DXM - Pierwszy raz

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Użytkownik nieaktywny
  • 223 / 1 / 0

interesuje mnie taka sprawa.. czy dxm za pierwszym razem działa słabiej niz za nastepnymi? dzis zjadłem 450 mg dxm (30 tabletek acodinu) i poza zawrotami głowy i sennoscia nie było zadnych efektów psychodelicznych cały czas byłem w pełni trzeźwy i swiadomy i zeszło mi to dosc szybko i niezauwazalnie . kolega mój który brał dxm juz którys raz tez wziął dzis 450mg i miał jazde własnie taka która do mnie nie zawitała ku mojemu rozczarowaniu (tj. haluny rózne ciekawe urojenia i takie tam .. :) )

byłbym wdzieczny za jakies oswiecenie mnie

• 459 / 3 / 0

roznie to bywa. ja przewaznie jak biore 300 mg to juz mnie czesze, a kiedys jak wzialem 450 to mnie w ogole nie ruszyło... acodin to dziwna rzecz, choc gowniana...

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

„Narkotykowy diler” poczeka na św. Mikołaja

Jeszcze w tym roku na platformę Steam trafi kontrowersyjna produkcja autorstwa Movie Games. Premierę zaplanowano na 6 grudnia.
  • 2 / / 0

Był już kiedys taki temat....

Kiedyś zarzuciłem 450 zarass po obiedzie i też lipnie było :P

Sproobuj na w miare pusty żołądek :)
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

A ja wrzuciłem 20 acodinków i mnie rozmontowało. Faza się zmieniała z godziny na godzinę i o ile na początku było energetycznie, potem klimatycznie, to na końcu było niewiarygodnie. A efekt całej fazy był taki, że długo nie mogłem dojść do siebie... W sumie tydzień mi zajął powrót na "normalne obroty". Dragi psychodeliczne są chyba totalnie nieprzewidywalne, a jakość fazy zależy od tak wielu czynników, że pewnie nawet nie sposób je wszystkie uporządkować i kontrolować dawki względem przeżyć...
Krasnal: morfina działa podobnie jak DXM???

• 179 / 4 / 0

[quote="Dustar"]
Krasnal]

Naucz sie czytac dziecko :nuts:

Użytkownik nieaktywny
  • 223 / 1 / 0

hm.. wczoraj zarzuciłem jeszcze raz 450 mg było lepiej niz za pierwszym razem ale itak słabo..

• 9 / / 0

nie Dustar, morfina nie działa podobnie jak DXM, DXM jest pochodną mniej lub bardziej daleką morfiny, ale (jak zwykle jest jakieś ale:) DXM + trawka tak jak wyżej to opisałem to bardziej błogie bardziej rozpłynięte działanie DXM, wiadomo też że efektem działania jest pewne znieczulenie jeśli do tego dodasz w odpowiednim czasie i proporcjach tramal, który działa przeciwbólowo i również trochę euforycznie, ale co najważniejsze działa poprzez receptor opioidowy... w wyniku połączenia tych 3 środków efekt przypominał mi działanie morfiny i nie tylko ja to w ten sposób oceniłem, jest może nawet trochę lepiej, powody 2:
- nie uzależnia tak bardzo jak morfka
- ma bardziej psychodeliczne działanie -to dodaje smaczku dla tego zestawu :D

PS. a mi po 600 mg było trochę ciężko, wystarcza mi 300 - 450 w powyższych mixach :D
- no i se smaka narobiłem właśnie to pisząc ...
Użytkownik nieaktywny
  • 12 / / 0

Witam wszystkich Forumowiczow :) Skusilam sie ostatnio na Acodin, wzielam 450mg/58kg, to byl moj pierwszy raz...wrazenia hhmmm...dosc ciekawe, moze niezbyt mile, gdyz za bardzo dokuczaly mi fizyczne aspekty fazy ( ten chod robota, problemy z mowieniem), ale ogolnie raczej polecam, bardzo ciekawe cev'y, przestraszony wyraz twarzy, dezorientacja, refleksja (bardzo gleboka) nad sama soba. Wczesniej jesli chodzi o leki pilam tylko Tusipect (2,5 butelki), wrazeniaj jak po fecie. Dla kogos kto lubi ciezkie tripy polecam DXM, daje do myslenia :)

Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

Cherry pisze:
Witam wszystkich Forumowiczow ]Dla kogos kto lubi ciezkie tripy polecam DXM, daje do myslenia :)[/color]
wrazenie ciezkosci tripu i tego jaki on nie jest przejebany jest tylko za pierwszymi kikoma razami a potem w miare jak sie czlowiek oswaja z efektami DxM'u sama faza staje sie niesamowitym przezyciem.. nie rozumiem ludzi ktorzy wrzucili na pierwszy raz 150mg i mowia ze faza jest do dupy nie nawiazuje tu do Ciebie Cherry:D po prostu wiekszosc wypowiedzi ktora pojawia sie na forum jest zadawana przez osoby ktore nie maja pojaecia o smakowaniu sie sie tripem... (pewnie dostane zwale od wlasnie tych userow ale co tam...;p)

Użytkownik nieaktywny
  • 13 / / 0

Pierwszy moj trip, to byl na 450 mg (ktore ciagne do dzis ;), byl bardzo strasznym przezyciem, ale raczej mnie zachecil do nastepnego razu, a nie odstraszyl. Te 450 mg, to u mnie 8,12mg/kg :>
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata