Zgłosił włamanie, znaleźli u niego dopalacze

14 grudnia 2018 roku mieszkaniec osiedla Retkinia zadzwonił na numer alarmowy policji, aby powiadomić o próbie włamania do swojego mieszkania.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja Łódzka

Odsłony

481

Łódzcy policjanci interweniujący w sprawie usiłowania włamania do mieszkania znaleźli ponad 3 kilogramy niedozwolonych używek, tzw. dopalaczy.

14 grudnia 2018 roku mieszkaniec osiedla Retkinia zadzwonił na numer alarmowy policji, aby powiadomić o próbie włamania do swojego mieszkania. Policyjni wywiadowcy odwiedzili mężczyznę jeszcze w tym samym dniu, jednak nie potwierdzili tego zgłoszenia. Zamiast tego w mieszkaniu zawiadamiającego znaleźli dilerkę z substancją psychoaktywną tzw. dopalaczem.

Policjanci z III Komisariatu Policji prowadzący czynności w sprawie ujawnienia dopalaczy podczas interwencji domowej bardzo szybko ustalili źródło pochodzenia niedozwolonych używek. Idąc tym tropem 18 grudnia 2018 roku przeszukali mieszkanie na terenie dzielnicy Górna. Tam kryminalni odnaleźli ponad 3 kilogramy tzw. nowych substancji psychoaktywnych, które obecnie traktowane są tak samo jak tradycyjne narkotyki, a za ich posiadanie grozi kara pozbawienia wolności. Przy okazji w ręce policjantów wpadł 36-letni właściciel nielegalnego asortymentu oraz dwie kobiety w wieku 30 lat, współdziałające w sprzedaży dopalaczy.

Teraz cała trójka usłyszy zarzuty dotyczące handlu środkami psychoaktywnymi. Dodatkowo dwie zatrzymane osoby usłyszą zarzuty posiadania znacznej ich ilości, co w polskim prawnie zagrożone jest karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie podejrzanych zdecyduje prokurator.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Chelidonium majus (glistnik jaskółcze ziele)

Jaskółcze Opium
INFO ; 17 lat 65kg
DOŚWIADCZENIE : gałka , piguły ,diazepam ,ganja , alko ,nikotyna, kofeina , mieszanki ziołowe , DXM
SUBSTANCJA ; ususzone pomarańczowe mleczko glistnika jaskółczego ziela.

  • Marihuana
  • Tripraport

Rzecz działa się na imprezie urodzinowej kolegi, także nastawienie bardzo dobre. Liczyłem na jakiś grubszy lot ale się przeliczyłem :)

Czuję się jakbym zapominał słów w języku polskim. A jeśli w polskim to pewnie w jakimkolwiek innym tymbardziej. Trochę jakbym wracał, cofał się w rozwoju do dzieciństwa. Niewinnego przekręcania, pacholęcego słowotwórstwa. Kurwa mać, nie było mi do śmiechu. Czułem się jakbym z minuty na minutę coraz bardziej głupiał. Myśli rozjeżdżają się we wszystkie strony, przekraczam wcześniej nie zdobyte przeszkody, choć chyba tego nie chcę. Starczy. Już bardziej czuję niż myślę. A czuję że jest grubo bo nawet nie umiem podnieść dobrze głowy.

  • Chloropromazyna

DAWKA: nie pamiętam, ale na pewno przekroczyliśmy dzienną kilkukrotnie :)

  • Amfetamina


stuff:amfa,0,25g-0,75g

doświadczenie:dość wszechstronne...

co amph zmieniła: wprowadziła mnie w świat extatycznych uniesień,obdarowała poczuciem totalnego spełnienia w stanie erotycznego amoku i pogrążeniu w transie nieziemskich doznań fizycznych.Uwierzyłam jej. Bezgranicznie jak dziecko zaufałam jej dobroci, znów niczym beztroskie dziecko-podświadomie kształtowałam jej obraz tak, by idealnie przystawał do mej własnej, sugestywnie zarysowanej rzeczywistości. Zapędziłam siebie samą w ślepy zaułek nieustannego pragnienia.