REKLAMA
Wpadł z amfetaminą przez spaniela

Dobry węch norweskiego psa "Sailora" sprawił, że na norwesko-szwedzkim przejściu granicznym w Svinesund zatrzymano 41-letniego Polaka, w którego samochodzie wykryto 3 kg amfetaminy - podały szwedzkie służby celne.

Alicja

Kategorie

Źródło

wp.pl/PAP

Odsłony

883
Dobry węch norweskiego psa "Sailora" sprawił, że na norwesko-szwedzkim przejściu granicznym w Svinesund zatrzymano 41-letniego Polaka, w którego samochodzie wykryto 3 kg amfetaminy - podały szwedzkie służby celne. Mercedesem na polskich numerach rejestracyjnych zainteresował się czarno-biały cocker-spaniel "Sailor", wyszkolony do wykrywania narkotyków. Mimo że pies wyraźnie wskazywał na ich obecność, norwescy celnicy nie mogli ich znaleźć w samochodzie. Zdecydowali się wreszcie na wywiercanie otworów w karoserii pojazdu. Po kolejnej próbie, na wiertle elektrycznej wiertarki pojawił się biały proszek. Była to amfetamina. Narkotyk ukryto w hermetycznie zamkniętej skrytce, przyspawanej do karoserii mercedesa. Mimo to pies wyczuł zapach amfetaminy. Bez pomocy "Sailora" nigdy nie odkrylibyśmy narkotyku - powiedziała Wenche Fredriksen, szefowa regionalnego urzędu celnego wschodniej Norwegii. Natomiast Terje Berget, szef kryminalnego pionu norweskiej policji granicznej, uważa, że zatrzymanie 41-letniego polskiego obywatela, może dopomóc w rozpracowaniu całej sieci przemytu narkotyków. Najliczniej uczęszczanego przejścia granicznego pomiędzy Szwecją a Norwegią w Svinesund pilnuje pięć psów, wyszkolonych w wykrywaniu narkotyków.

Oceń treść:

Brak głosów

Komentarze

Stanislaw Niesp... (niezweryfikowany)
Duzo podrozuje,od jakichs trzech lat zauwazylem,ze pojawily sie psy w miejscach,gdzie ich kiedys nie widywalem.Teraz w trakcie kazdej podrozy gdzies mnie obwachuja,co najmniej raz,czasami czesciej.I sa to zawsze - spaniele i golden retriever`y. Polecam to uwadze wszystkim amatorom czerwonych ferrari i tequillasunrise.
Zajawki z NeuroGroove
  • Bromo-DragonFLY

Substancja: Bromo Dragon Fly (prawoskrętny stereoizomer), Ex-Ses

Ilość: 1/3 kartona, kilka buchów Ex-ses'a

S&s: Najpierw mój pokój, potem otwarta miejska przestrzeń, dość zimna pogoda.

Data : 4/12/08 - start

  • 4-HO-MET

Set & Setting: Najpierw mieszkanie, potem krótkie przejście przez miasto do lasu z małym jeziorkiem, następnie powrót do mieszkania. Nastawienie bardzo pozytywne.

Wiek: 17 lat

Waga: ok. 60kg

Dawka: ok. 20mg 4-HO-MET

Doświadczenie: nikotyna, alkohol, dopalacze, THC, salvia divinorum.

Data: 05.07.2010r.

  • LSD-25

substancja: LSD-25 pod postacią małej szarej tekturki z truskawką.

  • LSD-25
  • Tripraport

Set z pozoru pozytywny, setting taki sobie.

"Go banging about with a psychedelic drug for a Saturday night turn-on, and you can get into a really bad place, psychologically. Know what you’re using, decide just why you’re using it, and you can have a rich experience." - PiKHAL

"Eee tam." - ja

---