celu bardzo się sprawdza.
  • 1454 / 93 / 0

Po raz pierwszy miałem okazję testować dioninę na początku lat '80. Trafiły w moje łapy opłatki z dioniną, często wówczas zapisywaną jako przeciwbólowy lek wykonywany w aptece. W owym czasie lekarze dosyć często ją przepisywali przy silnych bólach, bo już wówczas bardzo niechętnie przepisywano morfinę, zresztą nie było w Polsce wtedy jeszcze ani Sevredolu, ani MST, czy też innych preparatów morfiny w tabletkach. Dostępne były tylko ampułki, krople morfinowe i preparaty w opłatku. Sevredol, MST i tym podobne pojawiły się dopiero po '86 roku.
A jeśli chodzi o działanie, to dionina wg mojego odczucia najbardziej była zbliżona do dobrej makiwary.
  • 407 / 29 / 0

Ty fajny pomysl, przerobic M na D. Kiedys chcialem przerobic majke na kode, bo balem sie strzelac iv a kodeina ma duza biodostepnosc p.o no i z 1 fazy morfinowej 50mg p.o mialbym 5 faz kodeinowych 100mg :)
  • 720 / 65 / 0

"5 faz kodeinowych po 100mg"
%-D
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 62 uczestników Wejdź na czata