DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 3092 / 232 / 0

Tutaj piszemy tylko na tematy ogólne związane z DXM. Wierze, że potraficie.

• 186 / / 0

Oj poszedłeś na łatwizne. Po co od nowa zakładać wątek. Zostawić tamten, zrobić lekki przesiew i go zamknąć. Temat wyczerpany a noobki które zawsze będą zadawać po raz enty te pytania robiłyby to w dexeleecie i tyle. Byłyby wyzywane, czasami by padła odpowiedź i wszyscy byliby zadowoleni ;]

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Urugwaj rozpoczyna eksport marihuany

Urugwaj, pierwsze państwo na świecie, które zalegalizowało tzw. rekreacyjne korzystanie z marihuany, teraz staje się pierwszym krajem Ameryki Łacińskiej, które będzie eksportowało marihuanę do krajów, gdzie może być ona używana w celach medycznych - informuje AFP.

Użytkownik zbanowany
  • 213 / 1 / 0

Tussi też ma 450. Na dodatek po 30mg w tabsie.

• 776 / 1 / 0

Proszę zauważyć, iż Tussidex nie zawiera tak dobrze widocznej dawki dekstrometorfanu na opakowaniu.

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Buduję się we mnie zatem podejżenie, iż autor designu w ten sposób próbuje manipulować potencjalnym kupcem,
wyszczególniając dawkę dekstrometorfanu na opakowaniu Acodin-u.
Ostatnio zmieniony 23 grudnia 2009 przez akaz, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik zbanowany
  • 213 / 1 / 0

akaz pisze:
Proszę zauważyć, iż Tussidex nie zawiera tak dobrze widocznej dawki dekstrometorfanu na opakowaniu.

[img]http]

Buduję się we mnie zatem podejżenie, iż autor designu w ten sposób próbuje manipulować potencjalnym kupcem,
wyszczególniając dawkę dekstrometorfanu na opakowaniu Acodin-u.
E tam. Dawka na kapsułkę i ilość ich w opakowaniu dobrze są widoczne. [W realu lepiej widać niż na tym zdjęciu].
Co do designu to u mnie na korzyść Tussiego. Żółto-zielona postać na opakowaniu Acodinu sugeruje według mnie, jakiego koloru bełty będą po tym wstrętnym smaku Aco.
Natomiast logo Tussiego to wizualna metafora stanu jakiego doznajemy po DXM. Mianowicie wygląda ono jak człowiek z dodanymi skrzydłami, co sugeruje latanie.
Także przeciwstawne kolory mogą być przenośnią stanu rozdwojenia jaźni. Na dodatek postać tu występująca jest muskularna, co może mieć związek ze stymulującym [nie u każdego] działaniem substancji, zwłaszcza na zwale. Ostatnia rzecz, to to, że to postać mężczyzny, co oznacza, że kobiety nie powinny całej paczki zjadać na początku swej kariery z DXM.

• 1218 / 18 / 0

No i najwazniejsze - nazwa. Duzo mowi o sposobie przyjmowania substancji: Ssijdeks (lac. tussidex) oznacza ze owe kapsułki trzeba sączyć jak żelki i rozkoszowac sie smakiem.

• 269 / 3 / 0

Czy 1 butelka syropku, która zawiera 300mg jakoś różni się od 300mg wziętych w tabletkach?

• 734 / 1 / 0

a jak ma sie roznic? 300mg to 300mg

• 269 / 3 / 0

eheh trochę miałem ciężką noc i bezsensownie piszę ale chodzi mi o to czy syrop jakoś szybciej się załączał, jakiekolwiek różnice i takie tam ;)

• 734 / 1 / 0

No syrop bedzie szybciej wchodzil, bo juz sie zoladek nad tabletkami trudzic nie musi, niektorzy mowia, ze mdli bardziej, ale to tez chyba indywidualnie. Smak troche sredni, ale da sie przezyc, bo w samym dzialaniu to roznic nie ma
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata