REKLAMA
Zgłosił włamanie, znaleźli u niego dopalacze

14 grudnia 2018 roku mieszkaniec osiedla Retkinia zadzwonił na numer alarmowy policji, aby powiadomić o próbie włamania do swojego mieszkania.

pokolenie Ł.K.

Kategorie

Źródło

Policja Łódzka

Odsłony

481

Łódzcy policjanci interweniujący w sprawie usiłowania włamania do mieszkania znaleźli ponad 3 kilogramy niedozwolonych używek, tzw. dopalaczy.

14 grudnia 2018 roku mieszkaniec osiedla Retkinia zadzwonił na numer alarmowy policji, aby powiadomić o próbie włamania do swojego mieszkania. Policyjni wywiadowcy odwiedzili mężczyznę jeszcze w tym samym dniu, jednak nie potwierdzili tego zgłoszenia. Zamiast tego w mieszkaniu zawiadamiającego znaleźli dilerkę z substancją psychoaktywną tzw. dopalaczem.

Policjanci z III Komisariatu Policji prowadzący czynności w sprawie ujawnienia dopalaczy podczas interwencji domowej bardzo szybko ustalili źródło pochodzenia niedozwolonych używek. Idąc tym tropem 18 grudnia 2018 roku przeszukali mieszkanie na terenie dzielnicy Górna. Tam kryminalni odnaleźli ponad 3 kilogramy tzw. nowych substancji psychoaktywnych, które obecnie traktowane są tak samo jak tradycyjne narkotyki, a za ich posiadanie grozi kara pozbawienia wolności. Przy okazji w ręce policjantów wpadł 36-letni właściciel nielegalnego asortymentu oraz dwie kobiety w wieku 30 lat, współdziałające w sprzedaży dopalaczy.

Teraz cała trójka usłyszy zarzuty dotyczące handlu środkami psychoaktywnymi. Dodatkowo dwie zatrzymane osoby usłyszą zarzuty posiadania znacznej ich ilości, co w polskim prawnie zagrożone jest karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie podejrzanych zdecyduje prokurator.

Oceń treść:

Average: 9.5 (2 votes)
Zajawki z NeuroGroove
  • Grzyby halucynogenne
  • Pozytywne przeżycie

nastrój przed spożyciem raczej kiepski, obawiałam się bad tripu

Minął miesiąc
Wróciłam na kilka pięknych godzin do świata rodem z Alicji w Krainie Czarów.
Tradycyjnie o 13 spożyłam “grzyby szczęścia”, tym razem w nieco innej formie, mianowicie były one rozkruszone i pływały w soku cytrynowym, w ilości takiej samej jak ostatnim razem. Skład prawie identyczny, prawie bo dołączył R.
Po dłuższym czasie Wincenty zapytał;
- Czujesz już coś?
- Nic.
Znów byłam podekscytowna jak małe dziecko przed rozpakowaniem prezentu, ciekawa efektów eksperymentu z użyciem cytryn.

  • Bromo-DragonFLY
  • Marihuana

Wiek: 21

Doświadczenie: 7 i chyba ostatni raz z tym izomerem DF'a; mj i browar niezliczona ilość razy; ponadto wiele innych dziwnych substancji psychoaktywnych w ilości około 50 w tym z RC z grupy fenyloetyloamin: DOC, DF prawo i lewoskrętny, 2C-E, 2C-I, 2C-P i 2C-T-7 co najmniej dwa razy każda substancja (poza DOCem)

Substancje biorące udział w doświadczeniu: 1,5 kartonu "Hoffman" Bromo-DragonFly izomer prawoskrętny + parę buchów mj + całonocne oglądanie TV.

  • Alprazolam
  • Klonazepam
  • Marihuana
  • Pozytywne przeżycie

To było wczoraj, poniedziałek, ja wolne, wszyscy czymś zajęci. Siedzę spokojnie na kanapie, z herbatką, okna zasłonięte jak lubię. Ogólnie Miłe, ciepłe, bezpieczne, znajome miejsce.

Info na wstęp:

Kobieta, 22 lata (no już tuż tuż), z jakimś tam doświadczeniem, o którym info po lewej stronie o ile się nie mylę :D (Bo to mój pierwszy raz tu)

0,5 mg xanaxu (alprazolam)lufka dobrej mjDawka alpry nie duża, ale przez poprzedni była jedzona, z klonem też i kodeina się zdarzyła, więc efekt mógł się jakoś utrzymywać

  • Dekstrometorfan
  • Marihuana

Set & settings - Noc, mój pokój, starzy w domu.

Dokładne dawkowanie - 450mg DXM + 2 wiadra MJ

Wiek i doświadczenie - 21 lat. Marihuana, Haszysz, Salvia divinorum, Grzyby, LSD, Amfetamina, Efedryna, Kodeina, Alkohol, DXM, Benzydamina, Mieszanki ziołowe z dopalaczy.

randomness