Diler spuścił prochy

Do gliwickiego sądu trafił akt oskarżenia przeciwko 7 mężczyznom, którzy rozprowadzali narkotyki. Trzej z nich za kratkami mogą spędzić nawet 10 lat.

Anonim

Kategorie

Źródło

Dziennik Zachodni

Odsłony

1624

Zatrzymanie oskarżonych poprzedziły żmudne działania operacyjne policji. Funkcjonariusze wiedzieli, że w mieście działa grupa handlująca narkotykami. Mężczyźni często jednak zmieniali miejsce zamieszkania.

W marcu 2004 roku policjanci zastawili na nich pułapkę przy ul. Mastalerza. Zatrzymali Damiana D. i Bartłomieja G. W kurtce jednego z nich znaleźli klucze do mieszkania. Drzwi nie można było przy ich pomocy otworzyć. Ktoś blokował je od środka. Policjanci usłyszeli odgłosy wody spuszczanej w toalecie. Jak się okazało to trzeci z dilerów Michał B. próbował pozbyć się zgromadzonych w mieszkaniu narkotyków.

Policjanci dostali się do mieszkania i znaleźli w nim tabletki exstazy, amfetaminę, haszysz, LSD, marihuanę, dwie wagi elektryczne do odmierzania porcji środków odurzających i 34 tys. zł w gotówce.

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

Buddha (niezweryfikowany)

nothing is ever forgotten <br>Z każdym zatrzymanym, skazanym i represjonowanym za wolność ( 48 ) babilon dorzuca kamyczek do górki. Kiedyś górka stanie się na tyle ciężka że zdoła podważyć i ruszyć z posad cały ten kolos na glinianych nogach. <br>peace
Fuckcjonariusz (niezweryfikowany)

&quot;Funkcjonariusze wiedzieli, że w mieście działa grupa handlująca narkotykami. &quot; <br> <br> <br>Taaa, żeby ta grupa była jedna, nie mieli by już co robic...
Zajawki z NeuroGroove
  • Benzydamina
  • Pierwszy raz

przemroki i halucynacje

Nazwa produktu tantum rosa

 

Witam to jest mój pierwszy tripraport prosze o wyrozumiałość.

 

obudzilem się byl kwiecień

 

zadzwonilem do kumpla A1 była 14:00 spytalem się corobią powiedzial ze benze

 

to spytalem się czy mogę przyjsc kumpel A1 powiedzial że tak to szedłem do niego w polowie drogi spotkałem kumpla A2 zapytałem czy idzie do kumpla A1 kumpel A2 powiedział ze tak.

 

  • 3-MMC

Różny.

Uwaga! Od dnia 1 lipca 2015 roku substancja w Polsce NIELEGALNA.

  • Dekstrometorfan
  • Przeżycie mistyczne

Set&Setting - Set - Nastrój psychiczny - podekscytowanie i chęć doświadczenia niezwykłej podróży, Setting - sklep, plac zabaw, mieszkanie

Witam wszystkich serdecznie. To mój pierwszy trip-raport więc proszę o wyrozumiałość, proszę też w miarę możliwości o zaakceptowanie go, bo szczegółowych trip-raportów o 4 plateau jest bardzo mało i ja chciałbym go opisać i ostrzec ludzi przed próbowaniem tak dużych dawek.

To był marzec 2020 roku. Wybrałem się po zakupy do innego miasta, a że chciałem tego dnia doświadczyć 4 plateau skusiłem się na kupno pięciu paczek Acodinu. Całe doświadczenie zaczęło się około godziny 16 a skończyło o 2 w nocy następnego dnia. Moja waga to 70kg.

  • Narkoza

Opis przeżyć z dnia 15.04.05 wywołanych za pomocą Narkozy :D




Nazwa Substancji - Narkoza Dożylnie


Poziom doświadczenia - MJ bardzo często, XTC, Narkoza drugi raz


"Set and Setting" - Lekkie poddenerwowanie, Szpital


Efekty - Dziwne uczucie braku czucia ciała, niemożność ruchowa choć umysł jeszcze nie śpi

Było to moje drugie spotkanie z Narkozą, pierwszym razem byłem po "Głupim Jasiu" wiec szybko zasnęłem i wiele niepamiętam.