Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 38 • Strona 1 z 4
  • 17 / 1 / 0
Nie jest dostępna w Polsce ale mozna dostac we Francji w leku przecikaszlowym o nazwie Tussipax. Jest dostepny bez recepty, nawet na francuskich net drugstorach. Paczka kosztuje niecałe 3 euro i zawiera 10 tabletek po 15mg kodeiny 15mg dioniny. Podejrzewam, że dawkowanie podobne jak koda czy dhc i działanie również. Jeśli ktoś miał z nią przyjemność niech skrobnie coś na temat. Odwdzięczę się ciumaskiem :o)
Uwaga! Użytkownik Andżelika Kosz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 39 / / 0
Nieprzeczytany post autor: bytomianin »
Médicament non soumis à prescription médicale
Uwaga! Użytkownik bytomianin jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 27 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Szpongler »
nie miałem z nią przyjemności... Znalazłem ją na english Wikipedii pod hasłem "ethylomorphine", polecam lekturę, sporo informacji.Piszą tam, że jest mocniejsza od kodeiny (mniejsze dawki się stosuje) i że ma ten sam mechanizm działania, czyli w wątrobie jest zamieniana częściowo na morfinę, stąd huknięcie :-D
pozdro!
  • 849 / 34 / 0
Nieprzeczytany post autor: lucyper2 »
Z tego co slyszalem, choc nie bralem to moc podobna do kodeiny, ale nieco silniejsza reakcja histaminowa.
Uwaga! Użytkownik lucyper2 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 19 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: literally »
kiedyś było dostępne w Polsce, powiem krótko - słabsza od kodeiny euforia, natomiast może spowodować żygańsko! (po kodeinie czy tramalu nigdy takowych sensacji nie mam).
Etylomorfina to gówno, pomimo że nazwa jest zachęcająca...
Uwaga! Użytkownik literally nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 17 / 1 / 0
Dzięki chłopcy. Ciumek ;-)
Uwaga! Użytkownik Andżelika Kosz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 31 / 1 / 0
nie prawda, dionina jest dostępna w aptekach w Polsce, ale tylko w recepturze, w proszku. jak ktoś ma dobre kontakty z jakimś lekarzem, to mozna poprosic żeby przepisał proszki robione z dioniną. moim zdaniem jest silniejsza niż kodeina. tylko że nie ma działania przeciwkaszlowego i jeżeli lekarze przepisują to bardziej pod kątem przeciwbólowym i to raczej przy silnych bólach, np w pierwszych etapach choroby nowotworowej.
Uwaga! Użytkownik politoksynarkonautka nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3527 / 36 / 0
Miał ktoś styczność z tym środkiem ? Ile mg tego środka odpowiada 300mg kody ? Laska może mi załatwi troszkę tego środka, mam nadzieję wzmocnić apapem noc bo na wiki podają, że metabolizuje się przez cyp2d6
GG 11510053
Piszcie kiedykolwiek

Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
  • 333 / 10 / 0
Chyba juz probowales tego- napisales o tym w innym watku albo mi sie cos pojebalo :-) . Wiec co sadzisz o tym srodku?
Jakos tam sobie zyje... Nie jest zle :)
  • 3527 / 36 / 0
wziąłem ok 250 mg w sumie(ok 100ml ,po 2,5 mg/ml )godzinę wcześniej 2 apapy noc i grejpfruta ok 3 godziny wcześniej. Niestety w dawce podzielonej na 2 tzn. najpierw ok 30 ml a po godzinie ponad 60 i kopnęło mnie tak jak po takiej samej dawce kody , a powinno mocniej. Nic nie swędziało i faza pustsza i bardziej usypiająca. Kodeina lepsza ;-)
Ostatnio zmieniony 20 kwietnia 2008 przez WildMonkey, łącznie zmieniany 1 raz.
GG 11510053
Piszcie kiedykolwiek

Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
ODPOWIEDZ
Posty: 38 • Strona 1 z 4
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.