Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 209 • Strona 21 z 21
  • 16 / 4 / 0
4-CMC + oxy

Regularnie walę oxy iv, a raz na kilka tygodni miksuje sobie 4-CMC ewentualnie 3-CMC z oxy. Na sesję od 18 do 6, 1g drona odrazu przerabiam na 3-4 centy roztworu w dużej strzykawce i co około 1.5-2h pompuje 0.3-0.5 centa z insulinówki iv. Do tego co około 1-1.5h 30-50mg oxy
Polecam :D
  • 3455 / 561 / 2
Ja raz brałem kota (2 paczki sudafedu z octem i nadmanganian patrz temat o kocie) i na to kode (ekstrakcja z antidolu 15 lub tabletki thiocodin) nawet fajnie. Na początku kot wiadomo euforia i pluszowo, później koda nood.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 44 / 3 / 0
360mg kota na pierwszy raz w miksie z 400mg kody, z którą mam już doświadczenie, będzie w porządku?
  • 297 / 30 / 0
kota tylko z całej paczki po instalacji, chyba nie jesteś gimbem
Spoiler:
  • 3455 / 561 / 2
Daj spokój domowego kota dachowca w życiu bym w żyłę nie wstrzyknął martwiłbym sie czy dobrze go zrobiłem ale jak ty byś mi kota wstrzyknął to co innego. Ja mam taki problem z kotem ze w ogole nie widac mi zyl i kota musze pić. Proszę o scalenie.

Fuzja- D5
17 września 2021pixiesdust pisze:
360mg kota na pierwszy raz w miksie z 400mg kody, z którą mam już doświadczenie, będzie w porządku?
Może być ale pisałaś że wazysz 70 kg ostrożnie mi tam. Weź se podkład pod to jakąś kanapkę. Proszę o scalenie.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 44 / 3 / 0
Chyba mnie z kimś pomyliłeś, bo ważę ponad 10kg mniej, ale dzięki za informację. Będę próbować
  • 70 / 4 / 0
panowie 4mmc+oxy jak wypada? nie iv
  • 20 / / 0
siemka w weekend bede testował mix tramadolu z 3cmc PO i sniffem, jakies przeciwwskazania?
  • 14 / 3 / 0
4 lata pukałem meth,amfe,koks, MPH 4cmc czasem 4mmc, pentedron, nepa w miksie z heroiną(brownem), fentem, oksy, morfiną, acetylowaną majką, odpałem jeśli miałem ampułki midanium/klona/lorafen to też leciało do pompki ewentualnie fenobarbital albo pentobarbital. Rush i wjazd życia, ale rysy na psychice to chuj organizm został tak zajechany, ze detoks szpitalny trwal 3 msc a potem 9 msc odwyku. Żyły miałem w bardzo dobrym stanie pukałem mocno rozcieńczone roztwory z 5ml pompek z ostrożnością żeby się nie zabic. Najbardziej lubilem ten moment kiedy w polowie tłoczka wiedzialem, ze mam juz taki wjazd ze wyginalo mnie do tylu i odplywalem czesto z pompka w przegubie.
Bądź szczęśliwy dzisiaj, bo jutro umrzesz, z tym że umieranie zaczyna się prawie natychmiast, a szczęście jest tylko wspomnieniem.
ODPOWIEDZ
Posty: 209 • Strona 21 z 21
Newsy
[img]
Wolne Konopie: Dlaczego składamy wniosek o informację publiczną do KPP w Piszu?

Polska Policja posługuje się hasłem „Pomagamy i chronimy”. To zobowiązanie wobec każdego obywatela, niezależnie od jego poglądów na prawo dotyczące marihuany. Niestety, wydarzenia ostatnich dni na oficjalnym profilu Komendy Powiatowej Policji w Piszu pokazują, że dla niektórych funkcjonariuszy to hasło jest jedynie pustym sloganem.

[img]
Przebrały drona za ptaka, by przemycać narkotyki do więzienia

Policja aresztowała dwie kobiety, po tym, jak użyły drona przebranego za plastikową wronę do przemytu narkotyków, tytoniu i telefonów komórkowych. Kobiety w ten sposób próbowały szmuglować przez mury więzienia w Luizjanie.

[img]
92% czy 1,9%? Jak nagłówki zmieniają odbiór badań o marihuanie

W ostatnich tygodniach w medium Medonet pojawił się alarmujący nagłówek mówiący o „92% wyższym ryzyku poważnych zaburzeń psychicznych u młodych osób używających marihuany”. Taka liczba silnie działa na wyobraźnię i niemal automatycznie wywołuje emocjonalną reakcję czytelnika. Zanim jednak potraktujemy ją jako dowód nadciągającej katastrofy zdrowotnej, warto przyjrzeć się samemu badaniu, jego metodologii oraz temu, co w języku statystyki ta liczba faktycznie oznacza.