Bezsenność na opio.

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 62 Strona 7 z 7
Rejestracja: 2018
  • 73 / 6 / 0

08 lutego 2018neckjeh pisze:
w ogóle to właśnie, jak u was jest, problem jest z wejściem w sen czy jego utrzymaniem tj. wybudzacie się w nocy? bo to są dwa różne typy bezsenności
kodeina utrudnia mi zaśnięcie, musi trochę minąć czasu od przyjęcia - organizm musi mi się myślami, rozkoszowaniem wymęczyć. Z morfiną natomiast zaobserwowałem już łatwiejsze zaśnięcie ale budzę się średnio po godzinie - i wtedy łatwo za chwilę zasypiam. Więc mam kilkugodzinny (bo nigdy nie spałem dłużej niż 9 godz, z czym na trzeźwo nie mam problemu) sen poprzecinany pobudkami - ta ostatnia zawsze stwierdza, głośni brzęczy w głowie, że pora wstawać, cokolwiek przegryźć, wziąć prysznic, odpalić zapachy, muzykę i grzecznie sobie strzelić. :blush:
Rejestracja: 2018
  • 63 / 3 / 0

20 grudnia 2018Jamedris pisze:
@butyrfent ciekawe, u mnie również często występuje po mixie opio z benzo, co wykorzystuję w celach... nauki. ;-) I robienia zaległych projektów po nocach, poważnie. Rzeczy stworzone na morfinie nie są takim bełkotem, jak np. koksowe monologi, więc wychodzi to okej, plus nawet klonazepam działa na mnie paradoksalnie-pobudzająco. Zastanawiam się tylko, czy w Twoim przypadku dołożenie antyhistamin 'starszej' generacji, tej z efektami 'ubocznymi' jakże przez nas pożądanymi, sedacją, nie rozwiąże 'problemu'... Albo nawet zwykłej antyhistaminy, skoro to hista jest wg. Ciebie problemem. Po przepłuczkach również nie spałam całą noc, kilka lat temu jak były naprawdę kozackie, było to normą. Wtedy odczuwałam takie bardziej norkodeinowe działanie, a po paru h dopiero był 'zwis' i noddy. A zarówno przepłuczki, jak i kodeinę, dihydrokodeinę, czy morfinę, metabolizuję naprawdę szybko. buprę też, toteż widełki czasowe są u mnie specyficzne + biorę pod uwagę rozwój tolerancji.
No wlasnie ze stosuje antyhistaminy tylko i wylacznie pierwszej generacji to jest difenhydramine oraz okazjonalnie dimenhydrynat :) Nie powiem, drapanie po opio jest bardzo przyjemne ale jak sie tak lezy z 5 albo 6 godzin i caly czas swedzi to jest juz meczace. A rano jak przepluczka schodzi to skora piecze jakbym sie spalil na sloncu bez kremu do opalania heh

Odmienia wizerunek konopi w Polsce. Kim jest Maciej Kowalski?

Dzień rozdania świadectw maturalnych spędził w areszcie. Dzisiaj to poważny biznesmen. Kilka dni temu ustanowił absolutny rekord crowdfundingu w Polsce. Zarabia na konopiach. Wkrótce będzie z nich produkował ubrania.
Posty: 62 Strona 7 z 7
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 1973 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości