Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 640 • Strona 1 z 64
  • 3217 / 411 / 0
Nie chce mi się wnikać czemu ostatni wątek (dxm-kupno-t17481.html) został zamknięty, ale postanowiłem otworzyć nowy.
W mojej opinii w wątku ogólnym pojawia się masa offtopowych postów dotyczących samego procesu załatwiania sobie substancji, które nijak się przecież mają do samego działania.
Temat w ogólnym założeniu będzie nieco luźniej moderowany, w zamian za co postaracie się pisać w wątku ogólnym na temat samego dekstrometorfanu i jego działania.


Liczę, że ta radosna idea się przyjmie
Wszelkie uwagi mile widziane, jeśli ktoś ma pomysł na pasującą tutaj ankietę to też można go zamieścić
Uwaga! Użytkownik Fatmorgan nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 11 / / 0
Może mnie ktoś na start wtajemniczy co się odpiernicza z tymi acodinami pakowanymi po 10 ? Nie mogę nigdzie znaleźć tussi, a połowa aptek w Gdańsku ma tylko 10 tabsów w cenie 30, powiedzcie mi, że to tylko przejściowe? Jak teraz można kupić najekonomiczniej DXM?
  • 12 / / 0
Najekonomiczniej to Tussidex zawsze wychodził. Jest jeszcze syrop i decacaps 200mg.
A niech ktoś powie jak to jest z zakupem czystego DXM Hbr z [cut] - póki co bez źródeł - nawet tych ogólnych. Ignis
Ostatnio zmieniony 03 maja 2016 przez Fatmorgan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: jaszczury
  • 5 / / 0
Właśnie też jestem ciekawy czy ktoś kupił i czy mu doszedł czysty DXM, mogłby sie podzielić wiedzą. Zza granicy tylko tak da rade?
  • 63 / 3 / 0
Dołączam się do próśb powyżej, tj. jak to jest z kupowaniem czystego DXM-u?

Jeżeli chodzi o Tussidex to coraz więcej aptek miało go na stanie przez jakiś czas u mnie w mieście, potem wszędzie zaczęli mówić że obecnie nawet w hurtowniach nie ma, a w niektórych aptekach w międzyczasie pojawił się Tussidex Mite, czyli wersja lajt - 225 mg zamiast 450 mg w opakowaniu. Ehh, gdyby tylko 4-oxo-pce było bardziej dostępne...
I'm going upstairs now to turn my mind off.
MXE [']
  • 75 / 13 / 0
Rzeczywiście ostatnio zaczeli wciskać ten mint.
Wygląda prawie tak samo tylko przy nazwie ma taki zielony pasek i napis mint u mnie kosztuje 10gr taniej
od zwykłego raz się dałem na to naciągnąć uważajcie!
  • 438 / 14 / 0
No właśnie jak jest z tym czystym DXM? Tussi już nawet w hurtowniach nie ma, a przecież nikogo na tyle nie pogrzało by za 10 tabletek ACO dawać 10zł. Niedługo na zamówienie będzie tylko Tussi mint, a wtedy to już DXM umrze na dobre. Jakieś pomysły?
  • 12 / / 0
Tak naprawdę pozostaje tylko tor i pewna chińska strona dla hurtowników. Na torze ciężko znaleźć deksa, a z chin da się kupować <100g. Możliwe tez, że akcja Sanofi otworzy rynek na nowy OTC z deksem. Byłoby miło.
  • 75 / 13 / 0
Tyle osób ćpa deksa na pewno ktoś poczuje biznes i wyrzuci na rynek nowy lek o porządnej zawartości i niskiej cenie znów wrócą piękne dni.
Ciebie prosimy...
wysłuchaj nas panie
  • 63 / 3 / 0
*2-oxo-pce, błąd się wkradł.

To nie jest żaden Tussidex Mint, tylko Mite. :-D A zanim farmaceuci wyczują biznes w koneserach DXM to trochę czasu niewątpliwie minie. Póki co pozostaje mieć nadzieje, że już za kilka miesięcy Tussi (wersja full pls) będzie dostępne w każdej aptece i to w takiej cenie jaka jest obecnie, czyli do 10 zł max.
I'm going upstairs now to turn my mind off.
MXE [']
ODPOWIEDZ
Posty: 640 • Strona 1 z 64
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.