Tak samo nie podoba mi się 5 HTP z którym ludzie się sobie eksperymentują jakby to była najwyżej tabletka musującego plusza...
Przecież 5 HTP ingeruje w produkcji serotoniny, ashwagandha upreguluje receptory 5 HT2, ludzie ładują w siebie z pozoru banalne suple o domniemanej skuteczności, często do tego robiąc suplementację bo siłownia, tam wchodzą różnego rodzaju okołowitaminowe, rzekome boostery testosteronu i inne "tylko witaminy".
A firmy które to wypuszczają i reklamują w internecie Tylko zacierają ręce bo w zasadzie ta studnia nie ma dna i wystarczy włożyć rękę do wora z jakimiś ekscentrycznymi roślinami (na przykład u @Anna S:D) i umiejętnie to zareklamować zachwalając pozytywne i zbawcze wpływy na "wiele" dolegliwości, często sprzecznych ze sobą i wykluczających się logicznie na przykład: pomaga w zasypianiu, w stresie, na uspokojenie ale jednocześnie jakoś cudownie na zmęczenie, na motywację, na koncentrację i pamięć etc.
Można by tak zrywać w nieskończoność a badania są tak skonstruowane, że trudno dojść do faktycznego opisu w papierach. jeśli już się uda to okazuje się, że placówki były szemrane i powstawały na chwilę, pacjenci byli opłaceni z góry za wypełnienie ankiety według polecenia
W gruncie rzeczy można by powiedzieć, że wszystko idzie tu przykleić i znaleźć argumentację i dowody w słynnymi już, kurwa, "cieniu semantycznym".
pozdro dla legislatora i jurystów
"Rutyna to rzecz zgubna "
Na rozkręcenie się z rana dobry jest eleuterokok, stworzyłem niedawno wątek.
eleuterokok-kolczasty-eleutherococcus-s ... 20-10.html
A na sen lepsze i bezpieczniejsze są Passiflora, waleriana, werbena cytrynowa, chmiel, krokosz...
BTW. Rzucasz zagadnieniem, które było poruszane w kilkunastu wątkach w Magicznym Ogrodzie, przeglądałaś w ogóle ten dział przed zadaniem pytania?
19 lutego 2025london5 pisze: Dobrze że tego topka już nie ma, wkurwiał mnie ten chujek.
Jak dla mnie topka suplementów ever, obok takich substancji jak NAC, kordyceps czy Lions Mane.
19 lutego 2025london5 pisze: Dobrze że tego topka już nie ma, wkurwiał mnie ten chujek.
To jest ustalona ilość dni po,której czuć efekty czy raczej względna liczba?
angrybrads1 - pierwszy ambasador GHB w polsce !!!
Czy działa na motywację w pracy? Nie wiem, bo w tym okresie testowałam też MPH.
Z innej beczki - jest tu ktoś kto testował i wywar i tabletki i chciałby się podzielić wrażeniami, jaka różnica?
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/f/fca639a9-0962-4b2e-b247-a9357935c59e/received_3473667736248570.jpeg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250724%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250724T031202Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=d182363a14ffcfdeac2468a7014447875b83f3fd3f84553f6a615bd20bdc756d)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cocainemountain.jpg)
Belgia: Rozbito gang przemytników kokainy
Policja rozbiła dużą grupę kokainową działającą w Belgii. Przemytnicy przywozili narkotyki z Ghany i Dominikany przez lotnisko w Brukseli. Następnie, przez port w Antwerpii, narkotyki były wysyłane za granicę. Niektórzy podejrzani spotykali się regularnie w barze shisha w Vilvoorde (Brabancja Flamandzka), aby omawiać swoje interesy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sejm9.jpg)
Depenalizacja marihuany w Polsce już wkrótce? „Projekt jest już gotowy”
Czy jeszcze w tym roku w Polsce marihuana zostanie zdepenalizowana? Jak dowiedział się reporter RMF FM, poselski projekt ustawy jest już gotowy. Teraz jego autorzy szukają poparcia w innych klubach parlamentarnych.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/malenczuk2.jpg)
Maleńczuk bez ogródek o przeszłości. „Tęsknię za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie”
Chociaż dziś Maciej Maleńczuk prowadzi względnie ułożone i spokojne życie, w młodości był uosobieniem hasła „sex, drugs, rock and roll”. Jak wielokrotnie wspominał, brakuje mu niektórych aspektów tamtych lat – przede wszystkim heroiny. – Tęsknię zwłaszcza za heroiną. To najlepsza rzecz na świecie – mówił bez ogródek muzyk.