NEB; N-etylonorbufedron

Bufedron i substancje będące jego pochodnymi.
Więcej informacji: Bufedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 454 Strona 45 z 46
Rejestracja: 2013
  • 1359 / 44 / 0


Niestety nie... dobrze by było gdyby pojawił się jakiś sensowny analog. Dla mnie NEB spokojnie wygrywa z dostępnymi teraz amfetaminami (2-FA, 3-FA), a mix z B-F'em był wyborny.
Rejestracja: 2015
  • 133 / 6 / 0


Niestety nie

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Medyczna marihuana w opiece paliatywnej i w leczeniu bólu

Pod tym hasłem Fundacja Krok Po Kroku z Oławy organizuje we Wrocławiu już V Międzynarodową Konferencję z cyklu „Medyczna marihuana w teorii i praktyce”, skierowaną do lekarzy i pacjentów zainteresowanych leczniczymi właściwościami konopi. Najbliższa edycja odbędzie się 16 i 17 listopada we Wrocławiu.
Rejestracja: 2012
  • 623 / 69 / 0


Strangled Cat pisze:
Niestety nie... dobrze by było gdyby pojawił się jakiś sensowny analog. Dla mnie NEB spokojnie wygrywa z dostępnymi teraz amfetaminami (2-FA, 3-FA), a mix z b-f'em był wyborny.
potwierdzam, chociaż obecnie dostać dobrego NEBa to loteria - ale raz na jakis czas się trafi - jest po prostu TO COŚ czego brakuje obecnym biedaketonom czy amfetaminom
Rejestracja: 2011
  • 297 / 2 / 0


No właśnie też miło wspominam mix NEBa z brededronem. Ale to było z... 3lata temu? Dobry sort dostałem, super stymulacja ale bez zwały, czysty umysl. Niestety potem nigdzie NEBa nie widzialem za to pojawil sie pentedron... Wrocilby, chetnie szkoda ze zbanowany :/
Rejestracja: 2011
  • 1939 / 94 / 127


Przeca polski produkt, to musi być SI. Kiedyś to był mój topowy stim, nie wiem nawet czy nie był to mój drugi keton (4mmc pierwsze)... Miło powspominać
Rejestracja: 2006
  • 351 / 7 / 0


A więc prężni polscy laboranci, do roboty! Proszę mi tu szybko zsyntezować jakiś analog bufedronu, który równałby się z NEBem, i nie fluorowy NEB bo ten wzór mi się nie podoba :P
Rejestracja: 2016
  • 75 / 4 / 0


Oj NEB cristal rozesłał system. Najlepszy stymulantów RC jaki miałem okazję testować
Rejestracja: 2010
  • 695 / 7 / 0


A ja tam jadłem dobre sorty i nic konkretnego nie poczułem. troche stymulacja, cos jak dobra kawa. Nawet w miksie z 3mmc wiele nie pokazał. Hmm. Dziwne.
Natomiast bufedron - to kurwa było coś.. dawki 20-30mg wypierdlalały z orbity. Kozacka euforia i stymulacja, bajer full. Ach..
Rejestracja: 2013
  • 1359 / 44 / 0


Pytanie na wieczorne śniadanie - NEB jest kompletnie nie do dostania? Właśnie przypomniałem sobie o tym cudownym ketonie, chyba jeden z najlepszych stymulantów (dopaminowa euforia + bardzo konkretny speed + brak gównianych efektów w stylu ciężkiego wjazdu na ciało) jaki moja śluzówka poznała. Chętnie bym sobie przypomniał.
Rejestracja: 2016
  • 482 / 15 / 0


podbijam pytanko z ciekawosci :)
Posty: 454 Strona 45 z 46
Wróć do „Maślanofenony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości