ENCOD: Wiosna 2004

Marzec - Czerwiec 2004: Wiosna która może przynieść koniec wojny z narkotykami.

Tagi

Odsłony

1823

Marzec - Czerwiec 2004: Wiosna która może przynieść koniec wojny z narkotykami.

Najblizsze wydarzenia (28 IV -1 V)

Alternatywne Forum Ekonomiczne - Warszawa, Polska; (10-11 Maja)

Uczestnictwo ENCOD w Szczycie Unii Europejskiej - Dublin, Irlandia

17 Marzec 2004: Przedstawienie Listu Międzynarodowej Koalicji NGO dla Racjonalnej i Efektywnej Polityki Narkotykowej skierowanego do Komisji d/s Narkotyków Organizacji Narodów Zjednoczonych podczas spotkania w Wiedniu

21 Marzec 2004: Początek wiosny, spotkanie Komisji d/s Narkotyków w Wiedniu Początek kampanii uprawy konopi, koki i maku w całej Europie (nasza odpowiedź na ostateczny termin ONZ zniszczenia tych roślin na całym świecie do końca 2008 roku). Prosimy każdego o zasadzenie tych roślin w publicznych miejscach, najlepiej w pobliżu budynków rządowych i pomników, i wysłanie fotografi tych plantacji do ENCODu, tak abyśmy mogli zebrać je i opublikować.

26/27 Marzec: Międzynarodowe Sympozjum "Globalizacji i Narkotyki", San Sebastián, Spain Uczestnictow ENCOD w okrągłym stole "Polityki narkotykowe według ruchu antyglobalistów"

14-16 Kwiecień, 2004: Międzynarodowa Konferencja, Wilton Park, Wielka Brytania: "Jak obchodzić się z problemowym używaniem narkotyków: które odpowiedzi są najbardziej odpowiednie?" Uczestnictwo ENCOD. Więcej informacji: http://www.wiltonpark.org.uk/web/welcome.html

22 - 23 Kwiecień, 2004: Warsztaty na temat konopi, praw i zdrowia publicznego. Zorganizowane przez Międzynarodowy Instytut Socjologi Prawa, Oti, Spain. Uczestnictwo ENCOD. Więcej informacji: http://www.iisj.es

28 - 30 Kwiecień 2004: Europejskie Forum Ekonomiczne w Warszawie, Polska Sesja ENCOD i inne aktywności na Alternatywnym Forum w Warszawie, w koordynacji z ludźmi [Kanaby|http://kanaba.info].

1 Maj 2004: Million Marijuana March Wspólnie z organizatorami MMM w Europie i poza przygotowujemy w tym dniu szereg wydarzeń i demonstracji, które będą powiązane z naszą wiosenną kampanią.

8 Maj 2004: Rajd Miliona Jointów w Madrycie, Hiszpania Zorganizowany przez Hiszpański Ruch Wyzwolenia Konopi. Parada w sercu Madrytu.

10 i 11 Maja 2004: Polityka Narkotykowa podczas Szczytu Unii Europejskiej w Dublinie, Irlandia Uczestnictwo ENCOD w spotkaniu 25 Krajów Członkowskich Unii Europejskiej aby przedyskutować globalne wytyczne dla nadchodzącego planu pięcioletniego w zakresie narkotyków.

26 Czerwiec 2004: Międzynarodowy dzień walki z narkotykami/ Międzynarodowy dzień wsparcia ofiar tortur, Koniec kampanii wiosennej, szereg publicznych wydarzeń w całej Europie i duże spotkanie w Kopenhadze w Danii - uwzględniające spotkanie członków ENCOD i przedyskutowanie przyszłych planów.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Marihuana


Swojego dzisiejszego tripa uznalem za szczegolnego z niejednego powodu.

Po pierwsze i najwazniejsze primo: ostatni raz palilem pod koniec grudnia

wiec calosc podrozy odczulem bardzo mocno. Po raz kolejny przekonalem sie

rowniez, ze stafik w worku strunowym jest miszanka przynajmniej roznych

roslin. Podczas 2 podejsc wyczuwalem zupelnie inny zapach i smak dymu...

jak i diametralnie inne skutki dzialania tegoz dymu:]


  • Marihuana

pisało sie tutaj o różnych rodzajach fazy na MJ(wideo,teleport itp) to ja opisze moje fazowanie (zaznaczam że zioła sama natura-zero chemi) w ogóle na mnie MJ działa raczej z opóźnieniem(kilka minut) i pierwsze oznaki nadchoszącego sklepania to lekkie zaburzenia obrazu(coś strobopodobnego), i zaraz później zajebiste kolory i śmiech.

  • Alprazolam
  • Dekstrometorfan
  • Dimenhydrynat
  • Gałka muszkatołowa
  • Pozytywne przeżycie
  • Tytoń

Pokój/sklep/dwór Nastawienie jak zawsze pozytywne Łącznie 2 muszkieterów

Zanim czas się zatrzymał
Budzimy się koło 11 i po kilku godzinach przygotowań, grania i ogarniania ruszamy z druidem do apteki gdzie czekają zamówione 2 opakowania tussidexu. Odebraliśmy co mieliśmy odebrać i kierujemy się do kolejnych aptek żeby się dozbroić.
Przygotowani wracamy do mieszkania potocznie zwanego ćpalnią i decydujemy się że mimo młodej godziny wrzucamy teraz.

  • Marihuana

Ten raporcik miałem napisać od razu po sylwku, ale nie chciało mi się. Nie ważne, teraz się zmobilizowałem, więc zaczynajmy.