Etylomorfina; Dionina

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

Użytkownik nieaktywny
  • 17 / 1 / 0

Nie jest dostępna w Polsce ale mozna dostac we Francji w leku przecikaszlowym o nazwie Tussipax. Jest dostepny bez recepty, nawet na francuskich net drugstorach. Paczka kosztuje niecałe 3 euro i zawiera 10 tabletek po 15mg kodeiny 15mg dioniny. Podejrzewam, że dawkowanie podobne jak koda czy dhc i działanie również. Jeśli ktoś miał z nią przyjemność niech skrobnie coś na temat. Odwdzięczę się ciumaskiem :o)

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 39 / / 0

Médicament non soumis à prescription médicale

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

11 pseudokibiców zatrzymanych. Zarekwirowano narkotyki (bonus: policyjne kino akcji)

– Policjanci zatrzymali 11 osób związanych z narkotykowym biznesem prowadzonym na terenie powiatu wielickiego (woj. małopolskie). Zabezpieczono około 2,5 kg środków odurzających – poinformował w piątek rzecznik małopolskiej policji.

• 27 / 1 / 0

nie miałem z nią przyjemności... Znalazłem ją na english Wikipedii pod hasłem "ethylomorphine", polecam lekturę, sporo informacji.Piszą tam, że jest mocniejsza od kodeiny (mniejsze dawki się stosuje) i że ma ten sam mechanizm działania, czyli w wątrobie jest zamieniana częściowo na morfinę, stąd huknięcie :-D
pozdro!

Użytkownik nieaktywny
  • 850 / 8 / 0

Z tego co slyszalem, choc nie bralem to moc podobna do kodeiny, ale nieco silniejsza reakcja histaminowa.

Użytkownik nieaktywny
  • 19 / 4 / 0

kiedyś było dostępne w Polsce, powiem krótko - słabsza od kodeiny euforia, natomiast może spowodować żygańsko! (po kodeinie czy tramalu nigdy takowych sensacji nie mam).
Etylomorfina to gówno, pomimo że nazwa jest zachęcająca...

Użytkownik nieaktywny
  • 17 / 1 / 0

Dzięki chłopcy. Ciumek ;-)

dio

Użytkownik nieaktywny
  • 31 / 1 / 0

nie prawda, dionina jest dostępna w aptekach w Polsce, ale tylko w recepturze, w proszku. jak ktoś ma dobre kontakty z jakimś lekarzem, to mozna poprosic żeby przepisał proszki robione z dioniną. moim zdaniem jest silniejsza niż kodeina. tylko że nie ma działania przeciwkaszlowego i jeżeli lekarze przepisują to bardziej pod kątem przeciwbólowym i to raczej przy silnych bólach, np w pierwszych etapach choroby nowotworowej.
  • 3534 / 13 / 0

Miał ktoś styczność z tym środkiem ? Ile mg tego środka odpowiada 300mg kody ? Laska może mi załatwi troszkę tego środka, mam nadzieję wzmocnić apapem noc bo na wiki podają, że metabolizuje się przez cyp2d6

• 333 / 2 / 0

Chyba juz probowales tego- napisales o tym w innym watku albo mi sie cos pojebalo :-) . Wiec co sadzisz o tym srodku?

• 3534 / 13 / 0

wziąłem ok 250 mg w sumie(ok 100ml ,po 2,5 mg/ml )godzinę wcześniej 2 apapy noc i grejpfruta ok 3 godziny wcześniej. Niestety w dawce podzielonej na 2 tzn. najpierw ok 30 ml a po godzinie ponad 60 i kopnęło mnie tak jak po takiej samej dawce kody , a powinno mocniej. Nic nie swędziało i faza pustsza i bardziej usypiająca. Kodeina lepsza ;-)
Ostatnio zmieniony 20 kwietnia 2008 przez WildMonkey, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata