Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2371 • Strona 1 z 238
  • 2105 / 458 / 37
TO NIE JEST WĄTEK O MIKSACH I INTERAKCJACH

Po ponad 10 latach, zapraszam do drugiej edycji wątku dotyczącego dekstrometorfanu. W tym temacie dyskutujemy na tematy ogólne związane z DXM. Przed zamieszczeniem wiadomości należy zastanowić się, czy nie pasuje ona bardziej do wątków szczegółowych. Poniżej zamieszczę przydatne linki do innych tematów z tego działu.
1. dxm-watek-ogolny-t26152.html - pierwszy wątek ogólny o DXM, kopalnia informacji i zapis dziejów dexowiczów od 2009 roku.
2. dxm-faq-ver-0127-t17394.html - DXM FAQ, przeczytaj zanim zarzucisz.
3. dxm-howto-ver-0113-t17458.html - DXM HOWTO, czyli nasz ulubiony dysocjant w pigułce.
4. dxm-pierwszy-raz-t11319.html - DXM - Pierwszy raz, tam zadawaj pytanie, jeśli jesteś początkujący i nie znalazłeś na nie odpowiedzi w FAQ. Opisy wrażeń mile widziane.
5. dxm-muzyka-t14588.html - masz playlistę, która świetnie współgra z kaszlakiem? Podziel się!
6. dxm-uzale-nienie-t18526.html - dyskusje o uzależnieniu od DXM.
7. dexeleet-2-1-3-7-acodinowe-nawrocenia-t68321.html - naćpałeś się i jest tak zajebiście, że nie idzie złożyć koherentnej wypowiedzi? Zapraszamy do Knajpy Dexeleet.
8. topic25583.html - opisy mixów z różnymi innymi środkami.
8A. dxm-interakcje-t11197.html?hilit=dxm%20interakcje - wątek poświęcony interakcjom DXM z innymi narkotykami, lekami itd.
9. dxm-kupno-apteki-zamowienia-farmaceuci-t48962.html - rozmowy o aptekach, cenach i kupnie DXM.
10. https://neurogroove.info/tagi/apteka/dekstrometorfan - największa polska baza trip raportów, warto poczytać te legendarne historie.
Lubisz koks?
  • 558 / 65 / 0
Czy prowitamina w syropie Acodin jest w takiej dawce jakkolwiek szkodliwa?

Miło gościć w nowym wątku.
11 sierpnia 2020CATCHaFALL pisze:
Ty kurwo już sklej tą pizdę tak samo, bo ani to śmieszne, ani żałosne w twoim wykonaniu.
  • 2105 / 458 / 37
Wypiłem kiedyś 3 syropy i nic mi nie było, po dwóch tak samo. Nigdy jednak nie wyprę z pamięci tego smaku, rzyganie było niezwykle obfite i szybkie. Wydawało mi się, że wyrzygałem przy okazji niestrawiony syrop, bo faza była dosyć słaba. Przy okazji w całej jamie ustnej miałem wymieszany smak wymiocin i syropu, mycie zębów mało dało, dopiero przepłukanie ust wódką i Listerinem pomogło. Nie warto było kurwa, tabletki lepsze.
Lubisz koks?
  • 378 / 61 / 0
Przyszedł czas w końcu na to 600mg. Godzinę temu wziąłem, zaczyna mnie wgniatać. Będzie dobry lot mam nadzieję.
Scalono/Imane Anys
Kurewsko gorąco-swędząco
Za mocno. Noe daje rady pisac. Da sie na tem wyrzut histamimy (?) Cps poradzic?
Uwaga! Użytkownik YoungestFlexer nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 261 / 112 / 0
@YoungestFlexer

W tym momencie - raczej nic się nie da farmakologicznie, musisz przecierpieć. Na przyszłość pomyśl choćby o tabsie Aviomarinu minimum pół h przed dekszeniem. Lub skombinuj jakąś inną antyhistaminę i przeczytaj wcześniej temat DXM - Antyhistaminy (Zyrtec)
Spoiler:
Anarchizm, nihilizm, prymitywizm: 3 słowa najlepiej oddające mój światopogląd i moje jestestwo.
O narkomanii nie wspominam, bo na tym forum to jak afiszowanie się że ma się w dupie otwór do srania.
---
I want more life, fucker!
  • 455 / 60 / 6
Dziś będzie brane 500mg i tak się zastanawiam dlaczego jeszcze nikt na 3/4 plateau nie spróbował się porozumieć telepatycznie z koronawirusem i powiedzieć mu żeby już sobie poszedł %-D
  • 378 / 61 / 0
450 nie robiło mnie jakoś fajnie, a 600 wczoraj mną tak sponiewierało, że mało co pamiętam. Wgniotło mnie w łóżko, tym razem dotarcie do łazienki było ciężkie. Anyway, fajne doświadczenie, chociaż dla mnie za ciężkie. 150mg a przeskok ogromny.
Uwaga! Użytkownik YoungestFlexer nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 447 / 69 / 0
jak wypadnie dex, jak jestem na metadonie i do tego regularnie grzeje hel, no w sensie, że praktycznie cały czas mam w sobie jakieś opio, a miałbym ochotę zrobić się dexem tylko nie wiem czy w mojej obecnej sytuacji warto
  • 2105 / 458 / 37
DXM przed opioidami je podbija, opiody przed dexem go osłabiają. Czyli albo nie zadziała, albo podbije ci potem opio tak, że nie wiadomo jak to się skończy.
Lubisz koks?
  • 567 / 25 / 0
Czy po tygodniu od odstawki snri jest duze ryzyko ZS(lub innych uszkodzeń) przy 150mg dexa? Wiem ze powinno sie czekać 3tyg ale chciałbym już spróbować chociaż takiej malej dawki
ODPOWIEDZ
Posty: 2371 • Strona 1 z 238
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.