Tak samo nie podoba mi się 5 HTP z którym ludzie się sobie eksperymentują jakby to była najwyżej tabletka musującego plusza...
Przecież 5 HTP ingeruje w produkcji serotoniny, ashwagandha upreguluje receptory 5 HT2, ludzie ładują w siebie z pozoru banalne suple o domniemanej skuteczności, często do tego robiąc suplementację bo siłownia, tam wchodzą różnego rodzaju okołowitaminowe, rzekome boostery testosteronu i inne "tylko witaminy".
A firmy które to wypuszczają i reklamują w internecie Tylko zacierają ręce bo w zasadzie ta studnia nie ma dna i wystarczy włożyć rękę do wora z jakimiś ekscentrycznymi roślinami (na przykład u @Anna S:D) i umiejętnie to zareklamować zachwalając pozytywne i zbawcze wpływy na "wiele" dolegliwości, często sprzecznych ze sobą i wykluczających się logicznie na przykład: pomaga w zasypianiu, w stresie, na uspokojenie ale jednocześnie jakoś cudownie na zmęczenie, na motywację, na koncentrację i pamięć etc.
Można by tak zrywać w nieskończoność a badania są tak skonstruowane, że trudno dojść do faktycznego opisu w papierach. jeśli już się uda to okazuje się, że placówki były szemrane i powstawały na chwilę, pacjenci byli opłaceni z góry za wypełnienie ankiety według polecenia
W gruncie rzeczy można by powiedzieć, że wszystko idzie tu przykleić i znaleźć argumentację i dowody w słynnymi już, kurwa, "cieniu semantycznym".
pozdro dla legislatora i jurystów
"Rutyna to rzecz zgubna "
Na rozkręcenie się z rana dobry jest eleuterokok, stworzyłem niedawno wątek.
eleuterokok-kolczasty-eleutherococcus-s ... 20-10.html
A na sen lepsze i bezpieczniejsze są Passiflora, waleriana, werbena cytrynowa, chmiel, krokosz...
BTW. Rzucasz zagadnieniem, które było poruszane w kilkunastu wątkach w Magicznym Ogrodzie, przeglądałaś w ogóle ten dział przed zadaniem pytania?
25 sierpnia 2014Melancthe pisze: Ja pierdole, jaka bieda umysłowa.
Niech zgadnę: mieszkasz z rodzicami/rodzicem, nie zarabiasz, studia Ci nie poszły, zainteresowania liczne acz powierzchowne.
Jak dla mnie topka suplementów ever, obok takich substancji jak NAC, kordyceps czy Lions Mane.
25 sierpnia 2014Melancthe pisze: Ja pierdole, jaka bieda umysłowa.
Niech zgadnę: mieszkasz z rodzicami/rodzicem, nie zarabiasz, studia Ci nie poszły, zainteresowania liczne acz powierzchowne.
To jest ustalona ilość dni po,której czuć efekty czy raczej względna liczba?
angrybrads1 - pierwszy ambasador GHB w polsce !!!
Czy działa na motywację w pracy? Nie wiem, bo w tym okresie testowałam też MPH.
Z innej beczki - jest tu ktoś kto testował i wywar i tabletki i chciałby się podzielić wrażeniami, jaka różnica?
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
Alkohol ma zniknąć z pola widzenia? Jest petycja do resortu zdrowia
Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN) złożyła w Ministerstwie Zdrowia petycję, w której proponuje wprowadzenie jednolitych zasad tzw. sprzedaży bezwitrynowej alkoholu. To rozwiązanie nie polega na zakazie sprzedaży ani na ograniczaniu konkretnych kanałów dystrybucji. Chodzi o to, by alkohol nie był eksponowany wprost w przestrzeni zakupowej.
Palenie z trzeciej ręki staje się z czasem coraz bardziej szkodliwe
Bierne palenie – narażanie osoby postronnej na oddziaływanie dymu tytoniowego – jest dobrze rozpoznanym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Znacznie mniej wiadomo natomiast o „paleniu z trzeciej ręki”, czyli o sytuacji gdy dym z palonego papierosa już wywietrzał, a my wdychamy związki chemiczne, które po paleniu papierosów osiadły na ścianach, dywanach, meblach, firankach czy ubraniach.
Produkowali tyle amfetaminy, że narkotyki musieli wozić taczką
Ponad 64 kilogramy amfetaminy, nielegalna linia produkcyjna i dwie osoby zatrzymane – to efekt działań specjalnego wydziału antynarkotykowego łódzkiej policji. Ilości narkotyków były tak duże, że do ich transportu sprawcy wykorzystywali… taczkę.
