Ważyli trawkę

Ponad 150 gramów marihuany i kilkanaście tabletek extasy zabezpieczyli wczoraj koluszkowscy policjanci. Zatrzymano 5 osób podejrzanych o dystrybucję i posiadanie narkotyków. Wszyscy zatrzymani to mieszkańcy Koluszek w wieku 20 - 30 lat.

Anonim

Kategorie

Źródło

Express Ilustrowany

Odsłony

3359

Trójkę z nich policja nakryła w mieszkaniu przy ul. Brzezińskiej w Koluszkach, w trakcie ważenia i porcjowania marihuany. Dwoje kolejnych, to ich odbiorcy, u których znaleziono mniejsze ilości narkotyków.

- Zabezpieczony "towar" wystarczyłby na 80 do 100 porcji narkotyków - komentuje Małgorzata Dłubakowska , naczelnik sekcji kryminalnej komendy powiatowej w Koluszkach. - Część marihuany była już w tzw. dilerkach, czyli małych foliowych woreczkach po 2 gr w każdym.
- Trwają czynności mające na celu ustalenie dostawców i grona odbiorców koluszkowskich dilerów - dodaje Jacek Antosik , zastępca naczelnika. - Odebrane narkotyki warte są w detalu około 5000 zł. Nie jest wykluczone, że trafiały również do koluszkowskich szkół

Oceń treść:

0
Brak głosów

Komentarze

d[es]pp (niezweryfikowany)
- Nie jest wykluczone, że trafiały również do koluszkowskich szkół <br>- Nie jest wykluczone, że trafiały również do pobliskich parafii <br>- Nie jest wykluczone, że trafiały również do policjantów, polityków, dziennikarzy Exprassu Ilustrowanego i dżordża busza..
Zajawki z NeuroGroove
  • Dekstrometorfan

I tak oto nadejszła wiekopomna chwila... Sobota 15.11.2003

  • 5-MeO-DiPT

Substancja: 6-7mg 5MeO-DiPT doustnie ok godz. 22

Smak jest obrzydliwie gorzki i mocny, to zupelnie

cos innego niz fenetylaminy. Picie sokow nie pomagalo. Wreszcie po

uporaniu sie ze smakiem pojawily sie pierwsze efekty (+15-20min).

  • Bad trip
  • Inne

W swoim domu, przyjaźnie, lekko spięty bo w domu była rodzina

Jest to mój pierwszy TR więc proszę o wyrozumiałość. Wszystko było miesiąc temu więc nie mogę pamiętać wszystkich szczegółów.

 

Dzień jak co dzień, tyle że dzisiaj do mnie przyszedł list z Niemiec a w nim znalazłem substancję opisaną na górze. Zamówiłem z Deep Webu kolejne "darmowe" probówki za które nie miałem zamiaru płacić. Szykowałem się na sylwestra z kolegami więc zbierałem co tylko się da, a ze względu na to że ten środek jest tak popularny i tani wybór padł na to. Dzisiaj także miałem spróbować i zobaczyć efekty działania tego cuda.

 

  • 4-HO-MET
  • Pierwszy raz

Nastawienie bardzo pozytywne, chwilowo żadnych zmartwień i obowiązków, od paru dni spore ciśnienie na pierwsze spotkanie z hometem, umiarkowanie duże oczekiwania, trip z najlepszym kumplem.

Pogoda była bardzo przyjemna jak na początek lutego. Spotkaliśmy się po 13 w umówionym miejscu, niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Obaj mieliśmy kilka dni wolnego, więc praktycznie nic nie zaprzątało nam głowy. K od razu zobaczył moje podekscytowanie planowanym spożyciem. Postanowiliśmy tripować na odludziu, w lesie, w pięknym punkcie widokowym z którego widać całe miasto.