REKLAMA
Zostawił plecak z marihuaną

W miniony weekend bytowscy policjanci zostali poinformowani o pozostawionym na stacji paliw plecaku. Mundurowi ustalając właściciela plecaka, znaleźli w środku marihuanę.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

KPP w Bytowie
Komentarz [H]yperreala: 
Tekst stanowi przedruk z podanego źródła.

Odsłony

400

W miniony weekend bytowscy policjanci zostali poinformowani o pozostawionym na stacji paliw plecaku. Mundurowi ustalając właściciela plecaka, znaleźli w środku marihuanę.

Wtedy też po zgubę zgłosił się właściciel, jak się okazało 25 – letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego. Mężczyzna został zatrzymany. Śledczy przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

W sobotę przed południem dyżurny bytowskiej komendy odebrał zgłoszenie o pozostawionym na jednej ze stacji paliw w okolicach Bytowa plecaku. Obsłudze stacji benzynowej zgubę przyniósł mężczyzna, który znalazł go przy ławkach przed stacją. Pracownicy chcąc oddać zgubę właścicielowi powiadomili policjantów. Na miejsce skierowany został patrol.

Mundurowi ustalając okoliczności zdarzenia i chcąc sprawdzić do kogo należy plecak, sprawdzili jego zawartość w poszukiwaniu dokumentów. Wtedy też policjanci znaleźli w jego wnętrzu susz roślinny. Późniejsze testy potwierdziły, że jest to marihuana.

W trakcie czynności na stację paliw przyjechał właściciel plecaka. Jak się okazało 25 – letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego pozostawił plecak przy ławkach na dworze, w trakcie przerwy w podróży. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Śledczy po zebraniu niezbędnych materiałów przesłuchali zatrzymanego i przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających. Mężczyzna w najbliższym czasie za swój czyn odpowie przed sądem.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Oceń treść:

Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
  • Bromo-DragonFLY

wiek: 23 lata

waga: 89 kg

S&S: pusta chata, jakieś resztki jedzenia w lodówce, zapas wody, generalnie wszystko co potrzebne do przeżycia.

  • Bromo-DragonFLY
  • Klonazepam
  • Oksybutynina

Wstępik. Będąc u mojej schorowanej babci poprzeglądałem jej apteczkę z lekami :p Znalazłem ten o to ciekawy specyfik. Trip raport pisany na żywo, później poddałem go korekcie. Faza miała miejsce 18. grudnia.

16:50 Zarzuciłem dwie tabletki i popiłem czarną herbatą. Aaa, zapomniałbym, lek stracił datę ważności jakieś dwa lata temu.

  • Bad trip
  • Grzyby halucynogenne
  • Marihuana

Niedospany z napięciem emocjonalnym

Witam, oto moje sporządzenie doświadczenia psychodelicznego wywołane Psylocybiną cubensis odmianą cambodian + lufa Haszyszu