Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2451 • Strona 244 z 246
  • 194 / 29 / 1
Nigdy nie miałem bogatego doświadczenia z dyso, takie moje szczęście, ze nie uległem nastoletniej pokusie, presji grupy i zamiast wdupcać kaszlodyn prawilnie paliłem pod klatówą ziółko i szuralem fetke. Mocny efekt dysocjacji nadszedł dopiero z erą dopalaczy i testowaniem maczan (btw dobrze że ten etap dawno sie zakończył). Upodobania kształtują sie z wiekiem, ale jednak chęć odkrywania świata i testowania nowych rzeczy podpowiada mi żeby spróbować kety. I tu pojawia sie moje pytanie @TymekDymek wpomnial, ze po przygodach z ketaminą, DXM na niego nie działa ale z tego co widze to jest to godny zawodnik a ja nigdy dextera nawet nie próbowałem. Czy po spróbowaniu ketaminy juz nigdy nie dowiem sie jakie właściwości ma DXM?
I am bound to chains on my ankles that grow heavier with every step the infinite amount of sand will be my tomb and my foolishness will be my legacy if there is a god please help me
  • 2174 / 452 / 0
@Czoug No to musisz spróbować dexa.DXM to mocna substancja.Można latać po czasem zajebiscie realistycznych astralnych światach,czując to niesamowite uczucie przemieszczania się w przestrzeni,z muzyką na słuchawkach,która brzmi tak intensywnie jakby pochodziła z wnętrza ciebie.Mozna też wpaść w dziurę.

To napewno nie jest tak,że jak raz weźmiesz ketamine,to nie poczujesz już dexa,Tymek musiał po prostu wystrzelić mocno tolerancję.Jesli dobrze myślę,to ketamina jest silniejszym antagonistą NMDA niż DXM przez co potem dysocjacja po dexie może nie być aż tak odczuwalna,ale za to wydaje mi się,że DXM działa znacznie mocniej na serotonine,coś za coś.
  • 3237 / 347 / 2
Do dyso się człowiek z czasem przyzwyczaja.

Ale salvia - to jest niekwestionowana królowa. To jest wyższy level dysocjacji i imo najlepszy. Mi ostatnio dck podpasowało, nazywam go puchatkiem, bo taki puchaty jest i w sumie miły. Najbezpieczniejsze dyso moim zdaniem i sympatyczne.
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
  • 886 / 290 / 0
Ekstrakt x10 kilkukrotnie palony na mnie nie działał, nie licząc dwóch rzeczy. Po pierwsze podbijał kwasa na pięć minut bardzo mocno, a po drugie raz jak wziąłem najwięcej ekstraktu na raz to zacząłem robić różne losowe rzeczy bez żadnej kontroli i pomyślunku. Jak przeszło po pięciu minutach to uwierzyłem w historie z wychodzeniem oknem po szałwi więc już nigdy jej nie zapaliłem. Susz też w żadnych ilościach nie działał. Zazdroszczę jak ktoś ma fajne doznania po szałwi. Kiedyś moze jeszcze spróbuję zapalić pod wpływem deksa i zobaczę jak to jest.
Ostatnio znowu zajebałen 600 mg i znowu nic nie poczulem, więc tolerka po ketaminie chyba dożywotnio mi deksa zepsuła. No jedyne co to ból głowy, bezsenność i losowe wyładowania elektryczne w ciele, tu jakiś mięsień się napnie, a tam noga podskoczy... Spróbuję za miesiąc 900 mg, na więcej sie porywać nie będę, już dwie paczki to za dużo na mój brzuch. Tęsknię za kecią... 😢
  • 1026 / 118 / 0
Moim zdaniem Keth nie ma podjazdu do DXM, przede wszystkim przez czas działania i afterglow. DXM ma też większe możliwości jeśli chodzi o zróżnicowanie tripu. No i sigma.
Jedyne co mi się podoba w Keth to podkręconą kreatywność, ale to planuje ją na stałe wlączyc do suplementacji w mikrodawkach.
Do ćpania z dyso zdecydowanie DXM lepszy. Najlepiej na podkładzie z memantyny ;)

salvia to inna liga. Podobna moc co DMT. No ale dxmem można uzyskać bardzo zbliżone efekty tylko trzeba zjeść duuuuzo w kilku dawkach lub mini ciągu i z dobrą trawką.
  • 2981 / 412 / 0
Ja zawsze wykręcam 900 i mi pomagają wystarczy mi 900 mg DXM i wcale nie muszę więcej walić ot tak 900 mg na raz i w dwie godziny się ładuje.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 227 / 38 / 0
Chłop usunął sobie depresje tabletkami na kaszel, psycholodzy go nienawidzą.
Tak poważniej, to jestem kilka dni po tripie, i zyskałem siłę do życia, nie myślę w ogóle o śmierci, nawet sprawiają mi przyjemność różne rzeczy, gdzie zazwyczaj to anhedonia. Mówie wam, bierzcie to gówno.
  • 2174 / 452 / 0
19 sierpnia 2023Mefistofeles1945 pisze:
Ja zawsze wykręcam 900 i mi pomagają wystarczy mi 900 mg DXM i wcale nie muszę więcej walić ot tak 900 mg na raz i w dwie godziny się ładuje.
Nic dziwnego,że wystarczy Ci i wcale więcej nie musisz walic,bo 900mg to zajebiscie duża dawka 😁 Nawet dla mnie - deksiarza,600mg to już dawka na konkretnego tripa.
  • 498 / 140 / 4
21 sierpnia 2023NahoyCito pisze:
Chłop usunął sobie depresje tabletkami na kaszel, psycholodzy go nienawidzą.
Tak poważniej, to jestem kilka dni po tripie, i zyskałem siłę do życia, nie myślę w ogóle o śmierci, nawet sprawiają mi przyjemność różne rzeczy, gdzie zazwyczaj to anhedonia. Mówie wam, bierzcie to gówno.
Poczytaj o axs-05. Sam biorę a mojemu psychiatrze spodobał się ten pomysł, nienawiść jest fakultatywna.
Na mnie DXM działa najlepiej antydepresyjnie ze wszystkich substancji jakie znam (no może poza ketaminą w małych dawkach ale ona działa tylko krótkoterminowo), lepsze nawet od "leczniczego klefedronu" xd.
"Nie istnieję, nigdy nie istniałem, ale skoro Ty już istniejesz to może i ja kiedyś zaistnieję."

"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
  • 397 / 88 / 0
W sobotę skonsumowałem sześćsete, dzieloną na dwie porcje. Po godzinie od przyjęcia drugiej zerżnąłem się: bełt przyszedł niespodziewanie, ledwo zdążyłem do klopa. Chyba przez to nie przebiłem się w pełni, a czułem że niewiele brakuje. Do tego spory dyskomfort na żołądku przez sporą część peaku, a całość była średnio przyjemna.

Kurwa, dawno po niczym nie wymiotowałem, mam raczej stalowy żołądek. Albo dostał po dupie od wakacyjnego chlania, albo 4 godziny po posiłku to za mało, żeby zarzucać te tablety.
ODPOWIEDZ
Posty: 2451 • Strona 244 z 246
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.