Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 38 • Strona 4 z 4
  • 5 / / 0
Ostatnio czytałem trochę Burroughsa,i w jednym z tekstów wspomina miłe chwile ze specyfikiem Codethyline Houde. Sprawdziłem, i okazało się że są to tabletki z etylomorfiną sprzedawane do dziś bez recepty pod nazwą Codethyline ERFA na terenie FR,DE,NL i innych.W opakowaniu jest 50 tabletek po 5 mg etylomorfiny bez żadnych dodatków,cena w aptekach internetowych to ok. 5 €.
[ external image ]
  • 1958 / 186 / 0
W mojej szkole prowadzący ćwiczenia z analizy leków mówił, ze dionina to gówno jakich malo i dziwi sie, ze jeszcze jest używana w recepturze Na szczęście jest dostępna we francji w postaci leku tussipax, 15 tabletek, 10mg kody i tyle samo dioniny lub 10 tabletek i po 15mg wszystkiego. Tu na forum bylo info o tym, miło jakby ktoś zweryfikował. Cena miala oscylować miedzy 2 a 3 ojro.
  • 230 / 5 / 0
Dobre gówno (jak ktoś lubi słabe opio), działa mocniej od kodeiny, niestety ciut krócej, równie przyjemne. Osoby które testowały i się im nie podobało miały IMO jakiś wałek wciśnięty.

EDIT: Czysta etylomorfina nie pali w gardło, w przeciwieństwie do tego co ktoś napisał powyżej, także ewidentny wał...
Autor pomysłu z braniem sody przed kodeiną, możesz wziąć kodę za moje zdrowie.
  • 165 / 2 / 0
Zauważyłem , że po wzięciu etylomorfiny jakby coś ściskało mi klatę, ciężej też mi się oddychało. Nie lubię tego środka ale na bezrybiu i rak ryba. Jak nie ma czegoś innego to trzeba ratować się tym :-/ Wpływ na to co piszę może miał fakt,że brałem lek w którym była dość duża dawka alkoholu a wiadomo że alkohol i opiaty mogą doprowadzić do depresji oddechowej. Jest to lek na kaszel i stosowany w takim celu bardzo się sprawdza.
Uwaga! Użytkownik WildMonkey-Sverige jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1504 / 152 / 0
Po raz pierwszy miałem okazję testować dioninę na początku lat '80. Trafiły w moje łapy opłatki z dioniną, często wówczas zapisywaną jako przeciwbólowy lek wykonywany w aptece. W owym czasie lekarze dosyć często ją przepisywali przy silnych bólach, bo już wówczas bardzo niechętnie przepisywano morfinę, zresztą nie było w Polsce wtedy jeszcze ani Sevredolu, ani MST, czy też innych preparatów morfiny w tabletkach. Dostępne były tylko ampułki, krople morfinowe i preparaty w opłatku. Sevredol, MST i tym podobne pojawiły się dopiero po '86 roku.
A jeśli chodzi o działanie, to dionina wg mojego odczucia najbardziej była zbliżona do dobrej makiwary.
  • 647 / 62 / 0
Ty fajny pomysl, przerobic M na D. Kiedys chcialem przerobic majke na kode, bo balem sie strzelac iv a kodeina ma duza biodostepnosc p.o no i z 1 fazy morfinowej 50mg p.o mialbym 5 faz kodeinowych 100mg :)
gdy urodzi mi się syn, nazwę go antek,
gdy urodzi mi się córeczka, nazwę ją majeczka

Marzenia to metylofenidat ✓, morfina ✓ ,  MXE X
  • 721 / 68 / 0
"5 faz kodeinowych po 100mg"
%-D
BKiHKAL - Beta Ketones I Have Known And Loved: Fuck You α-PVP %-D
  • 1255 / 70 / 1
Dlaczego w PL jest to nie do kupienia poza kwestią recepty?
action movie:gun:
ODPOWIEDZ
Posty: 38 • Strona 4 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.