REKLAMA
W Tarnowie testują.

Tarnowscy policjanci będą badać, kto zażywa narkotyki. Kontrolowani będą uczniowie podejrzani o zażywanie narkotyków, a także kierowcy na drogach.

Anonim

Kategorie

Źródło

Radio Echo/wp.pl

Odsłony

1459
Dmuchanie na zimne

Tarnowscy policjanci będą badać, kto zażywa narkotyki. W tym celu Starostwo Powiatowe w Tarnowie zamierza wyposażyć funkcjonariuszy w specjalne testery. Urządzenia te wykorzystywane będą do kontrolowania uczniów podejrzanych o zażywanie narkotyków, a także kierowców na drogach. Pieniądze na zakup testerów mają pochodzić z ubiegłorocznej nadwyżki w budżecie starostwa. W ten sposób włodarze zamierzają przeciwdziałać narkomanii w powiecie, zwłaszcza wśród młodzieży szkolnej. Jak twierdzi członek zarządu powiatu Tadeusz Głowacki, sprawa narkomanii w podtarnowskich miejscowościach nie jest jeszcze dużym problemem, ale... lepiej dmuchać na zimne. Nie ustalono jeszcze, ile testerów trafi do rąk funkcjonariuszy. O pomoc finansową w ich zakupie starostwo zamierza zwrócić się do władz Tarnowa. I właśnie od decyzji zarządu miasta oraz ilości przekazanych na ten cel pieniędzy zależała będzie liczba przekazanych policji testerów.

Oceń treść:

0
Brak głosów
Zajawki z NeuroGroove
 • Etanol (alkohol)
 • Marihuana
 • Mefedron
 • Pozytywne przeżycie

Jako że była to moja druga przygoda z mefedronem i mniej więcej wiedziałem już jak dawkować i czego się spodziewać, to na imprezę poszedłem we wspaniałym humorze. Nastawienie odpowiadało działaniu specyfiku.

19:30 budzę się po przespaniu siedmiu godzin. Poprzednia noc na mefedronie położyła mnie do łóżka dopiero koło południa. Umówiłem się z M i A na imprezę, jednak M zaproponował wcześniej spalić jointa, bo przez dietę nie mógł pić alkoholu, a nie chciał iść do klubu z trzeźwym umysłem. Uznałem to za świetny pomysł i poleciłem mu stawić się o 22:00 na pętli tramwajowej niedaleko mojego domu.

 • Dekstrometorfan
 • Szałwia Wieszcza

Autor: Mr.Blond

Miejsce i czas: mój własny prywatny bezpieczny pokój, wieczór (lekko zmęczony po spędzonych 9h w pracy)

Dawkowanie: 19:30 10 tabletek acodinu rozpuszczonych w niewielkiej ilości wody popijając pobudzającą herbatką (Yerba Mate), 19:45 dorzucenie 10tabl (tym razem 'na sucho' bo z wodą smakowało okropnie), 22:30 0.4g suszu Salvii

Sprzęt: bongo wodno-lodowe, zapalniczka żarowa

 • Inne
 • Tripraport

Nastawiony pozytywnie na ciekawe sny.

Helinus Integrifolius inaczej Ubhubhubu to kolejne z opisywanych przeze mnie afrykańskich ziół snu używanych w mieszaninie Ubulawu do wprowadzania w stan świadomych snów. Jego głównym mankamentem jest jednak to, że nie działa.

 • Kokaina
 • MDMA (Ecstasy)
 • Miks

Spontaniczny wieczór, który miał być codziennym rytuałem palenia po pracy dla relaksu, a przemienił się w wielki wypad w oparach mocno MDMA-owych, połączonych z zwiedzaniem Amsterdamu.

POUCZENIE SERWISU NEUROGROOVE: OBSŁUGIWANIE POJAZDÓW LUB URZĄDZEŃ MECHANICZNYCH W STANIE NIETRZEŹWYM LUB ZMIENIONEJ ŚWIADOMOŚCI JEST SKRAJNIE NIEODPOWIEDZIALNYM ZACHOWANIEM, MOGĄCYM SPOWODOWAĆ ŚMIERĆ BĄDŹ KALECTWO POSTRONNYCH OSÓB. JEŚLI COŚ BRAŁEŚ - NIE JEDŹ. JEŚLI PRZEBYWASZ Z OSOBĄ NIETRZEŹWĄ PROWADZĄCĄ LUB PLANUJĄCĄ PROWADZIĆ SAMOCHÓD - POWSTRZYMAJ JĄ, ZANIM NASTĄPI TRAGEDIA 

 

Witamy w Amsterdamie